DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Özlem Cesur & Onur Yörük Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Özlem Cesur & Onur Yörük Evleniyor

Kandıra – Çamkonak Mahallesi sakinlerinden inşaat ustası Bülent & Elmas (Bay) Cesur çiftinin Kumcağız’da bir zincir market şubesinde görevli ortanca kızları Özlem (20) ile Babalı Mahallesi sakinlerinden ve Kandıra minibüs esnaflarından (Mareşal olarak bilinen) Mustafa & Şerife Yörük çiftinin şoför oğulları Onur (26) hayatlarını birleştirecek.

Bir süre önce arkadaşları aracılığı ile tanışan genç çift, şubat ayında gerçekleşen görkemli bir törenle nişan yüzüklerini takmıştı.

Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Özlem & Onur çifti, 3 Haziran’da Kandıra Belediyesi – Prof. Dr. Turan Güneş Kültür Merkezi Nikah Salonunda düzenlenen sade törenle de ortak bir ömre “Evet” demişti. Genç çift, 13 ile 14 Temmuz tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan mutantan bir kına gecesi ve düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi:

– Tarih: 13 Temmuz 2024 Cumartesi
– Saat: 19.00 – 23.45 arası

– Yer: Çamkonak İlkokulu Bahçesi
– Adres: Çamkonak Mahallesi Karadeniz Caddesi No:20 Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün:

– Tarih: 14 Temmuz 2024 Pazar
– Saat: 19.00 – 23.45 arası

– Yer: Babalı’daki Damat Evi
– Adres: Babalı Mahallesi Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün günü, Babalı’daki damat evinde cemiyete uzaktan ve yakından katılan davetlilere 13.00-17.00 saatleri arasında yemek ikramı olacaktır. Ardından gelin alması için Çamkonak’taki kız evine hareket edilecektir. Saat 18.00’de gelin alınması yapıldıktan sonra araçlarla konvoy oluşturularak kısa bir köy turu atılıp düğün alanına geçilecektir. Kına gecesi ile düğün saz ekipli olacaktır ve gecede Karadenizli sanatçılar da sahne alacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak Özem & Onur çifti ile ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.