Gökhan & Hamide Demir Çiftinin Oğulları Sünnet Oldu » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

18 Ocak 2023 - 11:13

Gökhan & Hamide Demir Çiftinin Oğulları Sünnet Oldu

Gökhan & Hamide Demir Çiftinin Oğulları Sünnet Oldu
Son Güncelleme :

23 Haziran 2014 - 19:45

Köyümüz sakinlerinden İstanbul / Kasımpaşa’da ikamet eden Gökhan & Hamide Demir çifti, oğullarını sünnet ettirdi.
.
gökhan-hamide.
Köyümüz sakinlerinden Fevzi Çakmak mahallesinde ikamet eden Mustafa Demir’in (Gondil’in Mustafa / Cemşir Mustafa olarak bilinen) küçük oğlu Gökhan, cumartesi günü İstanbul / Okmeydanı – Simge Düğün Salonu’nda gerçekleşen görkemli bir törenle oğulları Mustafa Arif ve Berk Buğra’yı sünnet ettirdi.
.
aile.
Şükür Elektronik’in sponsor olduğu sünnete Gökhan ve Hamide Demir çiftinin aile eşrafı, komşuları ve arkadaşları gibi pek çok davetli katıldı. Karadenizli sanatçılar Baransel Yılmaz ve Yaşar Reis’in (Yaşar Mimir) sahne aldığı eğlencede davetliler doyasıya eğlendi. 13.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşen tören, davetlilere yemek ikramıyla başladı. Salonunun görkemi ve yemek menüsünün seçimi davetlilerden tam not aldı.
.

Davetliler, Baransel Yılmaz’ın kemençesiyle ve Yaşar Reis’in seslendirdiği parçalarla horon oynadı. Eğlenceye katılımın fazla olduğu gözlerden kaçmadı.
.
davetliler.
Gökhan & Hamide Demir çiftinin sünnete gelen davetlilerle birebir ilgilenmesi ve davetlileri tek tek uğurlaması herkesten takdir topladı.
.

Karaağaç Medya olarak, Gökhan & Hamide Demir çiftine hayırlı olsun dileklerimizi bir kez daha iletiyoruz.
.

YORUM YAP