İsmail Emanet Vefat Etti » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

3 Aralık 2022 - 04:55

İsmail Emanet Vefat Etti

İsmail Emanet Vefat Etti
Son Güncelleme :

23 Ağustos 2014 - 20:51

Köyümüz sakinlerinden Acılık mahallesinde ikamet etmekte olan İsmail Emanet, (Emanetu Muharrem’in oğlu) geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı Sakarya – Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.
.htfden_bassagligi_ve_taziye_mesaji_h26329.
Köyümüz sakinlerinden ve köyümüzde bir dönem esnaflık yapan İsmail Emanet, daha önce kalp krizi geçirmiş ve anjiyo olarak sağlığına kavuşmuştu. Emanet, bugün sabah saatlerinde tekrar kalp krizi geçirince ailesi tarafından apar topar Sakarya – Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan tetkik ve muayene sonucu kalp krizi geçirdiği anlaşılan Emanet, anjiyo ünitesine alındı. Damar açma uygulaması yapılırken fenalaşan Emanet, hemen yoğun bakım ünitesine alındı. Bilinci kapalı bir şekilde yoğun bakım ünitesine alınan İsmail Emanet, akşam saatlerinde yaşamını yitirdi.
.
İsmail Emanet’in naaşı gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından gece saatlerinde Acılık mahallesindeki hanelerine getirildi. Merhumun cenazesi ikindi namazına müteakip Karaağaç Merkez Mezarlığı’na defnedilecek.
.
Karaağaç Medya olarak merhuma Allah’tan (cc.) rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
.

YORUM YAP