DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bayram Şenliğine Davetlisiniz

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bayram Şenliğine Davetlisiniz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla mahalle ve sokakları şenlendirmeye devam ediyor. Büyükşehir, 12 ilçenin merkezî ve mahallî bölgelerinde 4 gün boyunca Bayram Şenliği düzenleyecek.

Bu kapsamda Kurban Bayramı’nın 3. günü Karaağaç İlköğretim Okulu bahçesi de çocuk sesleriyle şenlenecek. 30 Haziran 2023 Cuma günü (Kurban Bayramı’nın 3. günü) Karaağaç İlköğretim Okulu bahçesine çocuk oyun grupları kurulacak.

Böylece hem Karaağaçlı hem de çevre mahallelerdeki çocuklar bayramı birlikte kutlayacak. Karaağaç sokaklarında bayram coşkusu, misafirperverlik, kardeşlik ve dostluk hüküm sürecek. Çocuklar kadar büyükler de çok eğlenecek.

Binlerce İkram ve Hediye

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenecek etkinliklerde tüm ilçelerde çocuklar için oyun grupları kurulurken toplamda 3 bin adet popcorn, 3 bin adet Osmanlı macunu, 3 bin adet pamuk şeker, 5 bin bardak su ikramı yapılacak.

Aynı zamanda çocuklara 1500 adet top, 3 bin adet balon dağıtılacak. Kocaeli genelinde 6 palyaço, tahta bacak, illüzyonist ve yüz boyama etkinlikleriyle çocukların ve ailelerin güzel bir bayram yaşaması sağlanacak.

Bayram Şenliği

– Tarih: 30 Haziran 2023 Cuma (Kurban Bayramı’nın 3. günü)
– Saat: 14.00 – 18.00 arası
– Yer: Karaağaç İlköğretim Okulu Bahçesi
– Adres: Karaağaç Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Köy İçi Yolu Mevki Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Katılım ücretsizdir. Herkes davetlidir, duyurulur.