DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Kader Kakıcı & Akın Köse Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kader Kakıcı & Akın Köse Evleniyor

Karaağaç sakinlerinden Dere Mahallesinde ikamet eden Havva & Kadem Kakıcı çiftinin İstanbul / Sarıyer – Ayazağa’da ikamet eden küçük kızları Kader ile İstanbul / Sarıyer’de ikamet eden Saadet & Hamdi Köse çiftinin oğulları Akın, hayatlarını birleştirecek.

Bir süre önce tanışan genç çift, geçtiğimiz yıl mayıs ayında gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından aile arası düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini takmıştı. Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Kader & Akın çifti, 26 Ağustos günü Sarıyer Belediyesi Evlendirme Dairesinde gerçekleşen nikah töreniyle de ortak bir ömre “Evet” demişti.

Genç çift, 15 ile 17 Eylül tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan görkemli bir kına gecesi ve düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi:

– Tarih: 15 Eylül 2023 Cuma
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Şehit Piyade Çavuş Lütfi Kıcı Kültür Merkezi (Baht Köşkü Kültür Merkezi)
– Adres: Karaağaç Mahallesi Fevzi Çakmak Mevkii – Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün:

– Tarih: 17 Eylül 2023 Pazar
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Salon Armoni
– Adres: Cumhuriyet Mahallesi Arabayolu Caddesi Yeşilay Sokak No:3 Hacıosman – Sarıyer / İstanbul
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Not: Kına gecesi ve düğün saz ekipli olacaktır. Cemiyete katılmak isteyen davetliler için düğün günü Sarıyer – Uğur Erkey İlkokulu ve Yeşiltepe’den saat 18.00’de araç kaldırılacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak Kader & Akın çifti ile ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.