![Macit & Yaman Tav Kardeşler Sünnet Oluyor](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2019/10/mahmut_derya_tav-790x420.jpg)
Karaağaç sakinlerinden Sakarya / Kaynarca’da ikamet eden Mahmut & Derya Tav çifti, oğulları Macit (5) ve Yaman’ı (1,5) sünnet ettiriyor.
Karaağaç sakinlerinden Karşı Mahallede ve Merkez Mahallede ikamet eden Aziz & Kadın Tav ile Mustafa & Havva Dulundu çiftinin torunları olan Macit & Yaman kardeşler, erkekliğe adım atacak.
Tav çifti, oğullarına sünnet merasimi düzenleyecek. 12 Ekim 2019 Cumartesi günü 12.00-16-00 saatleri arasında gerçekleşmesi planlanan programda, okunacak Kur-an’ı Kerim ve Mevlid-i Şerif’in ardından tüm ölmüşlerimiz ve şehitlerimiz için dua edilecek. Program bitiminde ise uzaktan ve yakından katılan davetlilere yemek ikramında bulunulacak.
– Tarih: 12 Ekim 2019 Cumartesi
– Saat: 12.00 – 16.00 arası
– Yer: Karaağaç Baht Köşkü Kültür Merkezi
– Adres: Karaağaç Mahallesi Fevzi Çakmak Mevkii Kandıra / Kocaeli
Herkes davetlidir, duyurulur.
Karaağaç Haber olarak genç aileye ve evlatlarına hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.