Onur Elmacı'dan Açıklama » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

29 Kasım 2022 - 14:08

Onur Elmacı’dan Açıklama

Onur Elmacı’dan Açıklama
Son Güncelleme :

19 Ekim 2018 - 12:13

Karaağaç sakinlerinden Elmacı Mahallesinde ikamet eden Şefik & Zeynep Elmacı çiftinin büyük oğulları Onur (22) vatanî görevini yerine getirmek için askere gidecek. Kasım ayı başında birliğine katılacak olan Elmacı’ya, ailesi 20 Ekim 2018 Cumartesi akşamı görkemli bir gece düzenlemeyi planlıyordu.

Onur Elmacı, yapılması beklenen asker gecesi (asker eğlencesi) hakkında sitemize bir dizi açıklamada bulundu. Elmacı, “İki gün önce değerli büyüğümüz ve komşumuz Şevket Tav amcamızı kaybettik. Şevket Tav amcamıza Allah’tan (c.c.) rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Cumartesi akşamı güzel bir asker gecesi yapmayı planlıyorduk fakat mahallemizden iki gün önce cenaze kalktı. Acısı taze olan bir zamanda eğlence yapmak vicdanen ve örfen yakışı kalmazdı. Bu sebeple eğlencemizi bir hafta erteleme kararı aldık. Gecemizi 28 Ekim 2018 Pazar yapacağız.” dedi.

Karaağaç Haber olarak duyarlı davranışlarından dolayı Onur kardeşimize ve ailesine teşekkür ediyoruz.

Onur Elmacı’nın Asker Gecesi

– Tarih: 28 Ekim 2018 Pazar
– Saat: 19.00 – 00.00 arası
– Yer: Karaağaç Baht Köşkü Kültür Merkezi
– Adres: Karaağaç Mahallesi Fevzi Çakmak Mevki – Kandıra / Kocaeli

Vatanî görevini eda edecek olan Onur kardeşimize hayırlı teskereler diliyoruz. Allah (c.c.) hayırlısıyla sağ-salim gidip gelmeyi nasip etsin.

YORUM YAP