DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sefa Velioğlu & Hasibe Lafcı Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sefa Velioğlu & Hasibe Lafcı Evleniyor

Karaağaç sakinlerinden İzmit – Akpınar Toki Konutlarında ikamet eden Hacer (Sıbıç) Velioğlu & -merhum- Şeref  Velioğlu çiftinin İzmit’te güvenlik kamerası ve alarm sistemleri üzerine faaliyet gösteren bir firmada görevli oğulları Sefa (28) ile aslen Düzceli, Kocaeli / Körfez’de ikamet eden Sevgi & İlyas Lafcı çiftinin bir firmada pasta-börek ustası kızları Hasibe (22) hayatlarını birleştirecek.

Yaklaşık iki yıl önce yakın arkadaşları aracılığıyla tanışan genç çift, mayıs ayında gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından aile arası düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada takmıştı.

Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Sefa & Hasibe çifti, 23 ile 24 Eylül tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan görkemli bir kına gecesi, nikah töreni ve düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi:

– Tarih: 23 Eylül 2023 Cumartesi
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Körfez Muşlular Derneği
– Adres: Barbaros Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 46 (Hayırsevenler Cami karşısı) Körfez / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Nikah & Düğün:

– Tarih: 24 Eylül 2023 Pazar
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: MÜSİAD Sosyal Tesisleri
– Adres: Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Metropol İş Merkezi Kat:3 İzmit / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Not: Kına gecesi ve düğün saz ekipli olacaktır. Düğünde Karadenizli ses ve kemençe sanatçısı Onur Der (Kemençeci Onur) sahne alacaktır.

Düğün günü saat 15.00’te Akpınar-Toki konularındaki damat evinden Körfez-Güney Mahalledeki kız evine hareket edilecektir. Saat 16.30’da gelin alması gerçekleştikten sonra araçlarla konvoy yapılarak kısa bir şehir turu atılıp salona geçilecektir. Saat 19.00’da salonda nikah akdinin gerçekleşmesinin ardından düğün başlayacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak Sefa & Hasibe çifti ile ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.