DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ahmet Tozan Hayatını Kaybetti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ahmet Tozan Hayatını Kaybetti

Karaağaç sakinlerinden Topallar Mahallesinde ikamet eden Ahmet Tozan (91) bugün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Bir süredir prostat kanseri rahatsızlığı bulunan ve tedavi gören Tozan, amansız hastalığın geçtiğimiz günlerde dördüncü evre olarak bilinen son evreye nüksetmesiyle evinde fenalaşmıştı. Aile yakınları tarafından İstanbul / Pendik – Özel Yüzyıl Hastanesine kaldırılan adam, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Ahmet Tozan, sürdürdüğü yaşam mücadelesini bugün 21.00 sularında kaybetti.

Merhumun naaşının gerekli resmi prosedürlerin ve gasil işlemlerinin tamamlanmasının ardından gece saatlerinde aile yakınlarına teslim edilmesi, oradan hareketle de cenaze nakil aracı ile Karaağaç’taki hanelerine getirilmesi bekleniyor.

Cenazesi,  yarın (4 Şubat 2024 Pazar) Topallar Mahallesindeki hanelerinde helallik alınmasının akabinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karaağaç Merkez Mezarlığında toprağa verilecek.

Ahmet Tozan, inşaat işleriyle meşgul olan ve geniş bir kesim tarafından tanınan Rafet Tozan ve Safet Tozan’ın babaları oluyordu.

Karaağaç Haber olarak koca çınarımıza Allah’tan (c.c.) rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.