Hanife Acar (Barmaksız) Ameliyat Oldu » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

17 Ocak 2023 - 19:54

Hanife Acar (Barmaksız) Ameliyat Oldu

Hanife Acar (Barmaksız) Ameliyat Oldu
Son Güncelleme :

09 Haziran 2020 - 14:10

Karaağaç sakinlerinden Dere Mahallesinde ikamet eden -merhum- İsmail Barmaksız’ın (Yörük İsmail olarak bilinen) eski eşi Hanife Acar (60) ameliyat oldu.

Yaklaşık 6 ay önce iki dizinde de ağrı ve şişlik oluşan kadın, doktora başvurdu. Yapılan muayenesinde menisküs yırtığı tespit edilen hastaya ameliyat günü verildi. Koronavirüs salgını sebebiyle randevusunu birkaç kez erteleyen Acar, bugün sabah saatlerinde Kocaeli – Özel Cihan Hastanesinde sağ dizinden ameliyat oldu.


Yaklaşık bir saat süren ve başarılı geçen operasyonun ardından müşahede servisinde gözetim altına alınan hastanın sağlık durumunun iyi olduğu ve yarın taburcu edileceği öğrenildi.

Hanife Acar, bir süre sonra da aynı rahatsızlığı sebebiyle sol dizinden operasyon geçirecek. Acar, toplumun geniş bir kesimi tarafından tanınan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförlerinden Mustafa Barmaksız’ın annesi oluyor.

Karaağaç Haber olarak Hanife yengemize ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c.c.) acil şifalar versin.

YORUM YAP