![Karaağaç’ta Elektrikler Kesilecek](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2016/07/elektrik_kesintisi.jpg)
Sakarya Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nden (SEDAŞ) yapılan açıklamaya göre yarın (12 Temmuz 2016 Salı) Karaağaç ve civar köylerde elektrikler kesilecek.
Şirketten yapılan açıklamada, planlanan şebeke bakım-onarım çalışmaları sebebiyle yarın 09.30-15.30 saatleri arasında yaklaşık 6 saatlik kesinti olacak. Kesintiden; Karaağaç, Ballar, Çamkonak, Akçabeyli (Potlar), Babalı, Dikili ve Pınardüzü köyleri etkilenecek. Pınardüzü köyünde ise yaklaşık 8 saatlik kesinti yaşanacak.
Köylülerimizin ve çevre köylerde yaşayan vatandaşların kesinti öncesinde tedbirlerini almaları gerekiyor.