DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.189.072-4.037

VAKTİNE KALAN SÜRE

:
için vakti
Turkiye - Süper Lig
13:30
Siltaş Yapı PendiksporSiltaş Yapı Pendikspor
2 : 3
Rams Başakşehir FKRams Başakşehir FK
16:00
Atakaş HataysporAtakaş Hatayspor
0 : 3
Istanbulspor ASIstanbulspor AS
16:00
Çaykur RizesporÇaykur Rizespor
3 : 0
Bitexen AntalyasporBitexen Antalyaspor
19:00
Vavacars KaragümrükVavacars Karagümrük
19:00
FenerbahçeFenerbahçe
Turkiye - 1. Lig
13:30
TuzlasporTuzlaspor
1 : 1
GöztepeGöztepe
16:00
ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor
1 : 1
BandırmasporBandırmaspor
19:00
KocaelisporKocaelispor
19:00
GiresunsporGiresunspor
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
14:00
1461 Trabzon FK1461 Trabzon FK
3 : 0
BucasporBucaspor
15:00
Hes İlaç AfyonsporHes İlaç Afyonspor
3 : 0
Ankara DemirsporAnkara Demirspor
15:00
Van Spor FKVan Spor FK
15:00
Altınordu FKAltınordu FK
15:00
Zonguldak KömürsporZonguldak Kömürspor
4 : 1
Adıyaman 1954Adıyaman 1954
15:00
Diyarbekirspor ASDiyarbekirspor AS
15:00
Beyoğlu Yeni ÇarşıBeyoğlu Yeni Çarşı
15:00
KırklarelisporKırklarelispor
15:00
Serik BelediyesporSerik Belediyespor
15:00
İnegölsporİnegölspor
1 : 0
Karaman FKKaraman FK
15:00
Iğdır FKIğdır FK
15:00
Belediye DerincesporBelediye Derincespor
15:00
FethiyesporFethiyespor
5 : 0
Isparta 32 SporuIsparta 32 Sporu
15:00
KastamonusporKastamonuspor
15:00
Amed Sportif FaaliyetlerAmed Sportif Faaliyetler
15:00
SomasporSomaspor
2 : 0
UşaksporUşakspor
15:00
DenizlisporDenizlispor
15:00
68 Aksaray Belediyespor68 Aksaray Belediyespor
15:00
Anagold 24 ErzincansporAnagold 24 Erzincanspor
0 : 0
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve SporArnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
İngiltere - Premier Lig
16:00
LiverpoolLiverpool
0 : 1
Crystal Palace FCCrystal Palace FC
16:00
West Ham United FCWest Ham United FC
0 : 2
Fulham FKFulham FK
18:30
Arsenal FCArsenal FC
18:30
Aston VillaAston Villa
İspanya - LaLiga
15:00
Las PalmasLas Palmas
0 : 2
SevillaSevilla
17:15
GranadaGranada
2 : 0
AlavesAlaves
19:30
Athletic de BilbaoAthletic de Bilbao
19:30
VillarrealVillarreal
22:00
Real Sociedad San SebastianReal Sociedad San Sebastian
22:00
AlmeriaAlmeria
Almanya - Bundesliga
16:30
SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
0 : 1
FreiburgFreiburg
18:30
Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
18:30
Werder BremenWerder Bremen
Fransa - Ligue 1
14:00
Le HavreLe Havre
0 : 1
NantesNantes
16:00
MarsilyaMarsilya
16:00
OGC NiceOGC Nice
16:00
LorientLorient
16:00
Paris St. GermainParis St. Germain
16:00
MonacoMonaco
16:00
Lille OSCLille OSC
16:00
Clermont Foot 63Clermont Foot 63
1 : 1
MontpellierMontpellier
21:45
Olympique LyonOlympique Lyon
21:45
Stade Brest 29Stade Brest 29
İtalya - Serie A
13:30
SSC NapoliSSC Napoli
2 : 2
Frosinone CalcioFrosinone Calcio
16:00
Sassuolo CalcioSassuolo Calcio
3 : 3
AC MilanAC Milan
19:00
Udinese CalcioUdinese Calcio
19:00
AS RomaAS Roma
21:45
Inter MilanoInter Milano
21:45
Cagliari CalcioCagliari Calcio
Hollanda - Eredivisie
13:15
Heracles AlmeloHeracles Almelo
0 : 2
SC HeerenveenSC Heerenveen
15:30
FC UtrechtFC Utrecht
2 : 1
Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles
15:30
Fortuna SittardFortuna Sittard
0 : 1
Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam
17:45
Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
0 : 0
FC Twente EnschedeFC Twente Enschede
21:00
NEC NijmegenNEC Nijmegen
21:00
PEC ZwollePEC Zwolle
Belçika - Pro Lig
14:30
Club BruggeClub Brugge
3 : 0
Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
17:00
KV KortrijkKV Kortrijk
1 : 0
Royal CharleroiRoyal Charleroi
19:30
RSC AnderlechtRSC Anderlecht
19:30
Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
20:15
Oud-Heverlee LeuvenOud-Heverlee Leuven
20:15
KAA GentKAA Gent
Portekiz - Liga Portugal
17:30
Estrela AmadoraEstrela Amadora
0 : 1
Rio Ave FCRio Ave FC
20:00
Portimonense SCPortimonense SC
20:00
Casa Pia LisbonCasa Pia Lisbon
20:00
FC AroucaFC Arouca
20:00
Boavista PortoBoavista Porto
22:30
Benfica LisbonBenfica Lisbon
22:30
Moreirense FCMoreirense FC
Rusya - Premier Lig
12:00
FC OrenburgFC Orenburg
3 : 1
FC Pari Nizhny NovgorodFC Pari Nizhny Novgorod
14:15
Ural EkaterinburgUral Ekaterinburg
2 : 1
FK Dinamo MoscowFK Dinamo Moscow
16:45
FC Fakel VoronezhFC Fakel Voronezh
0 : 0
FK RostovFK Rostov
19:00
PFK Krylia Sovyetov SamaraPFK Krylia Sovyetov Samara
19:00
FK Rubin KazanFK Rubin Kazan
İskoçya - Premier Lig
14:00
Ross CountyRoss County
3 : 2
Glasgow RangersGlasgow Rangers
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
15:00
Artvin HopasporArtvin Hopaspor
15:00
Karabuk Idmanyurdu SporKarabuk Idmanyurdu Spor
15:00
Ayvalıkgücü BelediyesporAyvalıkgücü Belediyespor
15:00
Kırıkkale Büyük AnadolusporKırıkkale Büyük Anadoluspor
15:00
Tarsus İdman YurduTarsus İdman Yurdu
2 : 5
EdirnesporEdirnespor
15:00
GümüşhanesporGümüşhanespor
1 : 1
Aliaga FutbolAliaga Futbol
15:00
Mardin FosfatsporMardin Fosfatspor
15:00
Kepez Spor Futbol ASKepez Spor Futbol AS
15:00
Arguvan Belediye SporArguvan Belediye Spor
15:00
Inegol Kafkas GencliksporInegol Kafkas Genclikspor
15:00
Kucukcekmece Sinop SporKucukcekmece Sinop Spor
2 : 2
Talasgucu BelediyesporTalasgucu Belediyespor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
15:00
PazarsporPazarspor
15:00
TurgutlusporTurgutluspor
15:00
Sapanca GencliksporSapanca Genclikspor
15:00
Silifke BelediyesporSilifke Belediyespor
15:00
Efeler 09 SfkEfeler 09 Sfk
15:00
Anadolu UniversitesiAnadolu Universitesi
15:00
Eynesil BelediyesporEynesil Belediyespor
15:00
Ergene Velimese SporErgene Velimese Spor
15:00
Amasyaspor 1968 FKAmasyaspor 1968 FK
15:00
Batman PetrolsporBatman Petrolspor
15:00
Hacettepe 1945 SKHacettepe 1945 SK
0 : 2
ElazığsporElazığspor
15:00
BulvarsporBulvarspor
15:00
KarşıyakaKarşıyaka
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
15:00
Viven Bornova FKViven Bornova FK
0 : 0
Belediye KütahyasporBelediye Kütahyaspor
15:00
Darica GenclerbirligiDarica Genclerbirligi
15:00
KusadasisporKusadasispor
15:00
Büyükçekmece TepeciksporBüyükçekmece Tepecikspor
2 : 1
AkhisarsporAkhisarspor
15:00
ErbaasporErbaaspor
15:00
Ağrıspor 1970Ağrıspor 1970
15:00
Osmaniyespor FKOsmaniyespor FK
15:00
Bayburt İÖİBayburt İÖİ
15:00
Fatsa BelediyesporFatsa Belediyespor
1 : 4
SilivrisporSilivrispor
15:00
Sivas Dort Eylul FutbolSivas Dort Eylul Futbol
15:00
KonyasporKonyaspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
15:00
ÇatalcasporÇatalcaspor
15:00
Sebat Genclik SporSebat Genclik Spor
15:00
Mus 1984 MussporMus 1984 Musspor
15:00
Siirt IL Ozel Idaresi SporSiirt IL Ozel Idaresi Spor
15:00
23 Elazig FK23 Elazig FK
15:00
Sultanbeyli BelediyesporSultanbeyli Belediyespor
15:00
Alanya KestelsporAlanya Kestelspor
15:00
Orduspor 1967Orduspor 1967
15:00
Nevşehir Belediye SporNevşehir Belediye Spor
15:00
Cankaya FKCankaya FK
15:00
Bursa Yildirim SporBursa Yildirim Spor
2 : 2
Adana 1954 FKAdana 1954 FK
15:00
BalıkesirsporBalıkesirspor
1 : 1
Tokat Belediye Plevne SporTokat Belediye Plevne Spor
İspanya - LaLiga 2
15:00
Real OviedoReal Oviedo
1 : 1
CD MirandesCD Mirandes
17:15
Albacete BalompieAlbacete Balompie
0 : 0
TenerifeTenerife
17:15
FC AndorraFC Andorra
0 : 0
EibarEibar
19:30
BurgosBurgos
19:30
Racing SantanderRacing Santander
19:30
Real ZaragozaReal Zaragoza
19:30
ElcheElche
22:00
Racing Club de FerrolRacing Club de Ferrol
22:00
HuescaHuesca
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
Athletic BilbaoAthletic Bilbao
1 : 0
Atletico MadridAtletico Madrid
15:00
UDG TenerifeUDG Tenerife
15:00
Madrid CCFMadrid CCF
18:00
Valencia CFValencia CF
18:00
Levante UDLevante UD
20:00
Real MadridReal Madrid
20:00
Granada CFGranada CF
İspanya - Primera Federacion
13:00
CA Osasuna BCA Osasuna B
13:00
SabadellSabadell
13:00
Atletico BalearesAtletico Baleares
0 : 1
UD IbizaUD Ibiza
13:00
CeutaCeuta
4 : 0
LinaresLinares
13:00
MurciaMurcia
2 : 0
MelillaMelilla
17:00
SD TarazonaSD Tarazona
17:00
GimnasticGimnastic
17:00
SD PonferradinaSD Ponferradina
17:00
SD LogronesSD Logrones
19:00
Atl. Madrid (A)Atl. Madrid (A)
19:00
MalagaMalaga
19:00
Recreativo HuelvaRecreativo Huelva
19:00
Real Madrid CastillaReal Madrid Castilla
20:00
RC Celta de Vigo BRC Celta de Vigo B
20:00
LugoLugo
20:00
Unionistas de Salamanca CFUnionistas de Salamanca CF
20:00
Barcelona AtleticBarcelona Atletic
21:00
CastellonCastellon
21:00
CR GranadaCR Granada
21:00
AntequeraAntequera
21:00
Atletico Sanluqueno CFAtletico Sanluqueno CF
İspanya - Segunda Federacion
12:00
SD FormenteraSD Formentera
3 : 1
UE Sant AndreuUE Sant Andreu
12:30
Getafe CF BGetafe CF B
3 : 1
Reyes, De LosReyes, De Los
13:00
Deportivo AragonDeportivo Aragon
3 : 0
AD San Juan PamplonaAD San Juan Pamplona
13:00
Deportivo Alaves BDeportivo Alaves B
0 : 1
Arenas Club GetxoArenas Club Getxo
13:00
CD BreaCD Brea
0 : 2
SD Gernika ClubSD Gernika Club
13:00
Valencia CF MestallaValencia CF Mestalla
2 : 2
Torrent CFTorrent CF
13:00
Espanyol Barcelona BEspanyol Barcelona B
0 : 2
CE AndratxCE Andratx
13:00
LleidaLleida
3 : 1
SE Penya IndependentSE Penya Independent
13:00
Santa EulaliaSanta Eulalia
2 : 2
CE EuropaCE Europa
13:00
Atletico SaguntinoAtletico Saguntino
0 : 0
CF La NuciaCF La Nucia
13:00
CD San Roque de LepeCD San Roque de Lepe
13:00
Velez CFVelez CF
13:00
Mar Menor CFMar Menor CF
2 : 1
Ucam MurciaUcam Murcia
13:00
VillanovenseVillanovense
0 : 1
AD Union AdarveAD Union Adarve
13:00
NumanciaNumancia
2 : 0
UD San FernandoUD San Fernando
13:00
CD IllescasCD Illescas
1 : 2
CD UrsariaCD Ursaria
13:00
CD Atletico PasoCD Atletico Paso
1 : 0
CF Talavera de la ReinaCF Talavera de la Reina
13:30
CE ManresaCE Manresa
:
Hercules CFHercules CF
13:30
UD MontijoUD Montijo
:
Gimnastica SegovianaGimnastica Segoviana
17:30
CompostelaCompostela
17:30
PontevedraPontevedra
18:00
Gimnastica TorrelavegaGimnastica Torrelavega
18:00
UP LangreoUP Langreo
18:00
RC Deportivo FabrilRC Deportivo Fabril
18:00
CD GuijueloCD Guijuelo
18:00
IzarraIzarra
18:00
CD CalahorraCD Calahorra
18:00
UD BarbastroUD Barbastro
18:00
CD TudelanoCD Tudelano
18:00
RB LinenseRB Linense
18:00
El Palo FCEl Palo FC
18:00
BadajozBadajoz
18:00
CD MensajeroCD Mensajero
18:00
NavalcarneroNavalcarnero
18:00
GuadalajaraGuadalajara
18:30
CD CovadongaCD Covadonga
18:30
Real Oviedo BReal Oviedo B
18:30
AD LlerenenseAD Llerenense
18:30
CacerenoCacereno
19:00
ZamoraZamora
19:00
Real Valladolid PromesasReal Valladolid Promesas
19:00
Club Marino de LuancoClub Marino de Luanco
19:00
Rayo CantabriaRayo Cantabria
19:00
LogronesLogrones
19:00
Real Sociedad CReal Sociedad C
19:00
AlziraAlzira
19:00
TerrassaTerrassa
19:00
MarbellaMarbella
19:00
Sevilla AtleticoSevilla Atletico
19:00
CDA Aguilas FCCDA Aguilas FC
19:00
FC La Union AtleticoFC La Union Atletico
19:00
Yeclano DeportivoYeclano Deportivo
19:00
Betis Deportivo BalompieBetis Deportivo Balompie
Almanya - 2. Bundesliga
14:30
St PauliSt Pauli
3 : 4
SV 07 ElversbergSV 07 Elversberg
14:30
MagdeburgMagdeburg
2 : 2
Hamburger SVHamburger SV
14:30
Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig
0 : 0
Hannover 96Hannover 96
Almanya - 3. Lig
14:30
Jahn RegensburgJahn Regensburg
1 : 1
MünchenMünchen
17:30
Arminia BielefeldArminia Bielefeld
1 : 0
Rot Weiss EssenRot Weiss Essen
20:30
Sc Freiburg IISc Freiburg II
20:30
Dynamo DresdenDynamo Dresden
Fransa - Championnat National U19
12:00
Vertou UssaVertou Ussa
3 : 4
FC TrelissacFC Trelissac
12:00
Stade Lavallois MayenneStade Lavallois Mayenne
0 : 0
Merignac SAMerignac SA
12:00
LB ChateaurouxLB Chateauroux
12:00
Stade Rennais FCStade Rennais FC
12:00
FC Girondins BordeauxUFC Girondins BordeauxU
12:00
Stade Brestois 29Stade Brestois 29
12:00
Rodez AveyronRodez Aveyron
12:00
AC AjaccioAC Ajaccio
12:00
Sochaux-MontbeliardSochaux-Montbeliard
12:00
US OrleansUS Orleans
14:00
RC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace
14:00
Estac TroyesEstac Troyes
16:00
USM SaranUSM Saran
16:00
Le Havre ACLe Havre AC
16:00
Montfermeil FCMontfermeil FC
1 : 0
FC Montrouge 92 U19FC Montrouge 92 U19
16:00
FC Chambly OiseFC Chambly Oise
16:00
US Quevilly-Rouen MetropoleUS Quevilly-Rouen Metropole
16:00
Losc LilleLosc Lille
16:00
Stade ReimsStade Reims
16:00
Paris Saint Germain FCParis Saint Germain FC
16:00
USL DunkerqueUSL Dunkerque
16:00
Valenciennes FCValenciennes FC
16:00
Amiens SCAmiens SC
16:00
US Avranches MSMUS Avranches MSM
0 : 1
EA GuingampEA Guingamp
16:00
SM CaenSM Caen
16:00
RC LensRC Lens
16:00
FC MetzFC Metz
16:00
AJ AuxerreAJ Auxerre
16:00
Marignane Gignac FC U19Marignane Gignac FC U19
1 : 2
MarsilyaMarsilya
16:00
AS Montferrand U19AS Montferrand U19
16:00
Paris FCParis FC
16:00
Toulouse FCToulouse FC
16:00
SC Air Bel U19SC Air Bel U19
16:00
AS Pagny Sur MoselleAS Pagny Sur Moselle
16:00
Olympique LyonOlympique Lyon
16:00
FC Lorient U19FC Lorient U19
16:00
