DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Mustafa Yağcı & Sude Özmenek Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mustafa Yağcı & Sude Özmenek Evleniyor

Akçabeyli (Potlar) Mahallesi sakinlerinden ve eski muhtarlarından -merhum- Ali & Menşure Yağcı çiftinin Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde personel olarak görevli küçük oğulları Mustafa (28) ile Kurtyeri Mahallesi sakinlerinden Barış & Sevgi Özmenek çiftinin S.S. 49 No’lu Kandıra Minibüsçüler ve Küçük Otobüsçüler Kooperatifinde personel olarak görevli kızları Sude (20) hayatlarını birleştirecek.

Bir süre önce birlikte çalıştıkları iş yerinde tanışan genç çift, geçtiğimiz yıl ocak ayında gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından aile arası düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada takmıştı.

Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Mustafa & Sude çifti, Kurban Bayramı’nın 2. ile 3 günü akşamı gerçekleşmesi planlanan kına gecesi ve düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi:

– Tarih: 29 Haziran 2023 Perşembe (Kurban Bayramı’nın 2. günü)
– Saat: 19.00 – 23.55 arası
– Yer: Namazgah Kültür Merkezi
– Adres: Orhan Mahallesi Orman Caddesi Mesire Sokak Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün:

– Tarih: 30 Haziran 2023 Cuma (Kurban Bayramı’nın 3. günü)
– Saat: 19.00 – 23.55 arası
– Yer: Akçabeyli (Potlar) İlkokulu Bahçesi
– Adres: Akçabeyli (Potlar) Mahallesi Medik Petrol Mevkii Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün günü saat 15.30’da damat evinden Kurtyeri’ndeki kız evine hareket edilecektir. Saat 16.00’da gelin alması yapıldıktan sonra araçlarla konvoy yapılarak Akçabeyli’ye gelinecektir. Akçabeyli’de kısa bir tur atıldıktan sonra da düğün alanına geçilecektir. Kına gecesi ile düğünde Karadenizli ses ve kemençe sanatçıları sahne alacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak genç çifte ve ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.