DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Kardelen & Oğuzhan Kırdar Çiftinin Çocukları Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kardelen & Oğuzhan Kırdar Çiftinin Çocukları Oldu

Karaağaç sakinlerinden İzmit’te ikamet eden Kardelen & Oğuzhan Kırdar çiftinin çocukları oldu.

 

 

Nisan ayında dünya evine giren genç çift, bir süredir çocuk bekliyordu. 2 Aralık günü sabah saatlerinde ağrıları artan anne adayı, eşi tarafından Kocaeli Şehir Hastanesine götürülmüştü. Öğle saatlerinde Operatör Doktor Vildan Kalyoncu gözetiminde yapılan muayenenin ardından kadın doğum ünitesine alınan Kardelen Kırdar, 16.15 sularında gerçekleşen ve başarılı geçen doğumla sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Kırdar çifti, 3275 gram ağırlığında ve 50 cm boyunda dünyaya gelen evlatlarına Behram Aras ismini verdi. Anne ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu ve taburcu oldukları öğrenildi.

Çiftin aile yakınları, komşuları ve iş arkadaşları hasta odasına çeşitli hediyeler göndererek Kardelen & Oğuzhan çiftini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Genç anne ile baba, mutluluklarına ortak olan ve hayırlı olsun dileklerini ileten herkese teşekkürlerini iletti.

Karaağaç Haber olarak, Kırdar çifti ve ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) analı-babalı büyütsün. Vatana ve millete hayırlı bir evlat olarak yetiştirmeyi nasip etsin.

YORUM YAP