FC NantesFC Nantes
16:00
Montpellier HSCMontpellier HSC
16:00
AS BeziersAS Beziers
16:00
Dijon FCODijon FCO
1 : 3
Clermont FootClermont Foot
16:00
Bourg-en-Bresse Péronnas 01Bourg-en-Bresse Péronnas 01
16:00
FC 93 Bobigny BG U19FC 93 Bobigny BG U19
Fransa - Lig 1, Bayanlar
15:30
Girondins BordeauxGirondins Bordeaux
15:30
FC FleuryFC Fleury
22:00
As Saint EtienneAs Saint Etienne
22:00
Olympique LyonOlympique Lyon
İtalya - Bahar Şampiyonası
11:45
SS LazioSS Lazio
2 : 1
US LecceUS Lecce
14:00
ACF FiorentinaACF Fiorentina
5 : 1
Torino FCTorino FC
16:00
UC SampdoriaUC Sampdoria
1 : 2
Bologna FCBologna FC
İtalya - Serie A, Kadınlar
13:30
ASD PomiglianoASD Pomigliano
:
Fcf ComoFcf Como
16:00
AC MilanAC Milan
3 : 2
SSC NapoliSSC Napoli
İtalya - Serie B
17:15
Venezia FCVenezia FC
1 : 0
BresciaBrescia
İtalya - Serie C, Grup A
15:00
AS Giana ErminioAS Giana Erminio
0 : 1
Triestina Calcio 1918Triestina Calcio 1918
19:30
MantovaMantova
19:30
LR VicenzaLR Vicenza
İtalya - Serie C, Grup B
15:00
ASD Pineto CalcioASD Pineto Calcio
1 : 2
Juventus Next GenJuventus Next Gen
15:00
Fermana FCFermana FC
2 : 1
Lucchese Libertas 1905Lucchese Libertas 1905
15:00
Olbia CalcioOlbia Calcio
0 : 3
Delfino Pescara 1936Delfino Pescara 1936
17:15
Ancona-MatelicaAncona-Matelica
1 : 1
Usd Sestri Levante 1919Usd Sestri Levante 1919
17:15
Virtus EntellaVirtus Entella
1 : 1
SPALSPAL
19:30
AS GubbioAS Gubbio
19:30
US Citta di PontederaUS Citta di Pontedera
19:30
Carrarese CalcioCarrarese Calcio
19:30
Rimini FC 1912Rimini FC 1912
21:45
Vis Pesaro 1898Vis Pesaro 1898
21:45
Perugia Calcio SPAPerugia Calcio SPA
İtalya - Serie C, Grup C
19:30
Casertana FCCasertana FC
19:30
AZ PicernoAZ Picerno
19:30
Latina CalcioLatina Calcio
19:30
Turris CalcioTurris Calcio
21:45
Calcio CataniaCalcio Catania
21:45
ACR MessinaACR Messina
21:45
MonopoliMonopoli
21:45
Taranto FCTaranto FC
21:45
Audace CerignolaAudace Cerignola
21:45
Virtus Francavilla CalcioVirtus Francavilla Calcio
İtalya - Serie D, H Grubu
16:00
Matera CalcioMatera Calcio
2 : 0
Fidelis AndriaFidelis Andria
16:00
Citta Di GallipoliCitta Di Gallipoli
16:00
FBC GravinaFBC Gravina
16:00
ASD GelbisonASD Gelbison
16:00
AC NardoAC Nardo
16:00
US Bitonto CalcioUS Bitonto Calcio
16:00
US Palmese 1914US Palmese 1914
16:00
ManfredoniaManfredonia
16:00
Rotonda CalcioRotonda Calcio
16:00
PaganesePaganese
16:00
ASD Team AltamuraASD Team Altamura
16:00
US Citta Di FasanoUS Citta Di Fasano
16:00
US Angri 1927US Angri 1927
16:30
Santa Maria CilentoSanta Maria Cilento
16:30
Martina FrancaMartina Franca
17:30
BarlettaBarletta
17:30
SSD Casarano CalcioSSD Casarano Calcio
İtalya - Serie D,A Grubu
16:00
Vado FcVado Fc
16:00
Avc Vogherese 1919Avc Vogherese 1919
16:00
Asd Alba CalcioAsd Alba Calcio
16:00
Calcio Chieri 1955Calcio Chieri 1955
16:00
US AlbengaUS Albenga
16:00
Chisola CalcioChisola Calcio
16:00
Rg TicinoRg Ticino
16:00
Derthona FBC 1908 ASDDerthona FBC 1908 ASD
16:00
Acd Asti CalcioAcd Asti Calcio
16:00
AC GozzanoAC Gozzano
16:00
Borgosesia CalcioBorgosesia Calcio
16:00
Usd Lavagnese 1919Usd Lavagnese 1919
16:00
Citta Di VareseCitta Di Varese
1 : 1
PineroloPinerolo
16:00
US Fezzanese 1930US Fezzanese 1930
16:00
Pont Donnaz Hone Arnad EvanconPont Donnaz Hone Arnad Evancon
16:00
Scd Ligorna 1922Scd Ligorna 1922
16:00
Ssd Sanremese CalcioSsd Sanremese Calcio
16:00
ASD Alcione MilanoASD Alcione Milano
2 : 1
AC BRAAC BRA
İtalya - Serie D,B Grubu
16:00
Pro PalazzoloPro Palazzolo
2 : 0
Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909
16:00
Ac Ponte San Pietro-IsolaAc Ponte San Pietro-Isola
0 : 1
Asd Calcio BrusaportoAsd Calcio Brusaporto
16:00
Desenzano CalvinaDesenzano Calvina
2 : 0
Usd CasateseUsd Casatese
16:00
Calcio Caldiero TermeCalcio Caldiero Terme
16:00
Usd Castellanzese 1921Usd Castellanzese 1921
16:00
Piacenza Calcio 1919Piacenza Calcio 1919
0 : 0
FC ClivenseFC Clivense
16:00
Gs Arconatese 1926Gs Arconatese 1926
16:00
Us Folgore CarateseUs Folgore Caratese
16:00
Ac Crema 1908Ac Crema 1908
16:00
Ssd Real Calepina FcSsd Real Calepina Fc
16:00
Usd CaravaggioUsd Caravaggio
16:00
TritiumTritium
16:00
Ac Legnano 1913Ac Legnano 1913
16:00
ASD Varesina CalcioASD Varesina Calcio
16:00
Club Milano SsdClub Milano Ssd
16:00
Villa Dalme Valle BrembanaVilla Dalme Valle Brembana
İtalya - Serie D,C Grubu
16:00
Chions 1972Chions 1972
16:00
Asd Atletico CastegnatoAsd Atletico Castegnato
16:00
BassanoBassano
16:00
Usd BrenoUsd Breno
16:00
Mori S.StefanoMori S.Stefano
16:00
Asd Cjarlins MuzaneAsd Cjarlins Muzane
16:00
Acd Campodarsego CalcioAcd Campodarsego Calcio
16:00
Ac EsteAc Este
16:00
Usd Adriese 1906Usd Adriese 1906
16:00
A.C. MestreA.C. Mestre
16:00
Calcio Montebelluna 1919Calcio Montebelluna 1919
16:00
UC Montecchio MaggioreUC Montecchio Maggiore
16:00
AC Virtus BolzanoAC Virtus Bolzano
16:00
Portogruaro CalcioPortogruaro Calcio
16:00
Luparense FcLuparense Fc
16:00
TrevisoTreviso
16:00
Dolomiti BellunesiDolomiti Bellunesi
16:00
ChioggiaChioggia
İtalya - Serie D,D Grubu
16:00
Mezzolara CalcioMezzolara Calcio
16:00
Aglianese Calcio 1923Aglianese Calcio 1923
16:00
Sammaurese CalcioSammaurese Calcio
16:00
Athletic CarpiAthletic Carpi
16:00
Asd Calcio CertaldoAsd Calcio Certaldo
16:00
US CorticellaUS Corticella
16:00
PratoPrato
16:00
ASD FanfullaASD Fanfulla
16:00
Imolese CalcioImolese Calcio
0 : 2
Lentigione CalcioLentigione Calcio
16:00
SCD ProgressoSCD Progresso
16:00
RavennaRavenna
16:00
US Pistoiese 1921US Pistoiese 1921
16:00
Sangiuliano City FCSangiuliano City FC
16:00
Borgo San DonninoBorgo San Donnino
1 : 1
Asd Sant AngeloAsd Sant Angelo
16:00
Forli FCForli FC
16:00
Victor San MarinoVictor San Marino
İtalya - Serie D,E Grubu
16:00
Vivi Altotevere SansepolcroVivi Altotevere Sansepolcro
16:00
GSD Ghivizzano BorgoamozzanoGSD Ghivizzano Borgoamozzano
16:00
FiglineFigline
16:00
LivornoLivorno
16:00
Tau Calcio AltopascioTau Calcio Altopascio
16:00
Mobilieri PonsaccoMobilieri Ponsacco
16:00
Orvietana CalcioOrvietana Calcio
16:00
US PianeseUS Pianese
16:00
ASD Seravezza Pozzi CalcioASD Seravezza Pozzi Calcio
1 : 2
PoggibonsiPoggibonsi
16:00
GrossetoGrosseto
16:00
Real Forte QuercetaReal Forte Querceta
16:00
Aquila MontevarchiAquila Montevarchi
16:00
ASD San Donato TavarnelleASD San Donato Tavarnelle
16:00
SC Cenaia 1969SC Cenaia 1969
16:00
ASD Sangiovannese 1927ASD Sangiovannese 1927
16:00
US Follonica GavorranoUS Follonica Gavorrano
16:00
SC TrestinaSC Trestina
İtalya - Serie D,F Grubu
16:00
Forsempronese 1949 SD ArlForsempronese 1949 SD Arl
16:00
Atletico AscoliAtletico Ascoli
16:00
SS Sambenedettese CalcioSS Sambenedettese Calcio
0 : 1
SSD Citta Di CampobassoSSD Citta Di Campobasso
16:00
Notaresco CalcioNotaresco Calcio
0 : 0
ChietiChieti
16:00
Avezzano CalcioAvezzano Calcio
16:00
FC Vigor SenigalliaFC Vigor Senigallia
16:00
United RiccioneUnited Riccione
2 : 0
MateseMatese
16:00
Vastogirardi CalcioVastogirardi Calcio
16:00
L’Aquila Calcio 1927L’Aquila Calcio 1927
16:00
TermoliTermoli
16:00
Real Monterotondo ScaloReal Monterotondo Scalo
16:00
FanoFano
1 : 0
Roma City FCRoma City FC
16:00
Asd Sora Calcio 1907Asd Sora Calcio 1907
16:00
Tivoli Calcio 1919Tivoli Calcio 1919
İtalya - Serie D,G Grubu
15:30
Atletico UriAtletico Uri
15:30
ASD Nocerina 1910ASD Nocerina 1910
15:30
San Marzano CalcioSan Marzano Calcio
15:30
Budoni CalcioBudoni Calcio
16:00
ASD Cassino Calcio 1924ASD Cassino Calcio 1924
16:00
Nf ArdeaNf Ardea
16:00
Asd Anzio Calcio 1924Asd Anzio Calcio 1924
16:00
Sarrabus OgliastraSarrabus Ogliastra
16:00
Romana FCRomana FC
1 : 1
ASD Flaminia Civita CastellanaASD Flaminia Civita Castellana
16:00
Ischia IsolaverdeIschia Isolaverde
16:00
ASD Gladiator 1924ASD Gladiator 1924
16:00
Sassari Calcio Latte DolceSassari Calcio Latte Dolce
16:00
AS Ostia Mare Lido CalcioAS Ostia Mare Lido Calcio
16:00
Cynthialbalonga CalcioCynthialbalonga Calcio
16:00
ASD Trastevere CalcioASD Trastevere Calcio
İtalya - Serie D,I Grubu
15:30
ASD Portici 1906ASD Portici 1906
15:30
Trapani CalcioTrapani Calcio
16:00
Fenice AmarantoFenice Amaranto
16:00
Asd CanicattiAsd Canicatti
16:00
SiracusaSiracusa
16:00
US Castrovillari CalcioUS Castrovillari Calcio
16:00
Nuova GioieseNuova Gioiese
2 : 2
Citta Di Sant AgataCitta Di Sant Agata
16:00
ASD Licata 1931ASD Licata 1931
16:00
Ragusa CalcioRagusa Calcio
16:00
San Luca CalcioSan Luca Calcio
16:00
Vibonese CalcioVibonese Calcio
16:00
ASD Citta Di Acireale 1946ASD Citta Di Acireale 1946
16:00
Real CasalnuovoReal Casalnuovo
16:00
Igea Virtus BarcellonaIgea Virtus Barcellona
16:00
AC Locri 1909AC Locri 1909
Hollanda - Eerste Divisie
17:45
VVV VenloVVV Venlo
0 : 0
FC GroningenFC Groningen
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
13:15
ADO Den HaagADO Den Haag
0 : 1
SC Heerenveen KadınlarSC Heerenveen Kadınlar
Belçika - Challenger Pro Lig
14:30
SK BeverenSK Beveren
2 : 0
K Beerschot VAK Beerschot VA
17:00
Sl16 Football CampusSl16 Football Campus
1 : 0
RFC SeraingRFC Seraing
20:15
Patro Eisden MaasmechelenPatro Eisden Maasmechelen
20:15
KV OostendeKV Oostende
Belçika - Nationale 1
16:00
Royal Knokke FCRoyal Knokke FC
0 : 1
Hoogstraten VVHoogstraten VV
16:00
TienenTienen
3 : 3
Ursl ViseUrsl Vise
16:00
K Sint-Eloois-Winkel SPK Sint-Eloois-Winkel SP
16:00
Jeugd Oud Heverlee LeuvenJeugd Oud Heverlee Leuven
16:00
UR NamurUR Namur
2 : 1
KSC Lokeren TemseKSC Lokeren Temse
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
13:00
FC FamalicaoFC Famalicao
2 : 1
Vilaverdense FCVilaverdense FC
17:00
Sc BragaSc Braga
17:00
CS Maritimo MadeiraCS Maritimo Madeira
19:15
Sporting CPSporting CP
19:15
SL Benfica LisbonSL Benfica Lisbon
Portekiz - İkinci Lig
13:00
FC Pacos FerreiraFC Pacos Ferreira
1 : 1
Nacional da MadeirNacional da Madeir
16:00
CD MafraCD Mafra
0 : 0
CD FeirenseCD Feirense
17:30
FC Porto BFC Porto B
0 : 0
OliveirenseOliveirense
17:30
Leixoes SCLeixoes SC
0 : 1
SCU TorreenseSCU Torreense
22:30
Maritimo MadeiraMaritimo Madeira
22:30
Santa Clara AzoresSanta Clara Azores
Portekiz - Liga Portugal 3
17:00
CD TrofenseCD Trofense
17:00
CF Canelas 2010CF Canelas 2010
17:00
SC VianenseSC Vianense
17:00
AD FafeAD Fafe
17:00
AD SanjoanenseAD Sanjoanense
17:00
AnadiaAnadia
19:00
Lusitania FC LourosaLusitania FC Lourosa
19:00
SC CovilhaSC Covilha
Portekiz - U19 Şampiyonası
13:00
Vitoria GuimaraesVitoria Guimaraes
4 : 4
FC PortoFC Porto
Rusya - 1. Liga
13:30
Sokol SaratovSokol Saratov
0 : 2
Torpedo MoskovaTorpedo Moskova
17:00
PFK Arsenal TulaPFK Arsenal Tula
1 : 0
FC SKA-KhabarovskFC SKA-Khabarovsk
19:00
PFC Kuban KrasnodarPFC Kuban Krasnodar
19:00
FC Kamaz Naberezhnye ChelnyFC Kamaz Naberezhnye Chelny
19:30
Rodina MoscowRodina Moscow
19:30
LeningradetsLeningradets
Rusya - 2. Liga, Division A
13:00
FC ChelyabinskFC Chelyabinsk
13:00
FK Veles MoscowFK Veles Moscow
14:00
Rodina-2Rodina-2
:
FC MuromFC Murom
15:00
FC Metallurg LipetskFC Metallurg Lipetsk
1 : 0
FK UfaFK Ufa
16:00
FC Krasnodar-2FC Krasnodar-2
1 : 1
FC NovosibirskFC Novosibirsk
17:00
SK RotorSK Rotor
17:00
Chayka PeschanokopskoyeChayka Peschanokopskoye
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
14:00
FC Alania Vladikavkaz-2FC Alania Vladikavkaz-2
14:00
FK Rostov 2FK Rostov 2
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
14:00
FC TverFC Tver
14:00
FC Irkutsk 2020FC Irkutsk 2020
15:00
Dinamo VologdaDinamo Vologda
15:00
Zvezda St PetersburgZvezda St Petersburg
16:00
Torpedo VladimirTorpedo Vladimir
1 : 4
Baltika-Bfu KaliningradBaltika-Bfu Kaliningrad
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
07:00
Ska-Khabarovsk-2Ska-Khabarovsk-2
3 : 0
Dynamo VladivostokDynamo Vladivostok
14:00
FC Kvant ObninskFC Kvant Obninsk
14:00
FC Strogino MoscowFC Strogino Moscow
14:00
FK KolomnaFK Kolomna
0 : 2
Arsenal-2 TulaArsenal-2 Tula
14:00
Cosmos DolgoprudnyCosmos Dolgoprudny
1 : 1
Zenit PenzaZenit Penza
14:00
Salut BelgorodSalut Belgorod
:
FC Kompozit Pavlovskiy PosadFC Kompozit Pavlovskiy Posad
15:00
FK OrelFK Orel
1 : 2
FC Khimki-MFC Khimki-M
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
17:00
FC Nizhniy Novgorod-2FC Nizhniy Novgorod-2
17:00
Sokol KazanSokol Kazan
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
13:00
Cska MoscowCska Moscow
4 : 2
Chertanovo MoscowChertanovo Moscow
14:00
Spartak MoscowSpartak Moscow
2 : 0
ZHFK Yenisey KrasnoyarskZHFK Yenisey Krasnoyarsk
14:00
Ryazan VDVRyazan VDV
0 : 1
Zvezda-2005 PermZvezda-2005 Perm
15:00
FK Rubin KazanFK Rubin Kazan
15:00
Zhfk Krylya Sovetov SamaraZhfk Krylya Sovetov Samara
17:00
FC Zenit Saint PetersburgFC Zenit Saint Petersburg
17:00
ZFK KrasnodarZFK Krasnodar
17:00
FK RostovFK Rostov
17:00
FK Lokomotiv MoskovaFK Lokomotiv Moskova
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
15:00
Spartans WFCSpartans WFC
15:00
Montrose FCMontrose FC
16:00
Aberdeen LFCAberdeen LFC
16:00
Hamilton Academical WFCHamilton Academical WFC
17:00
Rangers LFCRangers LFC
17:00
