Sedat Diş & Sebile Başok Çifti Dünya Evine Girdi » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

2 Aralık 2022 - 05:13

Sedat Diş & Sebile Başok Çifti Dünya Evine Girdi

Sedat Diş & Sebile Başok Çifti Dünya Evine Girdi
Son Güncelleme :

07 Nisan 2014 - 13:12

Köyümüz sakinlerinden Merkez mahallede ikamet etmekte olan Ahmet Diş’in öğretmen olan oğlu Sedat, görev yaptığı okulda tanıştığı Sebile Başok (Kayserili) ile cumartesi akşamı Karaağaç İlköğretim Okulu bahçesinde yaptığı görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
.
sedat diş (2).
İstanbul – Bayrampaşa’daki bir ilköğretim okulunda öğretmenlik yapan Sedat Diş, bir kaç yıl önce birlikte görev yaptığı meslektaşı Sebile Başok ile hayatını birleştirdi. Sedat Diş, gerekli yasal işlemleri başlatarak tayinini, şu an Artvin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapan Sebile Başok’un yanına aldıracak.
.
sedat-dis.
Genç çift, 04 Nisan 2014 Cuma akşamı Kayseri / Pınarbaşı’ndaki kız evinde yapılan kına gecesinin ardından 05 Nisan 2014 Cumartesi akşamı Karaağaç İlköğretim Okulu bahçesinde yapılan görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Saz ekipli yapılan düğünde, davetliler deyim yerindeyse kurtlarını döktü.
.

Karaağaç düğünlerinin vazgeçilmezi Orkestra Engin ve ekibinin sahne aldığı düğünde, damadın anne-babasının neşesinin, çiftin neşesini geride bıraktığı gözlerden kaçmadı. Karşılıklı çiftetelli oynayan Ahmet & Cevriye Diş çifti, davetlilerden bol tezahürat ve alkış aldı.
.

Karaağaç Medya olarak, çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

.

YORUM YAP