DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Servet Akyol & Meral Belen Nişanlandı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Servet Akyol & Meral Belen Nişanlandı

Karaağaç sakinlerinden Karşı Mahallede ikamet eden Selahattin & Aynur Akyol çiftinin Gölcük’te faaliyet gösteren bir yemek firmasında baş aşçı olan oğulları Servet (27) ile Gölcük – Değirmendere’de ikamet eden aslen Ordulu, Nedim & Selma Belen çiftinin gıda mühendisi kızları Meral (27) nişanlandı.

Yakın arkadaşları aracılığıyla tanışan genç çift, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından aile arası düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada taktı.

Kız istemesinin ardından tuzlu kahve ikram edilen damat adayı Akyol, kahveyi içerken zor anlar yaşadı. Yüzük kurdelesinin kesilmesinin ardından kendileri için hazırlanan pastayı kesen çiftin heyecanı ve mutluluğu gözlerden kaçmadı. Evlilik yolunda önemli bir adım atan genç çifti, aile yakınları ve arkadaşları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Yüzüklerini takarak mutluluklarını aile yakınları ve arkadaşları ile paylaşan genç çift, günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Servet & Meral çiftinin yaz ortasında dünya evine girmeyi planladıkları öğrenildi.

Karaağaç Haber olarak genç çifte ve ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin.

YORUM YAP