Glasgow City LFCGlasgow City LFC
18:00
Motherwell LFCMotherwell LFC
18:00
Dundee United WfcDundee United Wfc
19:10
Partick Thistle LFCPartick Thistle LFC
19:10
Celtic LFCCeltic LFC
ABD - ABD MLS
02:30
Charlotte FCCharlotte FC
3 : 2
Toronto FCToronto FC
02:30
Dc UnitedDc United
2 : 3
Orlando City SCOrlando City SC
02:30
CF MontrealCF Montreal
2 : 1
FC CincinnatiFC Cincinnati
02:30
New York City FCNew York City FC
2 : 0
New England RevolutionNew England Revolution
02:30
New York Red BullsNew York Red Bulls
0 : 0
Chicago FireChicago Fire
03:30
FC DallasFC Dallas
0 : 0
Seattle SoundersSeattle Sounders
03:30
Sporting Kansas CitySporting Kansas City
2 : 3
Inter Miami CFInter Miami CF
03:30
Minnesota United FCMinnesota United FC
1 : 2
Houston DynamoHouston Dynamo
04:30
Real Salt LakeReal Salt Lake
0 : 0
Columbus CrewColumbus Crew
05:30
Vancouver Whitecaps FCVancouver Whitecaps FC
1 : 3
Los Angeles GalaxyLos Angeles Galaxy
05:30
San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes
0 : 3
Colorado RapidsColorado Rapids
21:30
Atlanta United FCAtlanta United FC
21:30
Philadelphia UnionPhiladelphia Union
23:45
Saint Louis City SCSaint Louis City SC
23:45
Austin FCAustin FC
ABD - ABD NPSL
04:00
Lions United FCLions United FC
04:00
Glendale Lions FCGlendale Lions FC
05:00
San Ramon FCSan Ramon FC
2 : 0
Sacramento Gold FCSacramento Gold FC
05:00
Napa Valley 1839 FCNapa Valley 1839 FC
05:00
El FarolitoEl Farolito
05:00
California Odyssey SCCalifornia Odyssey SC
05:00
Oakland StompersOakland Stompers
05:00
FC ArizonaFC Arizona
1 : 2
Las Vegas LegendsLas Vegas Legends
ABD - MLS Next Pro
00:00
Chattanooga FCChattanooga FC
6 : 2
Inter Miami CF IIInter Miami CF II
03:00
Huntsville City FCHuntsville City FC
1 : 1
Crown Legacy FCCrown Legacy FC
21:00
Toronto FC IIToronto FC II
21:00
FC Cincinnati 2FC Cincinnati 2
22:00
Orlando City BOrlando City B
22:00
Carolina Core FCCarolina Core FC
ABD - NISA
00:00
Savannah Clovers FCSavannah Clovers FC
0 : 3
Maryland Bobcats FCMaryland Bobcats FC
05:00
Los Angeles ForceLos Angeles Force
4 : 0
Arizona Monsoon FCArizona Monsoon FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:00
North Carolina CourageNorth Carolina Courage
2 : 0
Portland Thorns FCPortland Thorns FC
02:30
Racing Louisville FCRacing Louisville FC
0 : 0
San Diego Wave FCSan Diego Wave FC
04:30
Chicago Red StarsChicago Red Stars
0 : 1
Angel City FCAngel City FC
ABD - USL Lig 1
02:00
Forward Madison FCForward Madison FC
2 : 2
Richmond KickersRichmond Kickers
05:30
Cv Fuego FCCv Fuego FC
2 : 4
Chattanooga Red Wolves SCChattanooga Red Wolves SC
23:00
Lexington SCLexington SC
23:00
Spokane Velocity FCSpokane Velocity FC
ABD - USL Şampiyonası
02:00
Indy ElevenIndy Eleven
2 : 4
Charleston BatteryCharleston Battery
02:30
Rhode Island FCRhode Island FC
0 : 0
Pittsburgh RiverhoundsPittsburgh Riverhounds
03:30
San Antonio FCSan Antonio FC
0 : 0
Orange County SCOrange County SC
04:00
El Paso Locomotive FCEl Paso Locomotive FC
2 : 3
Oakland Roots SCOakland Roots SC
05:00
Sacramento Republic FCSacramento Republic FC
1 : 1
FC TulsaFC Tulsa
05:00
Monterey Bay FCMonterey Bay FC
3 : 1
Las Vegas LightsLas Vegas Lights
05:30
Phoenix Rising FCPhoenix Rising FC
1 : 0
Colorado Springs Switchbacks FCColorado Springs Switchbacks FC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
12:00
Bayer 04 LeverkusenBayer 04 Leverkusen
3 : 0
TSV Alemannia AachenTSV Alemannia Aachen
14:00
Arminia BielefeldArminia Bielefeld
:
MSV DuisburgMSV Duisburg
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
12:00
SV SandhausenSV Sandhausen
2 : 3
TSV 1860 MunichTSV 1860 Munich
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
12:00
VFL OsnabruckVFL Osnabruck
0 : 3
Hannover 96Hannover 96
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
15:00
1. FC Nuremberg1. FC Nuremberg
0 : 4
SGS Essen-Schonebeck 19/68SGS Essen-Schonebeck 19/68
19:30
MSV 02 DuisburgMSV 02 Duisburg
19:30
Bayern MunichBayern Munich
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
16:00
Turkspor AugsburgTurkspor Augsburg
16:00
SV KirchanschoringSV Kirchanschoring
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı
15:00
FSV Mainz IIFSV Mainz II
1 : 1
VfB Stuttgart IIVfB Stuttgart II
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
14:00
Hertha BSC IIHertha BSC II
1 : 0
FSV 63 LuckenwaldeFSV 63 Luckenwalde
14:00
Hansa Rostock IIHansa Rostock II
2 : 1
Babelsberg 03Babelsberg 03
14:00
BSG Chemie LeipzigBSG Chemie Leipzig
2 : 2
JenaJena
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
14:00
Hamburg (A)Hamburg (A)
1 : 1
1. FC Phonix Lubeck1. FC Phonix Lubeck
15:00
E. NorderstedtE. Norderstedt
0 : 1
Blau-Weiss LohneBlau-Weiss Lohne
15:00
FC Teutonia Ottensen 1905FC Teutonia Ottensen 1905
3 : 3
FC St. Pauli IIFC St. Pauli II
16:00
Bremer SV 1906Bremer SV 1906
1 : 0
Hannover 96 (A)Hannover 96 (A)
Almanya Amatör - Bremen-Liga
14:00
SV HemelingenSV Hemelingen
1 : 2
FC Union 60 BremenFC Union 60 Bremen
14:00
Vahr BlockdiekVahr Blockdiek
0 : 9
Werder Bremen (A)Werder Bremen (A)
16:00
TUS Komet ArstenTUS Komet Arsten
16:00
Tura BremenTura Bremen
16:00
Blumenthaler SVBlumenthaler SV
16:00
TS WoltmershausenTS Woltmershausen
Almanya Amatör - Bundesliga 2 , Kadınlar
12:00
FC Ingolstadt 04FC Ingolstadt 04
1 : 0
Bayern Munich IIBayern Munich II
12:00
SV MeppenSV Meppen
3 : 0
SC SandSC Sand
12:00
FC Carl Zeiss JenaFC Carl Zeiss Jena
3 : 1
HamburgHamburg
12:00
VfL Wolfsburg IIVfL Wolfsburg II
3 : 2
TSG Hoffenheim IITSG Hoffenheim II
15:00
Borussia MonchengladbachBorussia Monchengladbach
15:00
FSV Gütersloh 2009FSV Gütersloh 2009
15:00
1. FFC Turbine Potsdam 711. FFC Turbine Potsdam 71
3 : 1
SV 67 WeinbergSV 67 Weinberg
15:00
SG 99 AndernachSG 99 Andernach
2 : 0
Eintracht Frankfurt IIEintracht Frankfurt II
Almanya Amatör - Hessenliga
15:00
SC Viktoria 06 GriesheimSC Viktoria 06 Griesheim
15:00
FC Hanau 93FC Hanau 93
16:00
SV Rot-Weiss WalldorfSV Rot-Weiss Walldorf
5 : 2
BaunatalBaunatal
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
15:00
Etsv HamburgEtsv Hamburg
15:00
SC Victoria Hamburg 1895SC Victoria Hamburg 1895
15:00
FC AlsterbruderFC Alsterbruder
2 : 6
Uhlenhorster PalomaUhlenhorster Paloma
15:00
Niendorfer TSV 1919Niendorfer TSV 1919
1 : 2
HEBC HamburgHEBC Hamburg
15:00
SV Rugenbergen 1925SV Rugenbergen 1925
0 : 3
Altonaer FC Von 1893Altonaer FC Von 1893
16:00
TSV Sasel 1925TSV Sasel 1925
16:00
Buchholz 08Buchholz 08
16:00
Union TorneschUnion Tornesch
16:00
Wandsbeker TSV Concordia 1881Wandsbeker TSV Concordia 1881
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
16:00
FC Germania TeverenFC Germania Teveren
16:00
Spvg PorzSpvg Porz
16:00
FC Hennef 05FC Hennef 05
16:00
Siegburger SV 04Siegburger SV 04
16:00
Bor. FreialdenhovenBor. Freialdenhoven
16:00
SPVG Frechen 20SPVG Frechen 20
16:15
FV Bonn-Endenich 1908FV Bonn-Endenich 1908
16:15
FC HurthFC Hurth
16:30
Sve HohkeppelSve Hohkeppel
16:30
VfL VichttalVfL Vichttal
16:30
TUS BW KonigsdorfTUS BW Konigsdorf
16:30
Fortuna Koln IIFortuna Koln II
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
16:00
Ratingen SV Germania 04/19Ratingen SV Germania 04/19
3 : 4
Mulheimer FC 97Mulheimer FC 97
16:00
SpVg Schonnebeck 1910SpVg Schonnebeck 1910
16:00
ETB SW EssenETB SW Essen
16:00
HombergHomberg
4 : 0
TSV MeerbuschTSV Meerbusch
16:30
SC St Tonis 11/20SC St Tonis 11/20
16:30
VFB 03 HildenVFB 03 Hilden
16:30
FC Buderich 02FC Buderich 02
16:30
DJK Adler Union FrintropDJK Adler Union Frintrop
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
15:00
RotenburgerRotenburger
15:00
Stk EilveseStk Eilvese
16:00
HildesheimHildesheim
16:00
USI Lupo Martini WolfsburgUSI Lupo Martini Wolfsburg
16:00
VorsfeldeVorsfelde
16:00
FSV Schoningen 2011FSV Schoningen 2011
16:00
1. FC Germania Egestorf/Langreder1. FC Germania Egestorf/Langreder
0 : 2
Heeslinger SCHeeslinger SC
16:00
BornreiheBornreihe
16:00
Arminia HannoverArminia Hannover
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
15:00
Auerbach 1906Auerbach 1906
4 : 1
Magdeburg (A)Magdeburg (A)
15:00
SC FreitalSC Freital
15:00
VFB 1921 KrieschowVFB 1921 Krieschow
15:00
VfL Halle 1896VfL Halle 1896
0 : 0
FSV Motor MarienbergFSV Motor Marienberg
15:00
VfB Germania HalberstadtVfB Germania Halberstadt
2 : 0
LudwigsfelderLudwigsfelder
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
15:00
FSV Union FuerstenwaldeFSV Union Fuerstenwalde
15:00
SV Lichtenberg 47SV Lichtenberg 47
15:00
SV Sparta LichtenbergSV Sparta Lichtenberg
15:00
NeustrelitzNeustrelitz
15:00
SC Staaken 1919SC Staaken 1919
2 : 0
TUS Makkabi BerlinTUS Makkabi Berlin
15:00
FC Hertha 03 ZehlendorfFC Hertha 03 Zehlendorf
15:00
BSV Eintracht MahlsdorfBSV Eintracht Mahlsdorf
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
15:00
FV DiefflenFV Diefflen
15:00
EngersEngers
16:00
SV. GonsenheimSV. Gonsenheim
16:00
VfR Wormatia 08 WormsVfR Wormatia 08 Worms
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
16:00
SPVGG Vreden 1921SPVGG Vreden 1921
16:00
TSV Victoria ClarholzTSV Victoria Clarholz
16:00
FC Brunninghausen 1927FC Brunninghausen 1927
3 : 3
TUS EnnepetalTUS Ennepetal
16:00
Sportfreunde Siegen 1899Sportfreunde Siegen 1899
16:00
SC Preussen Munster IISC Preussen Munster II
16:00
TSG 1881 SprockhovelTSG 1881 Sprockhovel
16:00
TUS Bovinghausen 04TUS Bovinghausen 04
16:00
1. FC Gievenbeck 19491. FC Gievenbeck 1949
16:00
Turkspor Dortmund 2000Turkspor Dortmund 2000
16:00
Wattenscheid 09Wattenscheid 09
2 : 0
SV SchermbeckSV Schermbeck
16:00
ASC 09 DortmundASC 09 Dortmund
16:00
SV Westfalia RhynernSV Westfalia Rhynern
16:15
ErkenschwickErkenschwick
16:15
VfL Sportfreunde Lotte 1929VfL Sportfreunde Lotte 1929
16:30
SG Finnentrop/BamenohlSG Finnentrop/Bamenohl
16:30
Eintracht RheineEintracht Rheine
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
15:00
Oldenburger SVOldenburger SV
15:00
VfB Lubeck IIVfB Lubeck II
15:00
VfR NeumunsterVfR Neumunster
2 : 0
FC DornbreiteFC Dornbreite
16:30
Inter Turkspor KielInter Turkspor Kiel
16:30
PSV Union NeumunsterPSV Union Neumunster
Andorra - İkinci Lig
12:00
Santa Coloma BSanta Coloma B
12:00
Atletic Club Escaldes BAtletic Club Escaldes B
19:00
UE Santa Coloma BUE Santa Coloma B
19:00
FS La MassanaFS La Massana
Andorra - Premier Lig
12:00
Atletic Club d'EscaldesAtletic Club d'Escaldes
1 : 0
FC OrdinoFC Ordino
14:30
FC Santa ColomaFC Santa Coloma
14:30
CE CarroiCE Carroi
17:00
FC Pas de La CasaFC Pas de La Casa
17:00
Inter Club de EscaldesInter Club de Escaldes
19:30
CF Atletic AmericaCF Atletic America
19:30
CF Esperanca D AndorraCF Esperanca D Andorra
Angola - Girabola
12:00
CD Lunda SulCD Lunda Sul
12:00
Cr Uniao de MalanjeCr Uniao de Malanje
17:00
Sporting Clube de CabindaSporting Clube de Cabinda
17:00
CD Primeiro de AgostoCD Primeiro de Agosto
17:30
CD HuilaCD Huila
17:30
Petroleos Do LobitoPetroleos Do Lobito
Arjantin - Copa de la Liga
01:00
CA HuracanCA Huracan
4 : 0
Atletico TucumanAtletico Tucuman
22:00
CA Sarmiento JuninCA Sarmiento Junin
22:00
CA PlatenseCA Platense
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
17:00
CA IndependienteCA Independiente
17:00
Belgrano de CordobaBelgrano de Cordoba
21:00
CA ExcursionistasCA Excursionistas
21:00
Ferro Carril OesteFerro Carril Oeste
21:00
CD UAI UrquizaCD UAI Urquiza
21:00
CA BanfieldCA Banfield
21:30
CA HuracanCA Huracan
21:30
SatsaidSatsaid
23:00
CA River Plate (Arg)CA River Plate (Arg)
23:00
San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro
Arjantin - Primera B
21:30
CS ItalianoCS Italiano
21:30
CA Argentino de QuilmesCA Argentino de Quilmes
22:40
CA ColegialesCA Colegiales
22:40
Canuelas FCCanuelas FC
Arjantin - Primera C
01:00
Club MercedesClub Mercedes
0 : 4
CA ItuzaingoCA Ituzaingo
21:30
CSDC EspanolCSDC Espanol
21:30
Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres
21:30
CA Victoriano ArenasCA Victoriano Arenas
21:30
Real Pilar FCReal Pilar FC
21:30
CDM Leandro N. AlemCDM Leandro N. Alem
21:30
Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo
21:30
Central BallesterCentral Ballester
21:30
ASD Justo Jose de UrquizaASD Justo Jose de Urquiza
21:30
Juventud Unida San MiguelJuventud Unida San Miguel
21:30
AD BerazateguiAD Berazategui
21:30
CA LuganoCA Lugano
21:30
CS BarracasCS Barracas
21:30
CA Puerto NuevoCA Puerto Nuevo
21:30
Club LujanClub Lujan
21:30
CA Central Cordoba de RosarioCA Central Cordoba de Rosario
21:30
Club El PorvenirClub El Porvenir
Arjantin - Primera Nacional
01:00
CA AlvaradoCA Alvarado
0 : 1
CD MaipuCD Maipu
01:10
CA All BoysCA All Boys
1 : 0
CA Talleres de RemediosCA Talleres de Remedios
03:10
Deportivo MoronDeportivo Moron
0 : 2
Colon de Santa FeColon de Santa Fe
20:30
CSD Tristan SuarezCSD Tristan Suarez
20:30
Quilmes Atletico ClubQuilmes Atletico Club
21:00
Arsenal de SarandiArsenal de Sarandi
21:00
CA San TelmoCA San Telmo
21:30
Guillermo BrownGuillermo Brown
