DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Servet Akyol & Meral Belen Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Servet Akyol & Meral Belen Evleniyor

Karaağaç sakinlerinden Karşı Mahallede ikamet eden (Çalcalı olarak bilinen) Selahattin (İbrahim) & Aynur Akyol çiftinin Kocaeli / Gölcük’te faaliyet gösteren bir yemek firmasında baş aşçı olan oğulları Servet (27) ile Gölcük – Değirmendere’de ikamet eden aslen Ordulu, Nedim & Selma Belen çiftinin gıda mühendisi kızları Meral (27) hayatlarını birleştirecek.

Bir süre önce yakın arkadaşları aracılığıyla tanışan genç çift, ocak ayında gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından aile arası düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada takmıştı. Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Servet & Meral çifti, 15 ile 16 Aralık tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan görkemli bir kına gecesi ve düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi:

– Tarih: 15 Aralık 2023 Cuma
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Alaçatı Kafe & Restoran
– Adres: Yalı Mahallesi Faruk Demirel Caddesi Köşeli Sokak No:15 Değirmendere – Gölcük / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün:

– Tarih: 16 Aralık 2023 Cumartesi
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Şehit Piyade Çavuş Lütfi Kıcı Kültür Merkezi (Baht Köşkü Kültür Merkezi)
– Adres: Karaağaç Mahallesi Fevzi Çakmak Mevkii – Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Not: Cemiyet günü saat 15.00’te Gölcük / Değirmendere’deki kız evinden gelin alması yapılacaktır. Ardından araçlarla konvoy oluşturularak Karaağaç’a gelinecektir. Karaağaç’ta da kısa bir köy turu atılıp salona geçilecektir. Düğün günü, cemiyete uzaktan ve yakından katılacak misafirlere damat evinde 13.00-17.00 saatleri arasında yemek ikramında bulunulacaktır. Ritüel saz ekipli olacaktır. Gecede Karadenizli ses ve Kemençe sanatçıları sahne alacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak Servet & Meral çifti ile ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.