![Kaan İmat Ameliyat Oldu](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2014/12/kaan-kapak.jpg)
Köyümüz sakinlerinden Kandıra’da ikamet etmekte olan Yunus & Nazire İmat çiftinin küçük oğulları Kaan, (18) apandist ameliyatı oldu.
..
İki gün önce karın bölgesinde aniden başlayan şiddetli ağrı şikayeti ile doktora başvuran İmat’ın, yapılan muayene sonucu apandistinin şiştiği anlaşıldı.
..
Şişen apandistin patlayıp zehirleme ihtimaline karşı Kocaeli Devlet Hastanesi – Genel Cerrahi Servisi’nde ameliyata alınan İmat, başarılı geçen ameliyatın ardından bugün ikindi sularında taburcu edildi.
..
Karaağaç Medya olarak Kaan kardeşimize ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c.c.) acil şifalar versin.