Nuri Sıbıç Yeniden Ameliyat Oldu » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

17 Ocak 2023 - 20:44

Nuri Sıbıç Yeniden Ameliyat Oldu

Nuri Sıbıç Yeniden Ameliyat Oldu
Son Güncelleme :

17 Şubat 2020 - 13:41

Karaağaç sakinlerinden Karşı mahallede ikamet eden -merhum- Hacı Mehmet (Ahmet) & Bahriye Sıbıç çiftinin İstanbul / Zeytinburnu’nda ikamet eden büyük oğulları Nuri Sıbıç (Kantar Nuri olarak bilinen) yeniden ameliyat oldu.

Zeytinburnu’da esnaflık yapan Sıbıç’ın (55) bir yılı aşkın süredir kasık ağrısı şikayeti bulunuyordu. Geçtiğimiz aylarda doktora başvuran hastanın yapılan muayenesinde mesane bölgesinde kist tespit edilmişti.

Ameliyat olmasına karar verilen Sıbıç, geçtiğimiz eylül ve ekim aylarında İstanbul / Fatih – İstanbul (Samatya) Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki kez ameliyat olmuş, lazer yöntemiyle gerçekleşen ameliyatla hastanın mesanesindeki kistli (tümörlü / kanserli) bölge alınarak temizlenmişti.

Tedavi süreci devam eden Sıbıç, bugün (17 Şubat 2020 Pazartesi) öğle saatlerinde yeniden ameliyata alındı.

Yaklaşık iki saat süren ve başarılı geçen operasyonun ardından müşahede servisinde gözetim alına alınan Sıbıç’ın sağlık durumunun iyi olduğu ve hastanede kontrol amaçlı bir süre daha tutulacağı öğrenildi.


Karaağaç Haber olarak Nuri Sıbıç ağabeyimize ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c.c.) acil şifalar versin.

YORUM YAP