![](https://www.karaagachaber.com/wp-content/themes/theHaberV8/images/resimyok.jpg)
Köyümüz sakinlerinden Acılık mahallesinde ikamet etmekte olan Hüseyin Sarıbaş (86) bugün öğlen saatlerinde tedavi gördüğü Kocaeli Devlet Hastanesi’nde vefat etti.
.
.
Yaşlılığa bağlı bir çok rahatsızlığı bulunan Sarıbaş, bugün öğlen sularında Hakk’ın rahmetine kavuştu.
.
Merhumun naaşı gerekli işlemlerin tamamlamlanmasının ardından ailesine teslim edildi. Cenazesi yarın kılınacak öğle namazına müteakip Karaağaç Merkez Mezarlığı’na defnedilecektir.
.
Tüm eş, dost ve akrabalarına duyrulur. Allah rahmet eylesin. Ailesinin ve sevenlerinin başları sağ olsun.
.