21:30
Chacarita JuniorsChacarita Juniors
22:00
Racing De CordobaRacing De Cordoba
22:00
Ferro Carril OesteFerro Carril Oeste
22:00
Gimnasia Y Tiro De SaltaGimnasia Y Tiro De Salta
22:00
Mitre Santiago Del EsteroMitre Santiago Del Estero
23:00
CA Patronato ParanaCA Patronato Parana
23:00
CA San MiguelCA San Miguel
Arjantin - Torneo Federal A
01:00
CD Santamarina TandilCD Santamarina Tandil
1 : 1
Kimberley de Mar Del PlataKimberley de Mar Del Plata
21:00
CA GerminalCA Germinal
21:00
CA Sansinena SDCA Sansinena SD
21:00
Deportivo CamionerosDeportivo Camioneros
21:00
Ciudad de BolivarCiudad de Bolivar
21:30
CD de PronunciamientoCD de Pronunciamiento
21:30
CAS Defensores de BelgranoCAS Defensores de Belgrano
22:00
Villa Mitre de Bahia BlancaVilla Mitre de Bahia Blanca
22:00
CSD Sol de MayoCSD Sol de Mayo
22:00
Club Circulo DeportivoClub Circulo Deportivo
22:00
Olimpo Bahia BlancaOlimpo Bahia Blanca
22:00
Deportivo RinconDeportivo Rincon
22:00
Club CipollettiClub Cipolletti
22:00
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del UruguayGimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
22:00
CA Douglas HaigCA Douglas Haig
22:00
CA LinquenoCA Linqueno
22:00
CS BelgranoCS Belgrano
22:00
Gutierrez SCGutierrez SC
22:00
CS Estudiantes San LuisCS Estudiantes San Luis
22:00
CM Crucero del NorteCM Crucero del Norte
22:00
CA Sarmiento de la BandaCA Sarmiento de la Banda
22:30
CD Argentino Monte MaizCD Argentino Monte Maiz
22:30
CSB AtenasCSB Atenas
22:30
CA Sol de America de FormosaCA Sol de America de Formosa
22:30
CA Central Norte SaltaCA Central Norte Salta
23:00
CA 9 de Julio RafaelaCA 9 de Julio Rafaela
23:00
Sportivo Las ParejasSportivo Las Parejas
23:00
Union de SunchalesUnion de Sunchales
23:00
CA Boca Unidos CorrientesCA Boca Unidos Corrientes
Arnavutluk - Kategoria e Pare
16:00
KS Besa KavajeKS Besa Kavaje
3 : 2
KS Kastrioti KrujeKS Kastrioti Kruje
Arnavutluk - Kategoria Superiore
16:00
KF Egnatia RrogozhineKF Egnatia Rrogozhine
16:00
FK Partizani TiranaFK Partizani Tirana
19:00
FC Dinamo CityFC Dinamo City
19:00
KF Erzeni ShijakKF Erzeni Shijak
Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
11:30
SPG FC Lustenau / FC DornbirnSPG FC Lustenau / FC Dornbirn
2 : 3
USV NeulengbachUSV Neulengbach
11:30
SKN St. PoltenSKN St. Polten
8 : 0
Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
12:00
SPG SCR Altach / FFC VorderlandSPG SCR Altach / FFC Vorderland
3 : 0
Union KleinmunchenUnion Kleinmunchen
13:45
FK Austria WienFK Austria Wien
:
SK Sturm GrazSK Sturm Graz
Austria Amateur - Regionalliga Batı
17:00
RW RankweilRW Rankweil
17:00
SCR Altach IISCR Altach II
17:00
SC RÖTHISSC RÖTHIS
17:00
VFB HohenemsVFB Hohenems
Avustralya - A-League, Kadınlar
09:00
Melbourne VictoryMelbourne Victory
0 : 0
Central Coast MarinersCentral Coast Mariners
Avustralya - A-Ligi
08:00
Melbourne City FCMelbourne City FC
8 : 0
Perth GloryPerth Glory
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
Tuggeranong UTDTuggeranong UTD
0 : 3
Cooma TigersCooma Tigers
08:00
Canberra Croatia FCCanberra Croatia FC
2 : 4
Gungahlin United FCGungahlin United FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Broadmeadow Magic FCBroadmeadow Magic FC
2 : 3
Lambton Jaffas FCLambton Jaffas FC
07:30
Newcastle Olympic FCNewcastle Olympic FC
3 : 1
Charlestown Azzurri FCCharlestown Azzurri FC
Avustralya - NSW NPL 1
07:30
APIA LeichhardtAPIA Leichhardt
1 : 5
Sydney UnitedSydney United
08:00
Blacktown City FCBlacktown City FC
3 : 1
Central Coast Mariners AcademyCentral Coast Mariners Academy
08:00
Western Sydney Wanderers FKWestern Sydney Wanderers FK
6 : 1
St George City FASt George City FA
09:00
Rockdale Ilinden FCRockdale Ilinden FC
3 : 2
Sydney Olympic FCSydney Olympic FC
Avustralya - Queensland NPL
08:00
Brisbane Roar FCBrisbane Roar FC
1 : 1
Peninsula Power FCPeninsula Power FC
08:30
Sunshine Coast WanderersSunshine Coast Wanderers
0 : 1
Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
09:30
Olympic FC BrisbaneOlympic FC Brisbane
2 : 0
Rochedale RoversRochedale Rovers
09:30
Moreton City Excelsior FCMoreton City Excelsior FC
2 : 4
Queensland Lions FCQueensland Lions FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
06:15
Sunshine Coast Wanderers FCSunshine Coast Wanderers FC
4 : 1
Mitchelton FCMitchelton FC
09:00
Football Queensland QASFootball Queensland QAS
0 : 5
Lions FCLions FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
11:00
Mitchelton FKMitchelton FK
2 : 5
Brisbane StrikersBrisbane Strikers
11:00
Caboolture FCCaboolture FC
2 : 1
SWQ Thunder FCSWQ Thunder FC
12:15
Logan LightningLogan Lightning
2 : 0
Eastern Suburbs FCEastern Suburbs FC
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
Melbourne VictoryMelbourne Victory
2 : 1
Brunswick City SCBrunswick City SC
08:00
Western United FC YouthWestern United FC Youth
3 : 2
Werribee City FCWerribee City FC
Avusturya - 2. Liga
11:30
SV LafnitzSV Lafnitz
2 : 2
SKU AmstettenSKU Amstetten
11:30
Sturm Graz IISturm Graz II
2 : 1
SV HornSV Horn
Avusturya - Bundesliga
15:30
HartbergHartberg
1 : 3
Sturm GrazSturm Graz
18:00
SK RapidSK Rapid
1 : 0
SK Austria KlagenfurtSK Austria Klagenfurt
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
Sabail FKSabail FK
3 : 3
FK KAPAZFK KAPAZ
18:00
Sabah MasazirSabah Masazir
0 : 1
Karabağ FKKarabağ FK
BAE - Division 1
16:50
MasafiMasafi
16:50
Masfoot Sports ClubMasfoot Sports Club
16:50
AL TaawounAL Taawoun
16:50
Al Urooba UAEAl Urooba UAE
16:50
Al-DhaidAl-Dhaid
16:50
Al Dhafra SCCAl Dhafra SCC
16:50
Fujairah FCFujairah FC
16:50
AL Arabi (UAE)AL Arabi (UAE)
16:50
Dibba Al FujairahDibba Al Fujairah
16:50
AL Jazira AL HamraAL Jazira AL Hamra
16:55
Gulf UnitedGulf United
16:55
AL TaawounAL Taawoun
16:55
Gulf FCGulf FC
16:55
UnitedUnited
17:00
Al Dhafra SCCAl Dhafra SCC
17:00
City Football ClubCity Football Club
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
14:00
Maxline VitebskMaxline Vitebsk
:
Dinamo Minsk ReserveDinamo Minsk Reserve
15:00
FC BARANOVICHIFC BARANOVICHI
2 : 1
Lokomotiv GomelLokomotiv Gomel
16:00
FC MolodechnoFC Molodechno
16:00
Bate Borisov ReserveBate Borisov Reserve
17:00
Torpedo Zhodino ReserveTorpedo Zhodino Reserve
17:00
FC SlonimFC Slonim
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
14:00
Naftan NovopolotskNaftan Novopolotsk
1 : 1
FC SmorgonFC Smorgon
16:00
Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk
1 : 3
Slavia MozyrSlavia Mozyr
18:00
FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest
0 : 0
FC MinskFC Minsk
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
San Antonio Bulo BuloSan Antonio Bulo Bulo
22:00
Club BolivarClub Bolivar
Bosna Hersek - Premier Lig
14:00
FK IGMAN KONJICFK IGMAN KONJIC
1 : 1
NK PosusjeNK Posusje
21:00
FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo
21:00
FK SarajevoFK Sarajevo
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
17:30
FK Gornji RahicFK Gornji Rahic
17:30
HNK Tomislav TomislavgradHNK Tomislav Tomislavgrad
17:30
NK Stupcanica OlovoNK Stupcanica Olovo
17:30
FK Sloboda TuzlaFK Sloboda Tuzla
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
19:30
FK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina
19:30
FK BSK BANJA LUKAFK BSK BANJA LUKA
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
02:00
CA Paranaense PRCA Paranaense PR
0 : 0
Mixto EC MTMixto EC MT
21:00
UDA ALUDA AL
21:00
Recanto Da Crianca AMRecanto Da Crianca AM
21:00
Taubate SPTaubate SP
21:00
Doce Mel EC BADoce Mel EC BA
21:00
Sao Jose EC SPSao Jose EC SP
21:00
EC Juventude RSEC Juventude RS
22:00
EC Bahia BAEC Bahia BA
22:00
Minas Brasilia DFMinas Brasilia DF
22:00
JC Futebol Clube AMJC Futebol Clube AM
22:00
SC Recife PESC Recife PE
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
SC Internacional RSSC Internacional RS
2 : 1
EC Bahia BAEC Bahia BA
00:30
Criciuma EC SCCriciuma EC SC
1 : 1
EC Juventude RSEC Juventude RS
03:00
Fluminense FC RJFluminense FC RJ
2 : 2
Red Bull Bragantino SPRed Bull Bragantino SP
03:00
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
1 : 2
Fortaleza EC CEFortaleza EC CE
22:00
CR Vasco da Gama RJCR Vasco da Gama RJ
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RSGremio FB Porto Alegrense RS
22:00
SC Corinthians SPSC Corinthians SP
22:00
Atletico Mineiro MGAtletico Mineiro MG
22:00
CA Paranaense PRCA Paranaense PR
22:00
Cuiaba EC MTCuiaba EC MT
22:00
AC Goianiense GOAC Goianiense GO
22:00
CR Flamengo RJCR Flamengo RJ
23:00
Cruzeiro EC MGCruzeiro EC MG
23:00
Botafogo FR RJBotafogo FR RJ
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
21:00
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
21:00
Botafogo FR RJBotafogo FR RJ
22:00
Ferroviaria SPFerroviaria SP
22:00
Fluminense FC RJFluminense FC RJ
Brezilya - Campeonato Acreano
21:00
EC Humaita ACEC Humaita AC
21:00
Independencia FC ACIndependencia FC AC
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
Itapipoca EC CEItapipoca EC CE
22:00
CF Atletas Do Tirol CECF Atletas Do Tirol CE
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:00
Uniao Frederiquense de Futebol RSUniao Frederiquense de Futebol RS
0 : 1
SERC Brasil de Farroupilha RSSERC Brasil de Farroupilha RS
21:00
Veranopolis RSVeranopolis RS
21:00
Gremio Esportivo Gloria RSGremio Esportivo Gloria RS
21:00
Ec PelotasEc Pelotas
21:00
EC Internacional Santa Maria RSEC Internacional Santa Maria RS
21:30
CE AimoreCE Aimore
21:30
CE Lajeadense RSCE Lajeadense RS
22:00
Passo Fundo RSPasso Fundo RS
22:00
Cruzeiro De Porto Alegre RSCruzeiro De Porto Alegre RS
Brezilya - Maranhense
23:00
Sampaio Correa FC MASampaio Correa FC MA
23:00
Maranhao MAMaranhao MA
Brezilya - Paraense
23:00
Paysandu SC PAPaysandu SC PA
23:00
Clube DO Remo PAClube DO Remo PA
Brezilya - Paulista, Serie A4
16:30
AA Francana SPAA Francana SP
16:30
Uniao BarbarenseUniao Barbarense
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Barcelona ROBarcelona RO
22:30
Uniao Cacoalense ROUniao Cacoalense RO
Brezilya - Roraimense
01:00
Gremio Atletico Sampaio RRGremio Atletico Sampaio RR
1 : 0
Nautico RRNautico RR
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
22:00
Dourados AC MSDourados AC MS
22:00
Operario FC MSOperario FC MS
Bulgaristan - Parva Liga
17:00
SFC Etar Veliko TarnovoSFC Etar Veliko Tarnovo
0 : 0
FC KrumovgradFC Krumovgrad
19:30
PFK Beroe Stara ZagoraPFK Beroe Stara Zagora
19:30
PFC Lokomotiv PlovdivPFC Lokomotiv Plovdiv
Burundi - Ligue A
14:00
Sports DynamicSports Dynamic
1 : 1
Tigre Noir RuyigiTigre Noir Ruyigi
16:00
Musongati FCMusongati FC
16:00
Olympic Star FCOlympic Star FC
16:30
Vitalo FCVitalo FC
16:30
Le Messager Ngozi FCLe Messager Ngozi FC
Cebelitarık - Ulusal Lig
17:30
St Josephs FCSt Josephs FC
17:30
Mons Calpe SCMons Calpe SC
20:30
Lynx FCLynx FC
20:30
Manchester 62 FCManchester 62 FC
Çekya - 1st Division
16:00
FC Fastav ZlinFC Fastav Zlin
1 : 1
FK PardubiceFK Pardubice
16:00
SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc
1 : 0
FK JablonecFK Jablonec
16:00
FC Banik OstravaFC Banik Ostrava
2 : 2
MFK KarnivaMFK Karniva
19:00
FC Viktoria PlzenFC Viktoria Plzen
19:00
SK Slavia PragSK Slavia Prag
Çekya - CFL
11:15
FK Admira PragFK Admira Prag
0 : 2
TJ PresticeTJ Prestice
11:15
SK Slavia Prague BSK Slavia Prague B
1 : 1
FC Slavia Karlovy VaryFC Slavia Karlovy Vary
11:15
FK Pardubice BFK Pardubice B
0 : 3
SK Sokol BrozanySK Sokol Brozany
15:30
Sokol HostounSokol Hostoun
15:30
FC Viktoria Plzen BFC Viktoria Plzen B
17:30
FK Mas Taborsko IIFK Mas Taborsko II
17:30
FK Motorlet PragueFK Motorlet Prague
17:30
SK ZapySK Zapy
17:30
FK Teplice BFK Teplice B
Çekya - Divize B
11:15
FK Meteor Prague VIIIFK Meteor Prague VIII
3 : 2
ChomutovChomutov
15:00
Admira PR BAdmira PR B
1 : 1
SK HrebecSK Hrebec
17:30
FK Seko LounyFK Seko Louny
17:30
SK SlanySK Slany
Çekya - Divize C
17:30
FC HlinskoFC Hlinsko
17:30
SK Vysoke MytoSK Vysoke Myto
Çekya - Divize D
11:15
FK Velke MeziriciFK Velke Mezirici
2 : 4
Zdar Nad SazavouZdar Nad Sazavou
16:30
TJ Sokol LanzhotTJ Sokol Lanzhot
16:30
FC Zbrojovka Brno BFC Zbrojovka Brno B
16:30
SK Lisen BSK Lisen B
16:30
FSC Stara RiseFSC Stara Rise
16:30
Sokol TasoviceSokol Tasovice
16:30
FC PBS Velka BitesFC PBS Velka Bites
16:30
TJ Dalnice SpericeTJ Dalnice Sperice
16:30
AFC HumpolecAFC Humpolec
Çekya - Divize E
11:15
FC TVD SlavicinFC TVD Slavicin
1 : 0
FK Novy JicinFK Novy Jicin
Çekya - Divize F
16:30
FK Bospor BohuminFK Bospor Bohumin
16:30
FK KrnovFK Krnov
16:30
FC Slavoj Olympia BruntalFC Slavoj Olympia Bruntal
16:30
TJ Unie HlubinaTJ Unie Hlubina
16:30
SK Polanka Nad OdrouSK Polanka Nad Odrou
16:30
TJ Valasske MeziriciTJ Valasske Mezirici
16:30
FK SumperkFK Sumperk
16:30
TJ BridlicnaTJ Bridlicna
Çekya - FNL
11:15
FC Viktoria ZizkovFC Viktoria Zizkov
3 : 2
SK Hanacka Slavia KromerizSK Hanacka Slavia Kromeriz
17:30
FK VarnsdorfFK Varnsdorf
2 : 1
FC ZBROJOVKA BrnoFC ZBROJOVKA Brno
