Aydın Taşkın & Kübra Koç Çifti Dünya Evine Girdi » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

3 Aralık 2022 - 05:35

Aydın Taşkın & Kübra Koç Çifti Dünya Evine Girdi

Aydın Taşkın & Kübra Koç Çifti Dünya Evine Girdi
Son Güncelleme :

10 Haziran 2014 - 20:57

Karaağaç Medya Genel Yayın Yönetmenimiz Numan Sıbıç’ın lise arkadaşı olan ve İzmit’te polis olarak görev yapan Aydın Taşkın (24), İzmit’te hemşire olarak görev yapan Kübra Koç (23) ile hayatını birleştirdi.
.
aydın-4.
Kandıra’nın Karlı köyünden olan Aydın Taşkın ile İzmit’in Sarıhocalar köyünden olan Kübra Koç, Cumartesi günü İzmit / Lastik – İş Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
.
aydın 5.
Gelin ve damadın aile eşrafı, komşuları, mesai arkadaşları, okul arkadaşları gibi pek çok davetlinin katıldığı düğün oldukça kalabalıktı. Davetliler, çalan müzikle gönüllerince eğlendi.
.

İzmit / Bekirdere’deki evinden dualar eşliğinde alınan gelin, daha sonra konvoy eşliğinde düğün salonuna getirildi. Pastalarını kesen çift daha sonra birlikte dans ettiler. Kandıra çiftetellisi ile coşan davetliler, renkli görüntüler oluşturdu.
.
erkan.
Kocaeli İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel’in de katıldığı düğünde, damadın mesai arkadaşları damadı bir an olsun yalnız bırakmadı. Damadın lise arkadaşları, yapılan düğünle yıllar sonra bir araya gelmenin keyfini yaşadı.
.
gelin
.
Çiftetelli, roman, halay, telgrafın telleri ve horon oynanan düğünde gelin ve damadın mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Karaağaç Medya olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Allah bir yastıkta kocatsın.
.


YORUM YAP