DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İstanbul’da Okullar Perşembe De Tatil

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İstanbul’da Okullar Perşembe De Tatil

İstanbul’da 08 Ocak 2015 Perşembe günü okullar tatil mi? Valilikten flaş açıklama!
.
İstanbul’da iki gündür öğrenciler yoğun kar yağışı nedeniyle tatil yapıyor. Öğrenciler yarın 08 Ocak 2015 Perşembe günü okulların tatil olup olmadığını merak ediyordu. Perşembe günü okullar tatil mi? sorusu için gözler İstanbul Valiliği’ne çevrilmiş durumdaydı. İstanbul Valiliği’nden yapılan son açıklamaya göre okullar perşembe günü de tatil edildi.
.
1420652726076.
Kar yağışı öğrencileri mutlu etmeye devam ediyor. 2 gündür kar yağışı nedeniyle tatil yapan öğrenciler yarın da okula gitmeyecek.
.
İstanbul Valisi’nden son dakika açıklaması: “Don ve buzlanma ihtimali ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar sebebiyle 8 Ocak Perşembe günü eğitime-öğretime bir gün ara verilmiştir.”
.
indir.
PERŞEMBE’DEN SONRA SOĞUYOR
.
Yurt genelinde rüzgarın fırtına şeklinde olması nedeniyle sıcaklıkların hissedilir şekilde düşeceğine işaret eden Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Ahmet Köse, şunları kaydetti: “İstanbul’da perşembe gününden itibaren sıcaklıkta çok belirgin bir düşüş olacak. Sıcaklığın eksi 5’lere kadar düşeceğini tahmin ediyoruz. Bu da sabah ve gece saatlerinde don ve buzlanmaya sebep olacaktır. Kar, kentteki etkisini, Anadolu Yakası’nda perşembe sabah saatlerine kadar, Avrupa Yakası’nda da çarşamba gece saatlerine kadar sürdürecek. Gökyüzü genelde kapalı olduğu için sıcaklıklar, ilçelere göre değişkenlik göstererek, gece 0 ile 2 derece arasında seyredecek. Yurt genelinde sıcaklıklar mevsim normallerinin 8-15 derece atında seyredecek.”
.