Yavuz Genç & Zehra Aksu Çifti Dünya Evine Girdi » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

28 Kasım 2022 - 23:14

Yavuz Genç & Zehra Aksu Çifti Dünya Evine Girdi

Yavuz Genç & Zehra Aksu Çifti Dünya Evine Girdi
Son Güncelleme :

11 Haziran 2014 - 19:37

Köyümüz sakinlerinden Karşı mahallede ikamet etmekte olan Mustafa Sıbıç’ın (Hacı Kemal olarak bilinen) asker arkadaşı Bahtiyar Genç’in torunu Yavuz, Zehra Aksu ile pazar günü Kocaeli / Gebze’de yapılan görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
.
DSC_0118.
İstanbul / Beykoz’da ikamet eden Bahtiyar Genç’in torunu ve Erol Genç’in oğlu Yavuz, Kocaeli / Gebze’de tanıştığı Zehra Aksu ile hayatını birleştirdi.
.
düğün.
Düğüne; gelin ve damadın aile eşrafı, komşuları ve iş arkadaşları gibi bir çok davetli katıldı. Kemençe sanatçısı Ömer Turp ve Karaağaç Medya Genel Yayın Yönetmenimiz Numan Sıbıç’ın sahne aldığı düğünde, davetliler deyim yerindeyse horona doydu.
.

Köyümüz sakinlerinden Mustafa Sıbıç’ın asker arkadaşının torununun düğünü olması hasebiyle Mustafa Sıbıç ve ailesinin de katıldığı düğünde, tertipler yıllar sonra bir araya gelmenin keyfini çıkardı.
.
hacı.
Düğünde sürpriz bir tanışma faslı da yaşandı. Giresun / Görele’deki teyzesinin oğlu ile ilk kez tanışan Mustafa Sıbıç;  teyzesinin oğlu ve asker arkadaşıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.
.

Karaağaç Medya olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
.

YORUM YAP