![Emre Şişman & Nadire Günaydın Evlendi](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2016/07/emre_nadire-min.jpg)
Emre Şişman & Nadire Günaydın çifti dünya evine girdi.
Köyümüz sakinlerinden ve esnaflarından Kaynak Mahallesi’nde ikamet eden Ali & Fadime Şişman çiftinin oğulları Emre (23), Sakarya – Hendek’ten (aslen Trabzon / Tonya’lı) Osman & Fadime Günaydın çiftinin kızları Nadire (22) ile hayatını birleştirdi.
[youtube id=”OESs3d4Acu8″ autoplay=”no”]Bir süre önce tanışan çift, Ramazan ayı içerisinde evlilik kararı almıştı.
[youtube id=”FDRvBqRH1U4″ autoplay=”no”]Genç çift, dün akşam Karaağaç İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleşen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
[youtube id=”AR7qnmaU4AM” autoplay=”no”]Düğüne; gelin ve damadın aile yakınları başta olmak üzere, akrabaları, arkadaşları ve komşuları gibi pek çok davetli katıldı.
Karaağaç düğünlerinin vazgeçilmezi Orkestra Engin ve ekibinin sahne aldığı düğünde, Karadenizli sanatçılar İsmail Güler ve Onur Der, çalıp seslendirdikleri birbirinden güzel parçalar ile davetlileri coşturdu.
Gönüllerince eğlenen davetliler, gelin ve damat ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Emre & Nadire çiftinin yaşadığı mutluluk gözlerden kaçmadı.
[youtube id=”MIyHsiEQH2k” autoplay=”no”] [youtube id=”bqQsjMzGAsQ” autoplay=”no”]Karaağaç Haber olarak, Emre & Nadire çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Allah (c.c.) bir yastıkta kocatsın.