Seyfi Pirdal Ameliyat Oldu » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

3 Aralık 2022 - 11:08

Seyfi Pirdal Ameliyat Oldu

Seyfi Pirdal Ameliyat Oldu
Son Güncelleme :

07 Temmuz 2022 - 7:35

Karaağaç sakinlerinden İstanbul / Ümraniye – Altınşehir’de ikamet eden Seyfi Pirdal (41) ameliyat oldu.

Karaağaç sakinlerinden Kaynak Mahallesinde ikamet eden Hasan & Huriye Pirdal çiftinin büyük oğulları olan ve Ümraniye – İMES Sanayi Sitesindeki demir-döküm üzerine faaliyet gösteren bir atölyede çalışan Pirdal, ameliyat oldu.

Dün sabah erken saatlerde evinde rahatsızlanan genç adam şiddetli kasık ağrısı ve halsizlik şikayeti ile İstanbul / Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesine başvurdu. Hastanın yapılan muayenesinde apandisinin şiştiği tespit edildi. Apandisit patlaması sonucu zehirlenme riski bulunan hastanın acil ameliyat olmasına karar verildi. Pirdal, gerekli hazırlıkların ve tahlillerin tamamlanmasının ardından dün öğle saatlerinde ameliyata alındı.

Başarılı geçen operasyonun ardından müşahede servisinde gözetim altına alınan Pirdal’ın sağlık durumunun iyi olduğu, birkaç gün içinde de taburcu edileceği öğrenildi.

Sosyal medya platformlarında Sevdamız Kandıra ve Kandıra Sevdalılar Buraya isminde sayfaları bulunan Seyfi ağabeyimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz.

YORUM YAP