DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sezer & Gülnida Dulundu Çiftinin Çocukları Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sezer & Gülnida Dulundu Çiftinin Çocukları Oldu

Karaağaç sakinlerinden ve esnaflarından Acılık mahallesinde ikamet eden Sezer & Gülnida Dulundu çiftinin çocukları oldu.

Dulundu çifti, yaklaşık iki yıl önce gerçekleşen törenle hayatlarını birleştirmişti. Bir süredir çocuk bekleyen çiftin, 14 Mayıs günü öğle saatlerinde bebekleri dünyaya geldi.

Gece saatlerinde ağrıları artan anne adayı, eşi tarafından Özel Kocaeli Akademi Hastanesine götürülmüştü. Sabah saatlerinde Operatör Doktor Nuri Hüseyinoğlu gözetiminde yapılan muayenenin ardından kadın doğum ünitesine alınan Gülnida Dulundu, 11.00 sularında gerçekleşen ve başarılı geçen sezaryen ameliyatıyla sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Genç çift, 3560 gram ağırlığında ve 53 cm boyunda dünyaya gelen oğullarına Deniz Alp ismini verdi. Anne ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu, dün de taburcu oldukları öğrenildi.

Çiftin aile yakınları, komşuları ve arkadaşları hasta odasına çeşitli hediyeler göndererek Sezer & Gülnida çiftini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Genç anne ile baba, mutluluklarına ortak olan ve hayırlı olsun dileklerini sunan herkese teşekkürlerini iletti.

Karaağaç Haber olarak Dulundu çiftine ve ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) analı-babalı büyütsün. Vatana ve millete hayırlı bir evlat olarak yetiştirmeyi nasip etsin.

YORUM YAP