DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Mehmet Kardeş Vefat Etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mehmet Kardeş Vefat Etti

Karaağaç sakinlerinden Elmacı Mahallesinde ikamet eden -merhum- Cemal & -merhume- Havva Kardeş çiftinin Bursa’da ikamet eden ortanca oğulları Mehmet Kardeş (Çoban Mehmet olarak bilinen) bugün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Bir süredir Obstruktif Akciğer Hastalığı (KOAH) rahatsızlığı bulunan Kardeş, yaklaşık iki ay önce koronavirüse yakalanmıştı. Kronik rahatsızlığı bulunan ve nefes darlığı çeken hasta, sağlık durumunun ciddiyeti sebebiyle Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Koronavirüs nedeniyle entübe olan hasta, yaklaşık 40 gün süren yaşam mücadelesini kaybederek bugün akşam saatlerinde yaşamını yitirdi.

Mevtanın naaşı, gerekli resmi işlemlerin tamamlanmasının akabinde hastane morguna kaldırıldı. Cenazesinin ise gasil işlemlerinin tamamlanmasının ardından sabah saatlerinde aile yakınlarına teslim edilmesi, oradan hareketle Karaağaç’taki baba ocağına götürülmesi bekleniyor.

Cenazesinin, yarın (30 Aralık 2021 Perşembe) ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karaağaç Merkez Mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Karaağaç Haber olarak merhum büyüğümüze Allah’tan (c. c.) rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.