Çekya - MSFL
11:15
FC Banik Ostrava BFC Banik Ostrava B
3 : 0
FC HlucinFC Hlucin
16:00
1. SC Znojmo FK1. SC Znojmo FK
16:00
TJ Tatran BohuniceTJ Tatran Bohunice
Cezayir - Cezayir Kupası
22:30
WA TlemcenWA Tlemcen
22:30
MC AlgerMC Alger
Cezayir - Ligue 2
17:00
Js Bordj MenaielJs Bordj Menaiel
17:00
USM AnnabaUSM Annaba
17:30
Rc KoubaRc Kouba
17:30
ESM KoleaESM Kolea
17:30
ASM OranASM Oran
17:30
NA Hussein DeyNA Hussein Dey
17:30
GC MascaraGC Mascara
17:30
MCB Oued SlyMCB Oued Sly
17:30
WA BoufarikWA Boufarik
17:30
Wa MostaganemWa Mostaganem
17:30
Skaf Khemis MilianaSkaf Khemis Miliana
17:30
JS Guir AbadlaJS Guir Abadla
17:30
RC ArbaaRC Arbaa
17:30
CR TemouchentCR Temouchent
17:30
CBR MecheriaCBR Mecheria
17:30
Olympique MedeaOlympique Medea
17:30
CA BatnaCA Batna
17:30
MSP BatnaMSP Batna
17:30
USM AnnabaUSM Annaba
17:30
USM EL HarrachUSM EL Harrach
17:30
AS KhroubAS Khroub
17:30
AS Ain MlilaAS Ain Mlila
17:30
Olympique MagraneOlympique Magrane
17:30
Js Bordj MenaielJs Bordj Menaiel
17:30
ES El GhozlaneES El Ghozlane
17:30
MO ConstantineMO Constantine
17:30
Ib Khemis El KhechnaIb Khemis El Khechna
17:30
MC EL EulmaMC EL Eulma
17:30
HB Chelghoum LaidHB Chelghoum Laid
17:30
Nrb TeleghmaNrb Teleghma
17:30
Olympique AkbouOlympique Akbou
17:30
IRB OuarglaIRB Ouargla
17:30
ES MostaganemES Mostaganem
17:30
JSM TiaretJSM Tiaret
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
Heilongjiang Ice City FCHeilongjiang Ice City FC
0 : 0
Jiangxi LushanJiangxi Lushan
10:30
Qingdao Red LionsQingdao Red Lions
2 : 3
Guangxi Pingguo HaliaoGuangxi Pingguo Haliao
10:30
Suzhou DongwuSuzhou Dongwu
1 : 0
Shanghai Jiading HuilongShanghai Jiading Huilong
14:30
Chongqing Tonglianglong FCChongqing Tonglianglong FC
2 : 1
Guangzhou FCGuangzhou FC
Çin - Çin Süper Ligi
10:30
Changchun YataiChangchun Yatai
1 : 2
Chengdu Rongcheng FCChengdu Rongcheng FC
14:00
Tianjin Jinmen TigerTianjin Jinmen Tiger
0 : 0
Meizhou Hakka FCMeizhou Hakka FC
14:35
Cangzhou Mighty LionsCangzhou Mighty Lions
3 : 2
Qingdao Youth IslandQingdao Youth Island
14:35
Qingdao Hainiu FCQingdao Hainiu FC
2 : 0
Zhejiang ProfessionalZhejiang Professional
14:35
Shanghai Port FCShanghai Port FC
4 : 3
Shandong Taishan FCShandong Taishan FC
15:00
Shenzhen Peng CityShenzhen Peng City
1 : 1
Wuhan Three Towns FCWuhan Three Towns FC
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
10:00
Henan JianyeHenan Jianye
0 : 0
Shandong Sports LotteryShandong Sports Lottery
10:00
Jiangsu LFCJiangsu LFC
3 : 0
Hainan QiongzhongHainan Qiongzhong
10:00
Shanghai ShengliShanghai Shengli
0 : 0
Changchun Jiuyin LoansChangchun Jiuyin Loans
Danimarka - 1.Lig
15:00
FC FredericiaFC Fredericia
0 : 2
SoenderjyskeSoenderjyske
Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00
AB GladsaxeAB Gladsaxe
2 : 1
Esbjerg FBEsbjerg FB
15:00
Thisted FCThisted FC
1 : 2
BK Fremad AmagerBK Fremad Amager
Danimarka - 3. Lig
14:00
BK AvartaBK Avarta
1 : 2
Ishoej IFIshoej IF
14:00
Holbaek BIHolbaek BI
1 : 1
VSK AarhusVSK Aarhus
14:00
Holstebro BKHolstebro BK
2 : 3
IF LysengIF Lyseng
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
16:00
Dbk Fortuna HjoerringDbk Fortuna Hjoerring
16:00
HB KoegeHB Koege
Danimarka - Süperlig
15:00
Vejle BKVejle BK
1 : 2
Randers FCRanders FC
15:00
Lyngby BKLyngby BK
1 : 1
Hvidovre IFHvidovre IF
17:00
AGF AarhusAGF Aarhus
1 : 1
Brondby IFBrondby IF
19:00
FC MidtjyllandFC Midtjylland
19:00
FC CopenhagenFC Copenhagen
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
CS EmelecCS Emelec
2 : 0
Cumbaya FCCumbaya FC
21:00
CD Universidad Catolica del EcuadorCD Universidad Catolica del Ecuador
21:00
CSD Independiente del ValleCSD Independiente del Valle
23:30
CD El NacionalCD El Nacional
23:30
ImbaburaImbabura
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
03:00
CD AguilaCD Aguila
4 : 2
CD Luis Angel Firpo UsulutanCD Luis Angel Firpo Usulutan
03:30
Santa Tecla FCSanta Tecla FC
1 : 1
Alianza FC San SalvadorAlianza FC San Salvador
04:30
CD FasCD Fas
0 : 2
CD DragonCD Dragon
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
00:00
CD AguilaCD Aguila
1 : 1
CD Luis Angel FirpoCD Luis Angel Firpo
00:00
Alianza FCAlianza FC
00:00
Santa Tecla FCSanta Tecla FC
00:00
Santa Tecla FCSanta Tecla FC
00:00
Alianza FCAlianza FC
21:00
11 Deportivo FC11 Deportivo FC
21:00
Jocoro FCJocoro FC
21:00
CD Fuerte San Francisco U20CD Fuerte San Francisco U20
21:00
CD PlatenseCD Platense
El Salvador - Segunda Division
00:00
FC Los LaurelesFC Los Laureles
00:00
CD San Pablo MunicipalCD San Pablo Municipal
00:00
CD El Roble de IlobascoCD El Roble de Ilobasco
00:00
Corinto FCCorinto FC
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Pyunik Yerevan 2FC Pyunik Yerevan 2
15:00
FC Alashkert Yerevan 2FC Alashkert Yerevan 2
17:00
FC Urartu Yerevan 2FC Urartu Yerevan 2
17:00
FC Ararat Armenia 2FC Ararat Armenia 2
Ermenistan - Premier Lig
15:00
FC West ArmeniaFC West Armenia
15:00
FC Shirak GyumriFC Shirak Gyumri
Estonya - Esiliiga
12:30
Viimsi JKViimsi JK
1 : 1
FC ElvaFC Elva
12:30
JK TabasaluJK Tabasalu
3 : 3
JK Tallinna Kalev U21JK Tallinna Kalev U21
Estonya - Esiliiga B
12:30
FC KuressaareFC Kuressaare
2 : 3
Parnu JalgpalliklubiParnu Jalgpalliklubi
12:30
Tartu JK TammekaTartu JK Tammeka
2 : 3
JK Narva TransJK Narva Trans
19:00
FC Phoenix JohviFC Phoenix Johvi
19:00
Tallinna JK LegionTallinna JK Legion
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
17:00
Tallinna FC AraratTallinna FC Ararat
17:00
FC Lootos PolvaFC Lootos Polva
Estonya - Premium Liiga
14:30
Parnu JK VaprusParnu JK Vaprus
1 : 3
Flora TallinnFlora Tallinn
17:00
Nomme KaljuNomme Kalju
2 : 1
Paide LinnameeskondPaide Linnameeskond
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Hadiya Hossana FCHadiya Hossana FC
1 : 2
Sidama Bunna SCSidama Bunna SC
19:00
Ethiopian Coffee SCEthiopian Coffee SC
19:00
Adama City FCAdama City FC
Faroe Adaları - 1. deild
16:45
FC SuduroyFC Suduroy
16:45
FC HoyvikFC Hoyvik
Faroe Adaları - Premier Lig
17:00
Vikingur GotaVikingur Gota
17:00
Skala IFSkala IF
17:00
HB TorshavnHB Torshavn
17:00
KI KlaksvikKI Klaksvik
19:00
EB/StreymurEB/Streymur
19:00
IF FuglafjordurIF Fuglafjordur
21:00
NSI RunavikNSI Runavik
21:00
B36 TorshavnB36 Torshavn
Fas - Botola Pro D1
19:00
Olympique Club De SafiOlympique Club De Safi
19:00
Rs BerkaneRs Berkane
21:00
Moghreb Athletic de TetouanMoghreb Athletic de Tetouan
21:00
Ittihad TangerIttihad Tanger
23:00
SCC MohammediaSCC Mohammedia
23:00
Raja Casablanca AthleticRaja Casablanca Athletic
Fas - Botola Pro D2
18:00
JS MassiraJS Massira
18:00
Raja Beni MellalRaja Beni Mellal
18:00
Racing Athletic Club CasablancaRacing Athletic Club Casablanca
18:00
Olympique Club Of KhouribgaOlympique Club Of Khouribga
18:00
Rapide Oued ZemRapide Oued Zem
18:00
Chabab Ben GuerirChabab Ben Guerir
18:00
Stade MarocainStade Marocain
18:00
Wydad FesWydad Fes
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Manila Digger FCManila Digger FC
2 : 1
Maharlika Manila FCMaharlika Manila FC
11:00
Davao AguilasDavao Aguilas
1 : 0
Mendiola FCMendiola FC
12:45
Manila Montet FCManila Montet FC
0 : 5
Tuloy FCTuloy FC
15:30
Philippine ArmyPhilippine Army
1 : 3
United City FCUnited City FC
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
18:30
Kuopion PalloseuraKuopion Palloseura
18:30
Aland UnitedAland United
18:30
Aland UnitedAland United
18:30
Kuopion PalloseuraKuopion Palloseura
Gana - Premier Lig
18:00
Medeama SCMedeama SC
0 : 0
Legon Cities FCLegon Cities FC
18:00
FC SamartexFC Samartex
0 : 0
Berekum Chelsea FcBerekum Chelsea Fc
18:00
Bechem UnitedBechem United
0 : 1
Real Tamale UnitedReal Tamale United
18:00
Nations FCNations FC
0 : 0
Bofoakwa TanoBofoakwa Tano
18:00
Dreams FCDreams FC
0 : 0
Asante KotokoAsante Kotoko
18:00
Aduana StarsAduana Stars
0 : 0
Heart of LionsHeart of Lions
18:00
Nsoatreman FCNsoatreman FC
0 : 0
Accra Great OlympicsAccra Great Olympics
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:45
Deportivo MixcoDeportivo Mixco
0 : 0
CSD Coban ImperialCSD Coban Imperial
03:00
Antigua GFCAntigua GFC
1 : 0
CSD Xelaju MCCSD Xelaju MC
05:00
CSD ZacapaCSD Zacapa
2 : 0
Deportivo CoatepequeDeportivo Coatepeque
23:00
Deportivo AchuapaDeportivo Achuapa
23:00
CD MalacatecoCD Malacateco
Güney Afrika - Federasyon Kupası
16:00
TS Galaxy FCTS Galaxy FC
16:00
Chippa United FCChippa United FC
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
FC GagraFC Gagra
15:00
FC Dinamo TbilisiFC Dinamo Tbilisi
15:00
FC Dinamo BatumiFC Dinamo Batumi
15:00
FC SamtrediaFC Samtredia
15:00
FC Kolkheti-1913 PotiFC Kolkheti-1913 Poti
15:00
FC Dila GoriFC Dila Gori
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
FC GoaFC Goa
3 : 1
Chennaiyin FCChennaiyin FC
Hindistan - I-League 2
12:30
United Sports ClubUnited Sports Club
5 : 3
FC Bengaluru UnitedFC Bengaluru United
13:30
Maharashtra Oranje FCMaharashtra Oranje FC
:
Sporting Clube de GoaSporting Clube de Goa
Hırvatístan - HNL
17:30
HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
1 : 1
NK OsijekNK Osijek
20:00
NK Istra 1961NK Istra 1961
20:00
HNK RijekaHNK Rijeka
Hırvatístan - Prva NL
15:00
NK BSK Bijelo BrdoNK BSK Bijelo Brdo
1 : 3
SibenikSibenik
17:30
NK SolinNK Solin
17:30
HNK Vukovar 1991HNK Vukovar 1991
17:30
ZmijavciZmijavci
17:30
HNK Cibalia VinkovciHNK Cibalia Vinkovci
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
02:00
CD Real Sociedad TocoaCD Real Sociedad Tocoa
1 : 2
CD Marathon San Pedro SulaCD Marathon San Pedro Sula
04:15
Real CD Espana San Pedro SulaReal CD Espana San Pedro Sula
0 : 1
CD Victoria La CeibaCD Victoria La Ceiba
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
Sham Shui Po SaSham Shui Po Sa
0 : 1
Wofoo Tai PoWofoo Tai Po
10:00
Wofoo Tai PoWofoo Tai Po
10:00
Sham Shui Po SaSham Shui Po Sa
10:00
Kitchee SCKitchee SC
4 : 0
North District FCNorth District FC
İngiltere Amator - Fa Kupası, Kadınlar
14:00
Tottenham Hotspur FC WomenTottenham Hotspur FC Women
14:00
Leicester City WFCLeicester City WFC
16:35
Manchester United WFCManchester United WFC
16:35
Chelsea Fc WomenChelsea Fc Women
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
20:45
Arsenal WFCArsenal WFC
20:45
Bristol City WFCBristol City WFC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Burnley FCBurnley FC
2 : 0
Charlton AthleticCharlton Athletic
İngiltere Amator - Şampiyona, Kadınlar
16:00
Watford LFCWatford LFC
16:00
Charlton AthleticCharlton Athletic
16:00
Crystal PalaceCrystal Palace
1 : 0
Birmingham City WFCBirmingham City WFC
16:00
Blackburn Rovers LFCBlackburn Rovers LFC
0 : 0
Reading FC WomenReading FC Women
İran - Azadegan Ligi
16:15
FC Darya Caspian BabolFC Darya Caspian Babol
16:15
Shahin Bandar AmeriShahin Bandar Ameri
17:30
Naft Masjed Soleyman FCNaft Masjed Soleyman FC
17:30
Mes Shahr-e BabakMes Shahr-e Babak
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 1
18:00
UD PaiosacoUD Paiosaco
18:00
Bergantinos CFBergantinos CF
18:00
Arosa SCArosa SC
18:00
Pontevedra CF BPontevedra CF B
18:00
Betanzos CFBetanzos CF
18:00
Alondras CFAlondras CF
18:00
Csd ArzuaCsd Arzua
18:00
RC Celta de Vigo CRC Celta de Vigo C
19:00
SD SarrianaSD Sarriana
19:00
UD OurenseUD Ourense
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 10
13:00
Sevilla FC CSevilla FC C
13:00
CD UtreraCD Utrera
13:00
Conil CFConil CF
13:00
CD PozoblancoCD Pozoblanco
13:00
CD CabecenseCD Cabecense
13:00
Bollullos CFBollullos CF
13:00
XerezXerez
13:00
La Palma CFLa Palma CF
13:00
Cordoba CF BCordoba CF B
0 : 3
Coria CFCoria CF
13:00
CD GerenaCD Gerena
2 : 0
CD Ciudad de LucenaCD Ciudad de Lucena
18:00
AD Ceuta BAD Ceuta B
18:00
Xerez Deportivo FCXerez Deportivo FC
19:00
Espeleno AtleticoEspeleno Atletico
19:00
Ayamonte CFAyamonte CF
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11
13:00
CD Ibiza Islas PitiusasCD Ibiza Islas Pitiusas
13:00
UD PoblenseUD Poblense
13:00
CD ConstanciaCD Constancia
0 : 0
Mallorca BMallorca B
13:00
CE MercadalCE Mercadal
13:00
CF SollerCF Soller
13:00
CF Platges de CalviaCF Platges de Calvia
2 : 1
CD LlosetenseCD Llosetense
18:00
CD BinissalemCD Binissalem
18:00
CD ManacorCD Manacor
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
13:00
CD La CuadraCD La Cuadra
13:00
UD TerorUD Teror
14:00
CD MarinoCD Marino
1 : 3
Tenerife BTenerife B
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
13:00
El Palmar CF-Estrella GranaEl Palmar CF-Estrella Grana
13:00
CD Plus UltraCD Plus Ultra
13:00
Racing MurciaRacing Murcia
13:00
CF Lorca DeportivaCF Lorca Deportiva
13:00
Club Deportiva MineraClub Deportiva Minera
1 : 3
UD CaravacaUD Caravaca
17:30
Real Murcia (A)Real Murcia (A)
17:30
Alcantarilla FCAlcantarilla FC
18:00
Muleno CFMuleno CF
18:00
Cap Ciudad de MurciaCap Ciudad de Murcia
19:00
CD CiezaCD Cieza
19:00
CD BullenseCD Bullense
19:00
CA PulpilenoCA Pulpileno
19:00
Ucam Murcia IIUcam Murcia II
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14
