![Osman Karaağaç & Mesude Karadağ Sözlendi](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2015/04/IMG-20150401-WA0014.jpg)
Köyümüz sakinlerinden ve esnaflarından Halil (Dayım Halil olarak bilinen) & Hatice Karaağaç çiftinin oğulları Osman, 28 Mart Cumartesi akşamı aile arası yapılan merasim ile sözlendi.
..
Merkez mahallede ikamet etmekte olan Karaağaç Nalbur & Hırdavat’ın sahibi Halil & Hatice Karaağaç çiftinin oğulları Osman (29) ile Sakarya / Kaynarca – Karaçalı köyünden Hasan & Fatma Karadağ çiftinin kızları Mesude (26) cumartesi akşamı aile arası gerçekleşen merasim ile söz yüzüklerini taktı.
..
Kız istemesinin ardından yüzüklerini takan çiftin oldukça heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.
.
[youtube id=”Gr3a-JYFolI” autoplay=”no”]
Damat adayı Osman Karaağaç’a tuzlu ve baharatlı kahve ikram eden kız tarafı, damat adayına zor anlar yaşattı.
..
Yüzüklerini takan çift, davetlilerle bol bol fotoğraf çekilerek mutluluklarını paylaştı.
..
Genç çiftin birlikteliklerini bir adım daha öteye taşıyarak önümüzdeki ay içerisinde nişan yüzüklerini takıp yaz ortasında da dünya evine girmeyi planladıklarını öğrendik.
..
Karaağaç Medya olarak genç çifte hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah tamamına erdirsin.
.