Tanju Hamarat & Gülşah İlhan Evlendi » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

26 Kasım 2022 - 15:48

Tanju Hamarat & Gülşah İlhan Evlendi

Tanju Hamarat & Gülşah İlhan Evlendi
Son Güncelleme :

11 Ekim 2014 - 22:38

Köyümüz sakinlerinden Fevzi Çakmak mahallesinde ikamet etmekte olan Çakır & (merhum) Mustafa Hamarat çiftinin küçük oğulları Tanju (25), ile Sakarya / Kaynarca – Ortaköy’den Gülşah İlhan (25), 05 Ekim 2014 Pazar (Kurban Bayramı’nın 2. günü) akşamı yapılan görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
.
tanju-4.
Genç çift, yaklaşık iki ay önce aile arası yapılan tören ile nişan yüzüklerini takmıştı. Çift, birlikteliklerini ömür boyu sürdürebilmek adına 05 Ekim 2014 Pazar (Kurban Bayramı’nın 2. günü) akşamı, Karaağaç – Acılık mahallesindeki Remzi Kıcı’nın çiftliğinde yapılan düğünle dünya evine girdi.
.
tanju-1.
Düğün, akşam 19.00 sularında gelin ve damadın birlikte dans etmesi ile başladı.
.

Karaağaç’ta iki farklı eğlence ve düğünün aynı güne denk gelmesi, merasime katılacak olan davetlileri de ikiye böldü. Olumsuz hava koşullarından dolayı Acılık mahallesindeki Remzi Kıcı’nın çiftliğinde gerçekleşen düğüne, bazı konuklar düğün yerinin uzaklığından bazıları da Salih Taşçı’nın sünnet eğlencesine katıldıkları için gelemedi.
.
tanju-6.
Düğüne; gelin ve damadın aile eşrafının yanı sıra, arkadaşları ve komşuları gibi pek çok davetli katıldı. Gelin ve damadı bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan davetliler, çalan müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.
.

Tanju Hamarat’ın sınıf arkadaşı olan Karaağaç Medya Genel Yayın Yönetmenimiz Numan Sıbıç, çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
.

Karaağaçlılar, Kurban Bayramı’nın tadını ve iş yorgunluğunu horon oynayarak çıkardı.
.

Karaağaç Medya olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Allah bir yastıkta kocatsın.
.

YORUM YAP