DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Karaağaç Elektrik Hizmetinizde

Yayınlanma Tarihi : Google News
Karaağaç Elektrik Hizmetinizde

Karaağaç sakinlerinden Dere Mahallesinde ikamet eden Hüseyin Köroğlu ve Leyla Elmacı’nın ortanca oğulları Ahmet (26) ile yine Karaağaç sakinlerinden Merkez Mahallede ikamet eden Mehmet & Elmas Diş çiftinin ortanca oğulları Burak’ın (28) iştirakiyle kurulan Karaağaç Elektrik, artık hizmetinizde.

2021 yılında aynı firmada işe başlayan genç girişimciler, geçtiğimiz günlerde elektrik alanında firmalarını kurup ekip oluşturarak işlerini sürdürmeye başladı.

Kocaeli ve çevre illerde faaliyet gösteren genç girişimciler, ilk etapta yüklenici taşeron firma oldu. Üç kişilik ekiple işe başlayan gençler, bugün yedi kişilik bir ekiple hizmet veriyor.

Bina ve site iç-dış elektrik sistemleri, çevre aydınlatma sistemleri, akıllı ev sistemleri, arıza tespiti, bakım ve onarım çalışmaları gibi pek çok alanda faaliyet gösteren Karaağaç Elektrik; Al-Zahra, Kartepe Mahal, Dora-Hill 2 ve UMF Yapı gibi önemli projelerde yer almaya başladı.

Kalite, güven ve uygun fiyatı ön planda tutmayı ilke edinen Karaağaç Elektrik; iş, işlem ve projeleriniz için size bir telefon kadar yakın.

 

Karaağaç Haber olarak genç kardeşlerimize hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c.c.) bol ve hayırlı kazançlar nasip etsin.