13:00
Olivenza FCOlivenza FC
13:00
Jerez CFJerez CF
13:00
CD Castuera SubastacarCD Castuera Subastacar
2 : 1
CF TrujilloCF Trujillo
13:15
CD AzuagaCD Azuaga
13:15
Atletico Club PueblonuevoAtletico Club Pueblonuevo
13:30
U.d. Fuente de CantosU.d. Fuente de Cantos
:
CD Don AlvaroCD Don Alvaro
13:30
SP VillafrancaSP Villafranca
13:30
Racing CPVO ValverdenoRacing CPVO Valverdeno
18:00
CD DiocesanoCD Diocesano
18:00
CD CoriaCD Coria
19:00
Moralo CPMoralo CP
19:00
CF JaraizCF Jaraiz
19:00
Don BenitoDon Benito
19:00
CD CalamonteCD Calamonte
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15
17:30
CD PamplonaCD Pamplona
17:30
Udc Txantrea KkeUdc Txantrea Kke
18:00
CD AlesvesCD Alesves
18:00
FC BidezarraFC Bidezarra
18:00
CD LerinesCD Lerines
18:00
CA CirboneroCA Cirbonero
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16
13:00
UD Logrones BUD Logrones B
4 : 0
CD ArnedoCD Arnedo
13:00
CD BerceoCD Berceo
13:00
Club Haro DeportivoClub Haro Deportivo
13:00
CD Calahorra BCD Calahorra B
13:00
CA VianesCA Vianes
18:00
Cdfc La CalzadaCdfc La Calzada
18:00
Club Deportivo AlberiteClub Deportivo Alberite
18:00
SD OyonesaSD Oyonesa
18:00
CD AnguianoCD Anguiano
18:00
CA River EbroCA River Ebro
18:00
Racing Rioja CFRacing Rioja CF
19:00
CD TedeonCD Tedeon
19:00
Pena Balmaiso CFPena Balmaiso CF
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17
12:30
SD Huesca BSD Huesca B
0 : 1
Cuarte CDCuarte CD
13:15
CD BinefarCD Binefar
2 : 2
CD CarinenaCD Carinena
17:30
SD BorjaSD Borja
17:30
SD EjeaSD Ejea
18:00
CF CalamochaCF Calamocha
18:00
Illueca CFIllueca CF
18:30
CF EpilaCF Epila
18:30
CD UtrillasCD Utrillas
18:30
CD CaspeCD Caspe
18:30
CD FuentesCD Fuentes
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
12:30
Atletico AlbaceteAtletico Albacete
12:30
Calvo Sotelo PuertollanoCalvo Sotelo Puertollano
13:00
CD CazalegasCD Cazalegas
1 : 3
CD TaranconCD Tarancon
13:00
CP VillarrobledoCP Villarrobledo
13:00
CD AzuquecaCD Azuqueca
18:00
Toledo SadToledo Sad
18:00
CD TorrijosCD Torrijos
19:00
Villarrubia CFVillarrubia CF
19:00
CD Quintanar Del ReyCD Quintanar Del Rey
19:00
CD MarchamaloCD Marchamalo
19:00
CF La SolanaCF La Solana
19:00
CD Huracan de BalazoteCD Huracan de Balazote
19:00
UD Socuellamos CFUD Socuellamos CF
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2
13:00
CD LlanesCD Llanes
13:00
Condal ClubCondal Club
13:00
Aviles Stadium CFAviles Stadium CF
1 : 1
CD TuillaCD Tuilla
13:00
CD PravianoCD Praviano
13:00
SD LenenseSD Lenense
13:00
CD Lealtad de VillaviciosaCD Lealtad de Villaviciosa
3 : 0
UD Gijon IndustrialUD Gijon Industrial
13:30
UC CearesUC Ceares
13:30
Barcia CFBarcia CF
18:00
Luarca CFLuarca CF
18:00
Sporting Gijon (A)Sporting Gijon (A)
18:30
Caudal DeportivoCaudal Deportivo
18:30
CD ColungaCD Colunga
19:00
L Entregu CFL Entregu CF
19:00
Real Titanico FCReal Titanico FC
19:00
UD LlaneraUD Llanera
19:00
Urraca CFUrraca CF
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3
12:45
AD Siete VillasAD Siete Villas
2 : 0
UC CartesUC Cartes
17:45
SD TorinaSD Torina
17:45
CD TropezonCD Tropezon
18:00
CF VimenorCF Vimenor
18:00
SD Solares Medio CudeyoSD Solares Medio Cudeyo
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
12:30
CD BasconiaCD Basconia
2 : 0
SD DeustoSD Deusto
13:00
CD DerioCD Derio
2 : 3
Lagun OnakLagun Onak
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5
13:00
CF MontanesaCF Montanesa
2 : 0
San Cristobal CpSan Cristobal Cp
13:00
FC VilafrancaFC Vilafranca
0 : 0
BadalonaBadalona
13:00
UE RapitencaUE Rapitenca
13:00
AE PratAE Prat
13:30
Girona FC BGirona FC B
:
CE l`HospitaletCE l`Hospitalet
17:10
UE TonaUE Tona
17:10
Cfj MollerussaCfj Mollerussa
17:30
CF PeraladaCF Peralada
17:30
FE GramaFE Grama
18:00
Reus FC ReddisReus FC Reddis
18:00
UE OlotUE Olot
19:00
UE Vilassar de MarUE Vilassar de Mar
19:00
CF Pobla de MafumetCF Pobla de Mafumet
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
12:00
Patacona CFPatacona CF
1 : 1
FC Jove Espanol San VicenteFC Jove Espanol San Vicente
13:00
CF Villarreal CCF Villarreal C
2 : 1
OntinyentOntinyent
17:00
Atletico Levante UDAtletico Levante UD
17:00
CD RodaCD Roda
18:00
CD BurrianaCD Burriana
18:00
CD AceroCD Acero
18:30
CD UtielCD Utiel
18:30
UD Rayo IbenseUD Rayo Ibense
19:00
UD CastellonenseUD Castellonense
19:00
CF GandiaCF Gandia
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7
12:30
CD CanillasCD Canillas
2 : 0
Cuc VillalbaCuc Villalba
12:30
AD ParlaAD Parla
1 : 1
CF Pozuelo de AlarconCF Pozuelo de Alarcon
13:00
CD Mostoles URJCCD Mostoles URJC
3 : 2
AlcalaAlcala
13:00
CDF Tres CantosCDF Tres Cantos
1 : 0
CD GalapagarCD Galapagar
13:00
Colonia MoscardoColonia Moscardo
1 : 0
CF Trival Valderas AlcorconCF Trival Valderas Alcorcon
14:00
FC Villanueva Del PardilloFC Villanueva Del Pardillo
14:00
Las Rozas CFLas Rozas CF
18:00
Rayo Vallecano de Madrid BRayo Vallecano de Madrid B
18:00
AD Alcorcon BAD Alcorcon B
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
13:00
CD Mirandes BCD Mirandes B
13:00
CD Virgen Del CaminoCD Virgen Del Camino
18:00
Salamanca CF UDSSalamanca CF UDS
18:00
CD Palencia CFCD Palencia CF
18:00
Real Avila CFReal Avila CF
18:00
Atletico AstorgaAtletico Astorga
18:00
Atletico BembibreAtletico Bembibre
18:00
CD Colegios DiocesanosCD Colegios Diocesanos
18:00
CD BecerrilCD Becerril
18:00
UD Santa MartaUD Santa Marta
19:00
SD AlmazanSD Almazan
19:00
Burgos CF PromesasBurgos CF Promesas
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9
13:00
FC Malaga CityFC Malaga City
1 : 0
Atletico Mancha RealAtletico Mancha Real
13:00
MotrilMotril
13:00
Club Polideportivo AlmeriaClub Polideportivo Almeria
13:00
CD Huetor VegaCD Huetor Vega
1 : 3
Udc TorredonjimenoUdc Torredonjimeno
13:00
Arenas Armilla CDArenas Armilla CD
1 : 2
CD El Ejido 2012CD El Ejido 2012
18:30
CD RinconCD Rincon
18:30
UD MaracenaUD Maracena
19:00
Real JaenReal Jaen
19:00
UD Torre Del MarUD Torre Del Mar
19:00
CD TorreperogilCD Torreperogil
19:00
UD Almeria BUD Almeria B
20:00
CD Huetor TajarCD Huetor Tajar
20:00
Juventud Torremolinos CFJuventud Torremolinos CF
İsrail - Alef Ligi
20:30
FC Holon YirmiyahuFC Holon Yirmiyahu
20:30
Maccabi Ironi Kiryat MalakhiMaccabi Ironi Kiryat Malakhi
İsrail - Premier Lig
19:00
Hapoel Jerusalem FCHapoel Jerusalem FC
19:00
Maccabi Petah Tikva FCMaccabi Petah Tikva FC
19:45
Hapoel Haifa FCHapoel Haifa FC
19:45
Maccabi Bney ReineMaccabi Bney Reine
20:00
MS AshdodMS Ashdod
20:00
Maccabi Netanya FCMaccabi Netanya FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
17:00
Norrby IFNorrby IF
1 : 1
Ariana FCAriana FC
17:00
Torns IFTorns IF
1 : 0
Oskarshmans AIKOskarshmans AIK
18:00
FC TrollhattanFC Trollhattan
0 : 0
Tvaakers IFTvaakers IF
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
14:00
Umea FCUmea FC
5 : 2
IF Karlstad FotbolIF Karlstad Fotbol
14:00
Orebro Syrianska IFOrebro Syrianska IF
3 : 2
Friska Viljor FCFriska Viljor FC
17:00
FBK KarlstadFBK Karlstad
3 : 1
IFK StocksundIFK Stocksund
17:00
Hammarby Talang FFHammarby Talang FF
2 : 0
Assyriska FFAssyriska FF
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
15:00
BK ForwardBK Forward
15:00
Stenungsunds IFStenungsunds IF
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
14:30
Falu FKFalu FK
14:30
IFK Osteraakers FKIFK Osteraakers FK
15:00
Hudiksvalls FFHudiksvalls FF
1 : 1
FOC FarstaFOC Farsta
16:00
Kungsangens IFKungsangens IF
1 : 0
Sandvikens AIK FKSandvikens AIK FK
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
14:00
FK KarlskronaFK Karlskrona
3 : 0
Nosaby IFNosaby IF
17:00
IF LoddeIF Lodde
17:00
IFK TrelleborgIFK Trelleborg
17:00
Kristianstad FCKristianstad FC
17:00
IFK KarlshamnIFK Karlshamn
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
14:00
Enskede IKEnskede IK
14:00
Atvidabergs FFAtvidabergs FF
16:00
Arameisk-SyrianskaArameisk-Syrianska
16:00
Nykoping BISNykoping BIS
16:00
Mjölby AI FFMjölby AI FF
0 : 3
FC Nacka IliriaFC Nacka Iliria
17:00
Syrianska FCSyrianska FC
17:00
BK LjungsbroBK Ljungsbro
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
13:00
Qviding FIFQviding FIF
0 : 1
Saevedalens IFSaevedalens IF
15:00
Ockero IFOckero IF
3 : 1
Bergdalens IKBergdalens IK
İsveç - Allsvenskan
15:00
IFK Norrköping FKIFK Norrköping FK
1 : 0
GaisGais
15:00
Kalmar FFKalmar FF
0 : 1
IFK GoteborgIFK Goteborg
17:30
Djurgardens IFDjurgardens IF
1 : 0
IK SiriusIK Sirius
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
14:00
AIK DFFAIK DFF
1 : 3
Kristianstads DFFKristianstads DFF
14:00
Pitea IF DFFPitea IF DFF
3 : 2
Vaxjo DFFVaxjo DFF
16:00
FC Rosengaard MalmoFC Rosengaard Malmo
5 : 0
Vittsjo GIKVittsjo GIK
İsveç - Superettan
14:00
Trelleborgs FFTrelleborgs FF
1 : 0
Sandvikens IFSandvikens IF
16:00
Helsingborg IFHelsingborg IF
1 : 1
Utsiktens BKUtsiktens BK
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
13:00
SunnanaSunnana
13:00
Alingsas FC UnitedAlingsas FC United
16:00
Mallbackens IFMallbackens IF
1 : 2
IK Uppsala FotbollIK Uppsala Fotboll
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
15:00
Malmo FFMalmo FF
15:00
Helsingborgs IFHelsingborgs IF
İsviçre - Challange Ligi
15:15
FC Wil 1900FC Wil 1900
0 : 0
Stade NyonnisStade Nyonnis
İsviçre - Süper Lig
15:15
FC Basel 1893FC Basel 1893
2 : 1
Servette GenevaServette Geneva
17:30
Young Boys BernYoung Boys Bern
1 : 2
FC LuzernFC Luzern
17:30
FC Stade OuchyFC Stade Ouchy
0 : 0
FC WinterthurFC Winterthur
İzlanda - Besta deild
20:00
HK KopavogurHK Kopavogur
20:00
IA AkranesIA Akranes
22:15
Fylkir ReykjavikFylkir Reykjavik
22:15
Valur ReykjavikValur Reykjavik
İzlanda - Kupa
17:00
Augnablik FCAugnablik FC
17:00
Kormakur/HvotKormakur/Hvot
18:00
Thor AkureyriThor Akureyri
18:00
KF AustfjardjaKF Austfjardja
21:30
KFKKFK
21:30
Vidir GardurVidir Gardur
Japonya - J.Lig 2
08:00
Blaublitz AkitaBlaublitz Akita
0 : 0
Fagiano OkayamaFagiano Okayama
08:00
Yokohama FCYokohama FC
2 : 0
Fujieda MYFCFujieda MYFC
08:00
Renofa YamaguchiRenofa Yamaguchi
4 : 0
Thespakusatsu GunmaThespakusatsu Gunma
08:00
Roasso KumamotoRoasso Kumamoto
3 : 3
Ventforet KofuVentforet Kofu
Japonya - J.Lig 3
07:00
Vanraure Hachinohe FCVanraure Hachinohe FC
0 : 1
FC ImabariFC Imabari
08:00
Iwate Grulla MoriokaIwate Grulla Morioka
0 : 1
FC OsakaFC Osaka
08:00
Omiya ArdijaOmiya Ardija
1 : 1
Azul Claro NumazuAzul Claro Numazu
08:00
Kataller ToyamaKataller Toyama
2 : 0
Gainare TottoriGainare Tottori
08:00
Zweigen KanazawaZweigen Kanazawa
3 : 1
YSCC YokohamaYSCC Yokohama
08:00
Giravanz KitakyushuGiravanz Kitakyushu
1 : 1
Kamatamare SanukiKamatamare Sanuki
09:00
FC GifuFC Gifu
1 : 2
Tegevajaro MiyazakiTegevajaro Miyazaki
10:00
FC RyukyuFC Ryukyu
4 : 3
AC Nagano ParceiroAC Nagano Parceiro
Japonya - J.Ligi
09:00
Gamba OsakaGamba Osaka
2 : 1
Sagan TosuSagan Tosu
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
07:00
Bunnys Gunma FC White StarBunnys Gunma FC White Star
0 : 2
NHK Spring Yokohama FC SeagullsNHK Spring Yokohama FC Seagulls
07:00
Iga FC KunoichiIga FC Kunoichi
2 : 2
Sfida Setagaya FCSfida Setagaya FC
07:00
AS Harima AlbionAS Harima Albion
1 : 4
NGU Loveledge NagoyaNGU Loveledge Nagoya
07:00
Viamaterasu MiyazakiViamaterasu Miyazaki
3 : 1
Speranza Osaka-TakatsukiSperanza Osaka-Takatsuki
Japonya - WE Ligi, Kadınlar
07:00
JEF United Ichihara ChibaJEF United Ichihara Chiba
2 : 0
AC Nagano ParceiroAC Nagano Parceiro
07:00
Albirex NiigataAlbirex Niigata
0 : 1
Omiya Ardija VentusOmiya Ardija Ventus
08:00
Mynavi Sendai LadiesMynavi Sendai Ladies
1 : 2
Sanfrecce Hiroshima ReginaSanfrecce Hiroshima Regina
08:00
Urawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds
2 : 0
Kanagawa SagamiharaKanagawa Sagamihara
08:00
Cerezo Osaka Sakai LadiesCerezo Osaka Sakai Ladies
0 : 1
Chifure AS Elfen SaitamaChifure AS Elfen Saitama
10:00
INAC Kobe LeonessaINAC Kobe Leonessa
0 : 0
Tokyo Verdy BelezaTokyo Verdy Beleza
Kamerun - Elite One
17:00
Canon Sportife YaoundeCanon Sportife Yaounde
17:00
Gazelle FA de GarouaGazelle FA de Garoua
17:00
Coton Sport de GarouaCoton Sport de Garoua
17:00
Dynamo de DoualaDynamo de Douala
17:00
Ums De LoumUms De Loum
17:00
Fovu De BahamFovu De Baham
18:00
AS FortunaAS Fortuna
18:00
Avion AcademyAvion Academy
Kanada - Kanada Premier Lig
02:00
Pacific FCPacific FC
1 : 0
HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
Karadağ - 1. CFL
15:00
FK Arsenal TivatFK Arsenal Tivat
1 : 0
FK Sutjeska NiksicFK Sutjeska Niksic
Karadağ - 2. CFL
17:00
BeraneBerane
17:00
OFK GrbaljOFK Grbalj
Kazakistan - Kazakistan Kupası
12:00
TarazTaraz
0 : 2
FC OrdabasyFC Ordabasy
12:00
Akademia OntustykAkademia Ontustyk
1 : 2
Kyzylžar PetropavlovskKyzylžar Petropavlovsk
14:00
FK AktobeFK Aktobe
14:00
Zhetysu TaldykorganZhetysu Taldykorgan
14:00
Elimai FCElimai FC
14:00
Shakhtar KaragandyShakhtar Karagandy
Kenya - Premier Lig
13:00
Tusker Football ClubTusker Football Club
1 : 3
FC TalantaFC Talanta
