![Arif Sıbıç & Selma Tok Çifti Sözlendi](https://www.karaagachaber.com/wp-content/uploads/2014/11/arif-1.jpg)
Köyümüz sakinlerinden İzmit / Tepeköy (Ayazma) – Bayındırlık Kalıcı Konutları’nda ikamet etmekte olan Gülcan & Hasan Sıbıç (Onbaşı Hasan olarak bilinen) çiftinin küçük oğulları Arif (22) ile İstanbul / Beykoz – Kavacık’ta ikamet etmekte olan Nigar & Hakkı Tok çiftinin kızları Selma (22), dün akşam aile arası yapılan merasimle söz yüzüklerini taktı.
..
Köyümüz sakinlerinden (merhum) Ali Sıbıç’ın torunu ve Hasan Sıbıç’ın oğlu olan Arif, 2 yıl önce bir arkadaşı aracılığı ile tanıştığı aslen Kastamonu / İnebolu’lu olan anaokulu öğretmeni Selma Tok ile dün akşam İstanbul / Beykoz – Kavacık’taki kız evinde aile arası yapılan merasimle sözlendi.
..
Çiftin söz yüzüklerini Arif Sıbıç’ın dayısı Ahmet Dikenli hayır dualarla takarak genç çifte mutluluklar diledi.
..
Aynı zamanda Karaağaç Medya Genel Yayın Yönetmenimiz Numan Sıbıç’ın kuzeni olan Arif kardeşimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Allah tamamına erdirsin.
.