Mehmet Elmacı Kaza Yaptı » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

2 Aralık 2022 - 04:29

Mehmet Elmacı Kaza Yaptı

Mehmet Elmacı Kaza Yaptı
Son Güncelleme :

11 Temmuz 2014 - 14:37

Karaağaç Muhtarı Mehmet Elmacı, bugün öğlen sularında Sakarya / Söğütlü ışıklarında kaza yaptı. Elmacı, kamyonetine yüklediği yükle Karaağaç’a doğru yola koyuldu, Söğütlü ışıklarında frene basıp yavaşlamak istediği sırada kamyonetin kupasını tutan demir kancanın kırılmasıyla kamyonetin kupası asfalta devrildi. Kaza sonrası araç kullanılamaz hale gelirken, Mehmet Elmacı kazadan yara almadan kurtuldu.
.
Mehmet Elmacı.
Seyir halindeki kamyoneti ile Söğütlü’den Karaağaç’a gelmek isteyen Elmacı, trafik ışıklarının yanmasıyla yavaşlamak istedi. Frene bastığı anda kamyonetin kupası (oturulan kabin) büyük bir gürültü ile asfalta devrildi. Bir anlık şaşkınlıkla ne olduğunu anlayamayan Elmacı, hemen direksiyona sarıldı ve kamyonetten fırlamaktan kurtuldu.
.

cats1.
Kazada vücudunun çeşitli yerleri ezilen Elmacı, kazadan yara almadan kurtuldu. Kamyonetin hızının yavaş olması, Elmacı’yı ölümden kurtardı. Kaza sonrası araçta büyük maddi hasar meydana gelirken, kamyonet olay yerine çağrılan servis ve çekiciyle kupanın tekrar sabitlenmesinin ardından bulunduğu yerden kaldırıldı.
.

.
Karaağaç Medya olarak Mehmet Elmacı ağabeyimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
.

YORUM YAP