15:00
Posta Rangers FCPosta Rangers FC
15:00
AFC Leopards SCAFC Leopards SC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
17:00
Pafos FCPafos FC
0 : 0
Apoel NicosiaApoel Nicosia
19:00
Aris LimassolAris Limassol
19:00
AEK LarnakaAEK Larnaka
19:30
Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
19:30
Omonia NicosiaOmonia Nicosia
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
16:30
Asil LysisAsil Lysis
16:30
FC Peyia 2014FC Peyia 2014
16:30
Digenis Akritas Morphou FCDigenis Akritas Morphou FC
16:30
Po Xylotymbou 2006Po Xylotymbou 2006
16:30
Ermis AradippouErmis Aradippou
16:30
MEAP Pera Choriou NisouMEAP Pera Choriou Nisou
16:30
Enad Polis ChrysochousEnad Polis Chrysochous
16:30
Akritas ChlorakasAkritas Chlorakas
16:30
Achyronas OnisilosAchyronas Onisilos
16:30
PaeekPaeek
Kolombiya - Liga Femenina
00:00
CDP Junior FCCDP Junior FC
0 : 1
Csdc de PereiraCsdc de Pereira
00:00
Cucuta Deportivo FC SaCucuta Deportivo FC Sa
0 : 0
Independiente MedellinIndependiente Medellin
03:00
Atletico Nacional SAAtletico Nacional SA
1 : 1
Asociacion Deportivo CaliAsociacion Deportivo Cali
03:00
America de Cali SaAmerica de Cali Sa
1 : 0
Millonarios FCMillonarios FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:10
Independiente Santa FeIndependiente Santa Fe
0 : 0
Atletico Nacional MedellinAtletico Nacional Medellin
02:20
CD Junior FCCD Junior FC
1 : 1
Envigado FCEnvigado FC
04:30
CS Deportes PereiraCS Deportes Pereira
0 : 0
Jaguares de CordobaJaguares de Cordoba
22:00
Boyaco Chico FCBoyaco Chico FC
22:00
Boyaca Patriotas FCBoyaca Patriotas FC
Kolombiya - Primera B
00:00
Union MagdalenaUnion Magdalena
2 : 0
Atletico FCAtletico FC
Kongo - Premier Lig
17:00
Inter Club BrazzavilleInter Club Brazzaville
17:00
FC KondzoFC Kondzo
17:00
FC Nathalys de Pointe-NoireFC Nathalys de Pointe-Noire
17:00
AC Leopards De DolisieAC Leopards De Dolisie
20:00
Etoile du CongoEtoile du Congo
20:00
JS TalangaiJS Talangai
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
08:00
Busan Transportation Corporation FCBusan Transportation Corporation FC
1 : 3
Hwaseong FCHwaseong FC
08:00
Yangpyeong FCYangpyeong FC
1 : 1
Gangneung Citizen FCGangneung Citizen FC
09:00
Ulsan Citizen FCUlsan Citizen FC
0 : 2
Siheung Citizen FCSiheung Citizen FC
09:00
Yeoju FCYeoju FC
1 : 5
Gyeongju FCGyeongju FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00
Suwon FCSuwon FC
1 : 0
Daejeon Citizen FCDaejeon Citizen FC
10:30
Incheon UnitedIncheon United
1 : 1
Daegu FCDaegu FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
1 : 1
Ansan Greeners FCAnsan Greeners FC
10:30
Suwon BluewingsSuwon Bluewings
2 : 1
Gimpo FCGimpo FC
10:30
Chungnam Asan FCChungnam Asan FC
2 : 2
Cheonan City FCCheonan City FC
Kosova - Birinci Lig
16:00
KF Phoenix BanjeKF Phoenix Banje
16:00
KF Trepca MitroviceKF Trepca Mitrovice
16:00
KF Rilindja 1974KF Rilindja 1974
16:00
KF VellaznimiKF Vellaznimi
16:00
FC SuharekaFC Suhareka
16:00
KF Trepca 89KF Trepca 89
16:00
KF Dinamo FerizajKF Dinamo Ferizaj
16:00
KF RahoveciKF Rahoveci
16:00
KF KikaKF Kika
16:00
KF FlamurtariKF Flamurtari
16:00
KF VushtrriaKF Vushtrria
16:00
KF 2 KorrikuKF 2 Korriku
16:00
KF Vllaznia PozheranKF Vllaznia Pozheran
16:00
KF Ramiz SadikuKF Ramiz Sadiku
Kosova - Süper Lig
16:00
KF DukagjiniKF Dukagjini
16:00
KF LlapiKF Llapi
16:00
KF Fushe KosovaKF Fushe Kosova
1 : 3
KF MalishevaKF Malisheva
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
04:00
Marineros de Puntarenas ADFCFMarineros de Puntarenas ADFCF
1 : 2
CD Escorpiones BelenCD Escorpiones Belen
20:15
Adr JicaralAdr Jicaral
20:15
Limon Black StarLimon Black Star
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
Municipal GreciaMunicipal Grecia
0 : 1
Deportivo Saprissa San JoseDeportivo Saprissa San Jose
00:00
PuntarenasPuntarenas
2 : 1
Sporting FCSporting FC
02:45
CartaginesCartagines
3 : 1
AD San CarlosAD San Carlos
03:00
SantosSantos
0 : 4
HeredianoHerediano
05:30
Perez ZeledonPerez Zeledon
0 : 1
LD AlajuelenseLD Alajuelense
Kosta Rika - Primera Division, Women
01:00
Sporting FCSporting FC
7 : 1
Ccdr Perez ZeledonCcdr Perez Zeledon
23:00
SaprissaSaprissa
23:00
LD AlajuelenseLD Alajuelense
Kuzey Makedonya - Prva Liga
16:00
RabotnickiRabotnicki
2 : 0
FK Vardar ÜsküpFK Vardar Üsküp
16:00
FC Struga Trim LumFC Struga Trim Lum
2 : 2
Bregalnica StipBregalnica Stip
16:00
FK ShkendijaFK Shkendija
6 : 1
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
Letonya - 1st Ligas
13:00
Marupes SCMarupes SC
13:00
JDFS AlbertsJDFS Alberts
15:00
Ogre UnitedOgre United
15:00
Skanstes SKSkanstes SK
17:00
AFA OlaineAFA Olaine
17:00
FK Rfs IIFK Rfs II
Letonya - Virsliga
16:00
Valmiera FCValmiera FC
0 : 1
FK LiepajaFK Liepaja
Litvanya - A Lyga
13:00
FC Dziugas TelsiaiFC Dziugas Telsiai
2 : 1
FA SiauliaiFA Siauliai
15:00
FK PanevezysFK Panevezys
1 : 2
Vilnius FK ZalgirisVilnius FK Zalgiris
18:25
FK Kauno ZalgirisFK Kauno Zalgiris
18:25
DFK Dainava AlytusDFK Dainava Alytus
Litvanya - II Lyga
12:00
FK Transinvest BFK Transinvest B
4 : 0
FKS UkmergeFKS Ukmerge
14:30
FK Viltis VilniusFK Viltis Vilnius
14:30
FK Suduva Marijampole BFK Suduva Marijampole B
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Bourj FCBourj FC
16:00
Al Ansar SCAl Ansar SC
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
17:00
FC LorentzweilerFC Lorentzweiler
17:00
FC Mamer 32FC Mamer 32
17:00
GrevenmacherGrevenmacher
17:00
Berdenia BerbourgBerdenia Berbourg
17:00
FC Rodange 91FC Rodange 91
17:00
US RumelangeUS Rumelange
17:00
US HostertUS Hostert
17:00
Alisontia SteinselAlisontia Steinsel
17:00
Residence WalferdangeResidence Walferdange
17:00
Blo-Weiss MedernachBlo-Weiss Medernach
17:00
FC Jeunesse CanachFC Jeunesse Canach
17:00
Avenir BeggenAvenir Beggen
17:00
FC Etzella EttelbruckFC Etzella Ettelbruck
17:00
Yellow Boys Weiler-La-TourYellow Boys Weiler-La-Tour
Lüksemburg - Ulusal Lig
17:00
AS La Jeunesse D Esch/AlzetteAS La Jeunesse D Esch/Alzette
17:00
FC Una StrassenFC Una Strassen
17:00
FC Marisca MerschFC Marisca Mersch
17:00
F91 DudelangeF91 Dudelange
17:00
FC Schifflingen 95FC Schifflingen 95
17:00
FC Differdange 03FC Differdange 03
17:00
Swift HesperangeSwift Hesperange
17:00
US Mondorf-Les-BainsUS Mondorf-Les-Bains
17:00
Union Titus PetangeUnion Titus Petange
17:00
KaerjengKaerjeng
17:00
FC Victoria RosportFC Victoria Rosport
17:00
FC MondercangeFC Mondercange
17:00
FC Progres NiederkornFC Progres Niederkorn
17:00
Racing FC Union LuxembourgRacing FC Union Luxembourg
17:00
FC Wiltz 71FC Wiltz 71
17:00
CS Fola Esch-AlzetteCS Fola Esch-Alzette
Macaristan - NB 2
18:00
Kazincbarcikai SCKazincbarcikai SC
18:00
Nyiregyhaza Spartacus FCNyiregyhaza Spartacus FC
18:00
FC AjkaFC Ajka
18:00
Aqvital FC CsakvarAqvital FC Csakvar
18:00
Gyirmot FC GyorGyirmot FC Gyor
18:00
Bvsc-ZugloBvsc-Zuglo
18:00
Budafoki MteBudafoki Mte
18:00
WKW ETO FC GyorWKW ETO FC Gyor
18:00
Szeged-Csanad Grosics AkademiaSzeged-Csanad Grosics Akademia
18:00
HaladasHaladas
18:00
Mosonmagyarovari TEMosonmagyarovari TE
18:00
Budapest Honved FCBudapest Honved FC
18:00
Pecsi MFCPecsi MFC
18:00
Tiszakecskei LCTiszakecskei LC
18:00
Soroksar SCSoroksar SC
18:00
BFC SiofokBFC Siofok
Macaristan - NB I
15:00
MTK BudapestMTK Budapest
1 : 1
DiosgyörDiosgyör
17:30
Zalaegerszeg TEZalaegerszeg TE
0 : 2
Ferencvarosi BudapestFerencvarosi Budapest
19:45
Mezokovesd Zsory SEMezokovesd Zsory SE
19:45
Puskas Akademia FC FelcsutPuskas Akademia FC Felcsut
Macaristan - NB I, Kadınlar
17:00
BSC 1924 KftBSC 1924 Kft
17:00
Diosgyori VTK MiskolcDiosgyori VTK Miskolc
17:30
Astra HFC BudapestAstra HFC Budapest
17:30
Soroksar SC BudapestSoroksar SC Budapest
Mali - Ligue 1
19:15
Afrique Football EliteAfrique Football Elite
19:15
AS Real BamakoAS Real Bamako
19:15
Djoliba ACDjoliba AC
19:15
Ats de KoroAts de Koro
21:00
Onze CreateursOnze Createurs
21:00
US BougouniUS Bougouni
Malta - Challange Ligi
14:00
Tarxien Rainbows FCTarxien Rainbows FC
14:00
Msida St Joseph FCMsida St Joseph FC
15:00
Marsa FCMarsa FC
15:00
Pieta Hotspurs FCPieta Hotspurs FC
16:30
Fgura United FCFgura United FC
16:30
Zejtun Corinthians FCZejtun Corinthians FC
17:30
Zebbug Rangers FCZebbug Rangers FC
17:30
Luqa SALuqa SA
Malta - Premier Lig
15:00
Balzan FCBalzan FC
1 : 1
Sliema WanderersSliema Wanderers
15:00
Birkirkara FCBirkirkara FC
2 : 0
Gudja UnitedGudja United
17:15
Hibernians FC PaolaHibernians FC Paola
0 : 1
ValettaValetta
17:15
Naxxar Lions FCNaxxar Lions FC
0 : 0
Sirens FCSirens FC
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
02:05
Alebrijes de Oaxaca FCAlebrijes de Oaxaca FC
3 : 3
Atletico MoreliaAtletico Morelia
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
04:06
Club LeonClub Leon
2 : 1
Cruz AzulCruz Azul
Meksika - Liga MX, Kapanış
02:00
CF PachuchaCF Pachucha
0 : 1
Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
04:05
CF AmericaCF America
5 : 1
Deportivo Toluca FCDeportivo Toluca FC
06:10
CF MonterreyCF Monterrey
3 : 3
Tigres UANLTigres UANL
Meksika - Liga Premier Serie A
01:00
Colima FCColima FC
0 : 1
Saltillo FCSaltillo FC
01:00
Tritones Vallarta MFCTritones Vallarta MFC
0 : 0
Cimarrones de Sonora FC IICimarrones de Sonora FC II
02:00
Mineros de Fresnillo FCMineros de Fresnillo FC
0 : 2
Los Cabos UnitedLos Cabos United
02:00
Mexicali FCMexicali FC
2 : 1
UA ZacatecasUA Zacatecas
02:00
Escorpiones Zacatepec FCEscorpiones Zacatepec FC
0 : 3
Deportiva VenadosDeportiva Venados
02:00
Inter de QueretaroInter de Queretaro
02:00
Aguacateros de Periban FCAguacateros de Periban FC
03:00
Gavilanes de MatamorosGavilanes de Matamoros
2 : 0
Coras TepicCoras Tepic
03:00
Lobos UlmxLobos Ulmx
5 : 0
Pioneros de CancunPioneros de Cancun
04:00
Racing FC Porto PalmeirasRacing FC Porto Palmeiras
2 : 1
Petroleros de Salamanca FCPetroleros de Salamanca FC
05:00
Tampico Madero FCTampico Madero FC
2 : 0
Inter Playa Del CarmenInter Playa Del Carmen
21:00
Halcones De Zapopan FCHalcones De Zapopan FC
21:00
Reboceros de La PiedadReboceros de La Piedad
21:00
Montaneses FCMontaneses FC
21:00
Sporting CanamySporting Canamy
Meksika - Liga Premier Serie B
01:00
Artesanos Metepec FCArtesanos Metepec FC
4 : 0
Deportivo Dongu FCDeportivo Dongu FC
01:00
Cdm FCCdm FC
3 : 0
Aguacateros CD UruapanAguacateros CD Uruapan
01:00
Club Deportivo de Futbol ZitacuaroClub Deportivo de Futbol Zitacuaro
2 : 0
Chilangos FCChilangos FC
20:00
Caja Oblatos CfdCaja Oblatos Cfd
20:00
Santiago FCSantiago FC
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Atlas FC U23Atlas FC U23
18:00
Atletico San Luis U23Atletico San Luis U23
18:00
Universidad Nacional U23Universidad Nacional U23
18:00
Club Leon U23Club Leon U23
18:00
FC Juarez U23FC Juarez U23
18:00
Club Tijuana de Caliente U23Club Tijuana de Caliente U23
Mısır - Premier Lig
17:00
Ceramica CleopatraCeramica Cleopatra
0 : 0
Al-MasryAl-Masry
20:00
Ismaily ScIsmaily Sc
20:00
Future FCFuture FC
Moldova - Süper Lig
18:00
FC Zimbru ChisinauFC Zimbru Chisinau
0 : 1
Petrocub HincestiPetrocub Hincesti
Nijerya - Premier League
18:00
Enugu Rangers International FCEnugu Rangers International FC
18:00
Abia Warriors FCAbia Warriors FC
Nikaragua - Premier Lig
02:00
ART Municipal JalapaART Municipal Jalapa
02:00
Managua FCManagua FC
04:00
Real Esteli FCReal Esteli FC
1 : 1
Diriangen FCDiriangen FC
Norveç - 1. Division
18:00
Valerenga IFValerenga IF
0 : 0
Stabaek IFStabaek IF
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
14:00
Bodoe/GlimtBodoe/Glimt
14:00
Odds BKOdds BK
Norveç - 2. Lig Grup 1
15:00
FK ArendalFK Arendal
2 : 1
Flekkeroy ILFlekkeroy IL
15:30
KVIK Halden FKKVIK Halden FK
0 : 0
Sotra SKSotra SK
17:00
NotoddenNotodden
0 : 0
FK Eik-ToensbergFK Eik-Toensberg
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
FolloFollo
4 : 0
Alta IFAlta IF
15:00
KjelsasKjelsas
3 : 1
FK Gjovik-LynFK Gjovik-Lyn
Norveç - 3. Küme Grup 1
18:00
FordeForde
18:00
Askoey FKAskoey FK
Norveç - 3. Küme Grup 3
15:00
IL FlintIL Flint
15:00
UllernUllern
16:00
AaskollenAaskollen
16:00
Sarpsborg 08 2Sarpsborg 08 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
13:00
Lillestrom (A)Lillestrom (A)
2 : 5
ByasenByasen
17:30
Rana FKRana FK
17:30
TillerTiller
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
SkedsmoSkedsmo
0 : 2
FUNNEFOSS/VORMSUNDFUNNEFOSS/VORMSUND
15:00
Molde (A)Molde (A)
0 : 3
SkjettenSkjetten
16:45
Spjelkavik ILSpjelkavik IL
16:45
Lokomotiv OsloLokomotiv Oslo
18:00
Gjelleraasen IFGjelleraasen IF
18:00
SK TraeffSK Traeff
Norveç - 3. Küme Grup 6
14:00
Innstrandens ILInnstrandens IL
:
FK MjolnerFK Mjolner
15:00
Fredrikstad (A)Fredrikstad (A)
0 : 1
Sprint/Jeloey SKSprint/Jeloey SK
16:30
IF FloeyaIF Floeya
16:30
Ham Kam (A)Ham Kam (A)
17:00
Kongsvinger IL Fotball 2Kongsvinger IL Fotball 2
17:00
HarstadHarstad
17:00
BODO/GLIMT 2BODO/GLIMT 2
17:00
ElverumElverum
17:00
Honefoss BKHonefoss BK
17:00
IL UlfstindIL Ulfstind
Norveç - Eliteserien
15:30
