DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Oğuzhan Bahadır & Esra Erol Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Oğuzhan Bahadır & Esra Erol Evleniyor

Sakarya / Kaynarca – Arifağa mahallesi sakinlerinden -merhum- (Tonyalı Muhammet olarak bilinen) Muhammet & Fadime Bahadır çiftinin oğulları Oğuzhan (25) ile Bursa / Osmangazi’de ikamet eden Hasan & Leyla Erol çiftinin Sakarya Sadıka Sabancı Devlet Hastanesinde memur olarak görevli kızları Esra (25) hayatlarını birleştirecek.

Bir süre önce arkadaşları vasıtasıyla tanışan genç çift, mayıs ayında gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada takmıştı. Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Oğuzhan & Esra çifti, 27 ile 29 Ekim tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan kına gecesi ve görkemli bir düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi:

– Tarih: 27 Ekim 2023 Cuma
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Fatih Düğün Salonu
– Adres: Fatih Mahallesi Güçlü Caddesi 2. Karahan Sokak No:17 Osmangazi / Bursa
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün:

– Tarih: 29 Ekim 2023 Pazar
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Arifağa’daki Damat Evi
– Adres: Arifağa Mahallesi 2009 Sokak No:18 Kaynarca / Sakarya
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün günü, Bursa’daki kız evinden 14.00’te gelin alması yapıldıktan sonra araçlarla konvoy yapılarak Arifağa’ya gelinecektir. Arifağa’da kısa bir köy turu atıldıktan sonra da düğün alanına geçilecektir. Düğün saz ekipli olacaktır. Gecede Karadenizli ses ve kemençe sanatçıları sahne alacaktır.

Cemiyete uzaktan ve yakından katılacak davetliler için damat evinde 17.00-19.00 arasında yemek ikramı olacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak Oğuzhan & Esra çifti ile ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.