![Meryem Aktaş Vefat Etti](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2014/05/vefat-kapak.jpg)
Köyümüz sakinlerinden Fevzi Çakmak mahallesinde ikamet etmekte olan İsmail’in Ural’ın yeğeni ve (merhum) Mahmut Ural’ın –sarı çizmeli Mahmut olarak bilinen- torunu olan Meryem Aktaş (32), dün ikindi sularında hayatını kaybetti.
..
Kocaeli / Başiskele – Bahçecik’te ikamet eden ve bir süredir Özel Marmara Hastanesi’nde kanser tedavisi gören Aktaş, ziyaret amaçlı geldiği Ural ailesinin evinde Hakk’ın rahmetine kavuştu.
..
Meryem Aktaş’ın naaşı, bugün kılınacak Cuma namazına müteakiben Karaağaç Merkez Mezarlığı’na defnedilecektir. Tüm eş-dost ve akrabalarına duyrulur. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
.