Ramazan & Büşra Yazbahar Çiftinin Çocukları Oldu » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

29 Kasım 2022 - 11:42

Ramazan & Büşra Yazbahar Çiftinin Çocukları Oldu

Ramazan & Büşra Yazbahar Çiftinin Çocukları Oldu
Son Güncelleme :

04 Nisan 2020 - 13:23

Karaağaç sakinlerinden Acılık mahallesinde ikamet eden Şevket & (merhume) Şefike Yazbahar çiftinin İstanbul / Sultangazi’de ikamet eden ortanca oğulları Ramazan (30) ile yine İstanbul / Sultangazi’de ikamet eden (aslen Elazığlı) Turgay & Nurten Aktaş çiftinin kızları Büşra (27), 2017 yılı kasım ayında gerçekleşen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti.

Sultançiftliği Mahallesinde ikamet eden genç çift, bir süredir bebek bekliyordu. Dün (03 Nisan 2020 Cuma) öğle saatlerinde ağrıları artan anne adayı, eşi tarafından Gaziosmanpaşa – Özel Asya Hastanesine götürüldü.

Burada Operatör Doktor Hakan Seven gözetiminde yapılan muayenenin ardından kadın doğum ünitesine alınan Büşra Yazbahar, 16.45 sularında sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Genç çift, 2950 gram ağırlığında ve 49 cm boyunda dünyaya gelen oğullarına Kıvanç ismini verdi. Anne ve bebeğinin bugün akşam saatlerinde taburcu edilmesi bekleniyor.

Karaağaç Haber olarak Ramazan & Büşra çiftine ve ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c.c.) analı-babalı büyütsün. Vatana ve millete hayırlı bir evlat olarak yetiştirmeyi nasip etsin.

YORUM YAP