![Emre Şişman & Nadire Günaydın Çiftinin Düğünü](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2016/07/nadire_gunaydin.jpg)
Köyümüz sakinlerinden ve esnaflarından Kaynak Mahallesi’nde ikamet eden Ali & Fadime Şişman çiftinin oğulları Emre (23), Sakarya – Hendek’ten (aslen Trabzon / Tonya’lı) Osman & Fadime Günaydın çiftinin kızları Nadire (22) ile hayatını birleştirdi.
[youtube id=”OESs3d4Acu8″ autoplay=”no”] [youtube id=”FDRvBqRH1U4″ autoplay=”no”] [youtube id=”AR7qnmaU4AM” autoplay=”no”] [youtube id=”MIyHsiEQH2k” autoplay=”no”] [youtube id=”bqQsjMzGAsQ” autoplay=”no”]