Nimet Taşcı Kandıra Belediye Meclisine Aday » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

3 Aralık 2022 - 19:00

Nimet Taşcı Kandıra Belediye Meclisine Aday

Nimet Taşcı Kandıra Belediye Meclisine Aday
Son Güncelleme :

21 Kasım 2018 - 22:18

Karaağaç sakinlerinden Acılık Mahallesinde ikamet eden Nimet Taşcı, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılması planlanan yerel seçimlerde, Kandıra Belediye Meclis Üyeliği için başvuruda bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kandıra İlçe Teşkilatına giden Taşcı, başvuru evraklarını teşkilat başkanı Erol Ölmez’e teslim etti. Nimet Taşcı’nın belediye meclis üyesi adaylığını açıklaması, Kandıra ve Kocaeli genelinde geniş yankı uyandırdı. Taşcı, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler için Kandıra’daki siyasi partiler arasında belediye meclis üyeliği başvurusunda bulunan ilk kadın aday olma özelliğini taşıyor.

Nimet Taşcı Kimdir?

03 Mayıs 1972 Kocaeli / Kandıra – Karaağaç Mahallesi doğumludur ve Karaağaç’ta ikamet etmektedir. Evli ve üç çocuk annesidir. Organik ve yöresel ürünler ile ekolojik doğal ürünler ticareti yapmaktadır. Adalet ve Kalkınma Partisi Kandıra İlçe Kadın Kolları Teşkilatında Karaağaç mahalle temsilciliği görevini yürütmektedir. 6 yıldır aktif siyasetin içinde yer almaktadır.

Taşcı’nın da başvuruda bulunmasıyla Karaağaç’tan Kandıra belediyesi için görev hedefleyen kişi sayısı ikiye yükseldi. Karaağaç Haber olarak Nimet ablamıza hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, medeni cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyoruz.

YORUM YAP