Viking FKViking FK
1 : 1
SK BrannSK Brann
18:00
Molde FKMolde FK
0 : 0
Kristiansund BKKristiansund BK
18:00
Odds BKOdds BK
0 : 0
Sandefjord FotballSandefjord Fotball
18:00
Rosenborg BKRosenborg BK
0 : 0
HamarkamerateneHamarkameratene
18:00
Tromso ILTromso IL
0 : 1
FK HaugesundFK Haugesund
20:15
Lillestrom SKLillestrom SK
20:15
Bodoe/GlimtBodoe/Glimt
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Potros del EstePotros del Este
4 : 2
CD Arabe UnidoCD Arabe Unido
02:15
Veraguas United FCVeraguas United FC
2 : 1
UmecitUmecit
04:30
AF Sporting San MiguelitoAF Sporting San Miguelito
2 : 1
Tauro FCTauro FC
Paraguay - 2.Lig
16:00
12 de Junio de Villa Hayes12 de Junio de Villa Hayes
1 : 3
Resistencia FCResistencia FC
16:00
Pastoreo FCPastoreo FC
16:00
Independiente Campo GrandeIndependiente Campo Grande
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:00
Club OlimpiaClub Olimpia
2 : 1
Tacuary AsuncionTacuary Asuncion
03:30
Club General Caballero JLMClub General Caballero JLM
1 : 2
Nacional AsuncionNacional Asuncion
Peru - Liga 1
01:00
MelgarMelgar
2 : 0
Carlos MannucciCarlos Mannucci
04:00
Sport BoysSport Boys
1 : 2
Universitario de DeportesUniversitario de Deportes
21:00
CD Universidad Cesar VallejoCD Universidad Cesar Vallejo
21:00
Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
Peru - Liga Femenina
17:00
AD CantolaoAD Cantolao
17:00
Sporting CristalSporting Cristal
23:00
Ayacucho FCAyacucho FC
23:00
Universitario de DeportesUniversitario de Deportes
23:00
Biavo FCBiavo FC
23:00
Carlos A MannucciCarlos A Mannucci
Peru - Segunda Division
18:30
Ayacucho FCAyacucho FC
18:30
CDU San MartinCDU San Martin
19:00
Ucv MoqueguaUcv Moquegua
19:00
CC Deportivo MunicipalCC Deportivo Municipal
23:00
Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba
23:00
Club Juan AurichClub Juan Aurich
Polonya - CLJ
13:00
Sandecja NSSandecja NS
13:00
Widzew Lodz U19Widzew Lodz U19
15:15
Rakow CzestochowaRakow Czestochowa
15:15
Pogon SzczecinPogon Szczecin
Polonya - Ekstraklasa
13:30
LKS LodzLKS Lodz
3 : 2
RKS Radomiak RadomRKS Radomiak Radom
16:00
Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok
1 : 3
MKS Cracovia KrakowMKS Cracovia Krakow
18:30
KS Gornik ZabrzeKS Gornik Zabrze
18:30
WKS Slask WroclawWKS Slask Wroclaw
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
13:00
UKS SMS LodzUKS SMS Lodz
13:00
AZS UJ KrakowAZS UJ Krakow
13:00
Pogon TczewPogon Tczew
2 : 1
WKS Slask WroclawWKS Slask Wroclaw
13:00
Pogon SzczecinPogon Szczecin
0 : 3
Czarni SosnowiecCzarni Sosnowiec
13:00
Gornik LecznaGornik Leczna
13:00
KKP Stomilanki OlsztynKKP Stomilanki Olsztyn
14:00
Rekord Bielsko-BialaRekord Bielsko-Biala
1 : 4
Aplg GdanskAplg Gdansk
Polonya - I Liga
13:00
Wisla PulawyWisla Pulawy
1 : 3
Kotwica KolobrzegKotwica Kolobrzeg
17:00
Zaglebie Lubin IIZaglebie Lubin II
17:00
Radunia StęzycaRadunia Stęzyca
18:00
GKS JastrzebieGKS Jastrzebie
18:00
Skra CzestochowaSkra Czestochowa
Polonya - I Ligi
13:40
KS Lechia GdanskKS Lechia Gdansk
2 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
16:00
Znicz PruszkowZnicz Pruszkow
2 : 3
GKS TychyGKS Tychy
19:00
Podbeskidzie Bielsko BialaPodbeskidzie Bielsko Biala
19:00
Polonia VarşovaPolonia Varşova
Polonya - III Liga, Grup 1
15:30
Legia Varşova IILegia Varşova II
15:30
Pilica BialobrzegiPilica Bialobrzegi
Polonya - III Liga, Grup 2
14:00
KS Stolem GniewinoKS Stolem Gniewino
14:00
Sokol KleczewSokol Kleczew
Romanya - Liga 2
11:00
Fc Unirea 2004 SloboziaFc Unirea 2004 Slobozia
1 : 1
FC Gloria BuzauFC Gloria Buzau
Romanya - Superliga
13:30
FC BotosaniFC Botosani
4 : 1
Fc U Craiova 1948Fc U Craiova 1948
18:15
FC Dinamo Bucuresti 1948FC Dinamo Bucuresti 1948
18:15
CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi
21:00
FC CFR 1907 ClujFC CFR 1907 Cluj
21:00
Fotbal Club FCSBFotbal Club FCSB
San Marino - Campionato Sammarinese
16:00
FC FiorentinoFC Fiorentino
16:00
SC FaetanoSC Faetano
16:00
SS VirtusSS Virtus
16:00
SS San GiovanniSS San Giovanni
16:00
LA FioritaLA Fiorita
16:00
FC DomagnanoFC Domagnano
16:00
AC JUVENES/DOGANAAC JUVENES/DOGANA
16:00
SP CailungoSP Cailungo
Senegal - Premier Lig
19:30
ASC LinguereASC Linguere
19:30
Generation FootGeneration Foot
19:30
SonacosSonacos
19:30
AS PikineAS Pikine
19:30
ASC JaraafASC Jaraaf
19:30
Casa SportCasa Sport
19:30
Guediawaye FCGuediawaye FC
19:30
US OuakamUS Ouakam
Şili - Premier Lig
00:30
Union EspanolaUnion Espanola
4 : 2
CD Everton Vina Del MarCD Everton Vina Del Mar
03:00
Deportes IquiqueDeportes Iquique
2 : 3
CD Universidad CatolicaCD Universidad Catolica
19:30
U. ChileU. Chile
19:30
Coquimbo UnidoCoquimbo Unido
19:30
O´higginsO´higgins
19:30
HuachipatoHuachipato
22:00
NublenseNublense
22:00
PalestinoPalestino
Şili - Primera B
00:30
Santiago WanderersSantiago Wanderers
1 : 1
AC BarnecheaAC Barnechea
00:30
CD Santa CruzCD Santa Cruz
3 : 0
U. ConcepcionU. Concepcion
03:00
San Marcos de AricaSan Marcos de Arica
0 : 1
CSD RangersCSD Rangers
Şili - Primera Division, Women
18:00
CobresalCobresal
18:00
Deportes AntofagastaDeportes Antofagasta
Şili - Segunda Division
19:30
Dep. ConcepcionDep. Concepcion
19:30
Arturo Fernandez VialArturo Fernandez Vial
22:00
General VelasquezGeneral Velasquez
22:00
CD Provincial Ovalle FCCD Provincial Ovalle FC
Sırbistan - Prva Liga
17:00
FK IndjijaFK Indjija
17:00
FK Radnicki BeogradFK Radnicki Beograd
17:00
FK Mladost GatFK Mladost Gat
17:00
FK Kolubara LazarevacFK Kolubara Lazarevac
19:00
FK Metalac Gornji MilanovacFK Metalac Gornji Milanovac
19:00
Novi SadNovi Sad
Sırbistan - Superliga
17:30
FK Vojvodina Novi SadFK Vojvodina Novi Sad
1 : 0
FK TSC Backa TopolaFK TSC Backa Topola
17:30
FK Napredak KrusevacFK Napredak Krusevac
0 : 1
FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica
18:00
FK Crvena Zvezda BelgradeFK Crvena Zvezda Belgrade
0 : 0
FK Zeleznicar PancevoFK Zeleznicar Pancevo
20:15
FK Cukaricki BelgradeFK Cukaricki Belgrade
20:15
FK Partizan BelgradeFK Partizan Belgrade
Slovakya - 2. Liga
11:30
FC Stk 1914 SamorinFC Stk 1914 Samorin
2 : 1
1. FC Tatran Presov1. FC Tatran Presov
11:30
FC PetrzalkaFC Petrzalka
4 : 0
MFK Dolny KubinMFK Dolny Kubin
11:30
Slovan Bratislava BSlovan Bratislava B
5 : 2
MSK Zilina BMSK Zilina B
Slovakya - 3. Liga, Batı
11:30
FK Raca BratislavaFK Raca Bratislava
1 : 1
MSK Fomat MartinMSK Fomat Martin
17:30
FC MalackyFC Malacky
17:30
FK BelusaFK Belusa
17:30
FK Dubnica Nad VahomFK Dubnica Nad Vahom
17:30
AFC Nove Mesto nad VahomAFC Nove Mesto nad Vahom
17:30
SKF SeredSKF Sered
17:30
OK CastkovceOK Castkovce
17:30
TJ Druzstevnik Velke LudinceTJ Druzstevnik Velke Ludince
17:30
FK Slovan GalantaFK Slovan Galanta
Slovakya - 3. Liga, Doğu
17:00
TJ Banik KalinovoTJ Banik Kalinovo
17:00
FTC FilakovoFTC Filakovo
17:00
TJ Tatran Oravske VeseleTJ Tatran Oravske Vesele
17:00
MSK Tesla StropkovMSK Tesla Stropkov
17:00
MSK Spisske PodhradieMSK Spisske Podhradie
17:00
MFK SninaMFK Snina
Slovakya - Superliga
18:30
FK Zeleziarne PodbrezovaFK Zeleziarne Podbrezova
18:30
FC Spartak TrnavaFC Spartak Trnava
Slovakya - U19 1. Liga
12:00
FC Vion Zlate Moravce VrableFC Vion Zlate Moravce Vrable
1 : 5
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna ZdanaFK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Slovenya - 2nd Liga
18:00
Nd DravinjaNd Dravinja
18:00
ND BeltinciND Beltinci
18:00
NK DekaniNK Dekani
18:00
NK TolminNK Tolmin
19:00
Nafta 1903 LendavaNafta 1903 Lendava
19:00
NK Brinje GrosupljeNK Brinje Grosuplje
Slovenya - PrvaLiga
16:00
Bravo LjubljanaBravo Ljubljana
1 : 1
NK MariborNK Maribor
18:30
Mura Murska SabotaMura Murska Sabota
18:30
NK KoperNK Koper
21:15
NK DomzaleNK Domzale
21:15
Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
Suriye - Premier Lig
16:00
Al FutuwaAl Futuwa
16:00
Al-Jaish SC (Syr)Al-Jaish SC (Syr)
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Tabora United FCTabora United FC
14:00
Kagera SugarKagera Sugar
16:00
Singida Fountain Gate FCSingida Fountain Gate FC
0 : 3
Young Africans SCYoung Africans SC
16:00
Geita Gold FCGeita Gold FC
16:00
Tanzania PrisonsTanzania Prisons
18:00
Namungo FCNamungo FC
18:00
Coastal Union FCCoastal Union FC
19:00
Namungo FCNamungo FC
19:00
Azam FCAzam FC
Tayvan - Taiwan Futbol Premier Lig
10:30
Hang YuenHang Yuen
0 : 0
Vikings Playone FCVikings Playone FC
10:30
Tainan City FCTainan City FC
1 : 1
Taichung Futuro FCTaichung Futuro FC
10:30
AC TaipeiAC Taipei
1 : 1
Taiwan Power CompanyTaiwan Power Company
13:30
Ming Chuan UniversityMing Chuan University
0 : 1
Tatung FCTatung FC
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
03:00
Prisons FCPrisons FC
03:00
AC Port Of SpainAC Port Of Spain
23:00
Cunupia FCCunupia FC
23:00
Central FCCentral FC
Tunus - Lig 1
17:00
Olypique De BejaOlypique De Beja
0 : 0
EGS GafsaEGS Gafsa
19:30
Us MonastirUs Monastir
19:30
Esperance Sportive de TunisEsperance Sportive de Tunis
Tunus - Ligue 2
17:00
AS JelmaAS Jelma
17:00
EO Sidi BouzidEO Sidi Bouzid
17:00
OC KerkennahOC Kerkennah
17:00
Em MahdiaEm Mahdia
17:00
Rogba TataouineRogba Tataouine
17:00
AS GabesAS Gabes
17:00
AS ArianaAS Ariana
17:00
Js OmraneJs Omrane
17:00
Sporting Ben ArousSporting Ben Arous
17:00
ES RadesES Rades
17:00
Club S Hammam-LifClub S Hammam-Lif
17:00
JS KairouanaiseJS Kairouanaise
17:00
ES Hammam SousseES Hammam Sousse
17:00
AS Oued EllilAS Oued Ellil
17:00
Kalaa SportKalaa Sport
17:00
CS KorbaCS Korba
17:00
CS TabarkaCS Tabarka
17:00
Croissant Sportif de MsakenCroissant Sportif de Msaken
Ukrayna - Persha Ligi
13:30
Khust FCKhust FC
13:30
MFC Kremin KremenchukMFC Kremin Kremenchuk
15:00
FC Metalist KharkivFC Metalist Kharkiv
2 : 0
Dinaz VyshgorodDinaz Vyshgorod
Ukrayna - Premier Lig
13:00
FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava
0 : 1
FC Shakhtar DonetskFC Shakhtar Donetsk
15:30
FC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk
1 : 0
FC Chornomorets OdessaFC Chornomorets Odessa
18:00
FC Polissya ZhytomyrFC Polissya Zhytomyr
0 : 0
Kolos KovalivkaKolos Kovalivka
Ukrayna - U19
11:00
Lnz Cherkasy U19Lnz Cherkasy U19
0 : 3
NK Veres RivneNK Veres Rivne
17:05
FC Metalist 1925 KharkivFC Metalist 1925 Kharkiv
17:05
SC Dnipro-1SC Dnipro-1
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
ParaguayParaguay
2 : 1
UruguayUruguay
02:30
PeruPeru
2 : 0
EkvadorEkvador
Uruguay - 2.Lig
18:30
Uruguay Montevideo FCUruguay Montevideo FC
18:30
Albion FCAlbion FC
Uruguay - Premier Lig
02:00
Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado
0 : 1
Cerro Largo FCCerro Largo FC
16:00
Rampla JuniorsRampla Juniors
0 : 1
Racing Club MontevideoRacing Club Montevideo
21:00
Defensor SportingDefensor Sporting
21:00
CA River Plate (Uru)CA River Plate (Uru)
Venezuela - Premier Lig
02:00
Angostura FCAngostura FC
2 : 1
Inter de BarinasInter de Barinas
22:00
Rayo ZulianoRayo Zuliano
22:00
Deportivo La GuairaDeportivo La Guaira
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
04:00
Coastal Spirit FCCoastal Spirit FC
4 : 4
Cashmere TechnicalCashmere Technical
05:00
Napier City Rovers AFCNapier City Rovers AFC
3 : 0
Stop Out SCStop Out SC
Yunanistan - Super League
17:00
Panathinaikos AthensPanathinaikos Athens
1 : 1
PAS Lamia 1964PAS Lamia 1964
19:30
Paok ThessalonikiPaok Thessaloniki
19:30
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus
20:30
AEK AthensAEK Athens
20:30
Aris ThessalonikiAris Thessaloniki
Yunanistan - Süper Lig 2
15:00
AEK Athens BAEK Athens B
0 : 2
APO Levadeiakos FCAPO Levadeiakos FC
16:00
Niki Volou 1924 PAENiki Volou 1924 PAE
1 : 1
Makedonikos FCMakedonikos FC
16:00
PAE PS KalamataPAE PS Kalamata
0 : 1
Athens Kallithea FCAthens Kallithea FC
16:00
Ionikos NikeaIonikos Nikea
2 : 2
GS IlioupoliGS Ilioupoli
16:00
PAOK Thessaloniki BPAOK Thessaloniki B
2 : 0
Anagennisi Karditsas 1904Anagennisi Karditsas 1904
16:00
KampaniakosKampaniakos
0 : 1
P.O.T IraklisP.O.T Iraklis
16:00
EolikosEolikos
0 : 0
Kozani FCKozani FC
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
12:30
Gpo KastoriasGpo Kastorias
1 : 1
OFIOFI
15:30
Nees AtromitouNees Atromitou
15:30
Elpides Karditsas 94Elpides Karditsas 94
16:00
ReaRea
3 : 0
Sirina GrevenonSirina Grevenon
16:00
Volos 2004Volos 2004
0 : 4
FC PAOK ThessalonikiFC PAOK Thessaloniki
16:00
Trikala 2011Trikala 2011
16:00
AEK AthensAEK Athens
16:00
Olympiada ImitouOlympiada Imitou
3 : 2
AE LarissaAE Larissa
Yunanistan - U19 Süper Ligi
16:00
ArisAris
16:00
Lamia 1964Lamia 1964
Zambiya - Premiyer Lig
21:00
Napsa StarsNapsa Stars
21:00
Mufulira WanderersMufulira Wanderers
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Simba Bhora FCSimba Bhora FC
16:00
Dynamos Harare FCDynamos Harare FC
16:00
Chegutu Pirates FCChegutu Pirates FC
16:00
Hwange Colliery FCHwange Colliery FC
16:00
Caps United FCCaps United FC
16:00
ZPC KaribaZPC Kariba
16:00
Arenel Movers FCArenel Movers FC
2 : 2
FC PlatinumFC Platinum
16:00
Telone FCTelone FC
2 : 3
Yadah FCYadah FC