![Kadriye Kakıcı Vefat Etti](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2014/05/vefat-ikon.jpg)
Köyümüz sakinlerinden Merkez mahallede ikamet etmekte olan Muzaffer Kakıcı’nın (Tahsildar Muzaffer olarak bilinen) eşi Kadriye Kakıcı (66), tedavi gördüğü Kocaeli / Derince Devlet Hastanesi’nde dün akşam saatlerinde yaşamını yitirdi.
..
Yüksek şekere bağlı karaciğer yetmezliği, böbrek rahatsızlığı ve damar tıkanıklığı bulunan Kakıcı, yaklaşık 10 gündür Kocaeli / Derince Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Kadriye teyzenin ölüm haberi, başta ailesi ve komşuları olmak üzere sevenlerini yasa boğdu.
.
Resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından ailesine teslim edilen naaşı, bugün kılınacak Cuma namazına müteakip Karaağaç Merkez Mezarlığı’na defnedilecektir. Tüm eş, dost ve akrabalarına duyrulur.
..
Karaağaç Medya olarak kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Allah C.C, bu mübarek üç aylar hürmetine varsa günahlarını bağışlasın.
.