![Eşref Yazbahar & Zeynep Bektaş Çifti Dünya Evine Giriyor](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2014/03/eşref1.jpg)
Köyümüz sakinlerinden Acılık mahallesinde ikamet etmekte olan Şevket Yazbahar’ın İstanbul / Maltepe’de ikamet eden büyük oğlu Eşref, arkadaşı vasıtası ile tanıştığı Zeynep Bektaş (Elazığlı) ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.
..
06 Nisan 2014 Pazar akşamı Karaağaç İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleşmesi planlanan düğüne, Orkestra Engin ve ekibi katılacak. Saz ekipli yapılacak olan düğüne herkes davetlidir, duyrulur.
.
Dünya evine girecek olan çiftimize, Karaağaç Medya olarak ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
.