DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ersin Bebek & Meltem Coşkun Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ersin Bebek & Meltem Coşkun Evleniyor

Karaağaç sakinlerinden İstanbul / Beykoz – Paşabahçe’de ikamet eden Hacer Kara ve Mahmut Bebek’in müzisyen (piyanist-şantör) oğulları Ersin (24) ile Kandıra – Orhan Mahallesinde ikamet eden İlyas & Esma Coşkun çiftinin anestezi teknikeri kızları Meltem (21) hayatlarını birleştirecek.

Bir süre önce tanışan genç çift, 2020 yılı ekim ayında gerçekleşen kız istemesinin ardından aile arası düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada takmıştı. Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Ersin & Meltem çifti, 19 Ağustos günü Beykoz Belediyesi Kavacık Nikah Salonunda gerçekleşen törenle de ortak bir ömre “Evet” demişti.

Genç çift, 1-2 Eylül tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan kına gecesi ve görkemli bir düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi:

– Tarih: 01 Eylül 2023 Cuma
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Prof.  Dr. Turan Güneş Kültür Merkezi
– Adres: Çarşı Mahallesi Orman Caddesi No:37 Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün:

– Tarih: 02 Eylül 2023 Cumartesi
– Saat: 19.00 – 23.55 arası
– Yer: Şehit Piyade Çavuş Lütfi Kıcı Kültür Merkezi (Baht Köşkü Kültür Merkezi)
– Adres: Karaağaç Mahallesi Fevzi Çakmak Mevkii – Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün günü saat 16.00’da Fevzi Çakmak mahallesindeki damat evinden Kandıra’daki kız evine hareket edilecektir. Saat 16.30’da gelin alması yapıldıktan sonra araçlarla konvoy yapılarak Karaağaç’a geri gelinecektir. Karaağaç’ta kısa bir tur atıldıktan sonra da düğün alanına geçilecektir.

Not: Kına gecesi ve düğün saz ekipli olacaktır. Kına gecesi için Karaağaç-Merkez’den Kandıra’ya saat 19.00’da araç kaldırılacaktır. Kına gecesi ile düğünde Karadenizli ses ve kemençe sanatçıları sahne alacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak Ersin & Meltem çifti ile ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.