Emine Gülşen Hastaneye Kaldırıldı » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

28 Kasım 2022 - 15:55

Emine Gülşen Hastaneye Kaldırıldı

Emine Gülşen Hastaneye Kaldırıldı
Son Güncelleme :

29 Mayıs 2016 - 22:35

Köyümüz sakinlerinden Topallar mahallesinde ikamet eden Emine Gülşen (-merhum- Boncukçu Hasan Gülşen’in eşi) hastaneye kaldırıldı.

image

Yaşlılığa bağlı birçok rahatsızlığı bulunan Gülşen (88) sabah saatlerinde lavaboya gitmek istedi. Yatağından kalkıp doğrulduğu sırada dengesini kaybederek yere düşen yaşlı kadının sol ayak bileği kırıldı.

image

Acı içinde etrafına seslenen Gülşen’e ilk müdahaleyi ailesi yaptı. Sert bir şekilde yere düşen Gülşen’in, başına da darbe aldığı öğrenildi.

image

Hemen 112’yi arayan aileye, M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’nden bir ambulans gönderildi. Sağlık ekiplerinin olay yerinde müdahalesinin ardından sedyeyle ambulansa alınan Gülşen, haftasonu tatili olduğu için ve Kandıra Devlet Hastanesi’nde ortopedi servisi olmadığı için Kocaeli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

image

Ayak bileğinde kırık tespit edilen Gülşen’in hastanedeki tedavisi sürüyor.

Emine Gülşen, köyümüz sakinlerinden Nebahat Birdal, Pelizar Tozan ve Hacer Sıbıç’ın anneleri; Zeynel Birdal, Hasan Ali Tozan ve İbrahim (Ashabi) Sıbıç’ın da kayınvalidesi oluyor.

geçmiş-olsun

Karaağaç Haber olarak Emine teyzemize ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c.c) acil şifalar versin.

YORUM YAP