DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Yazbahar Ailesinin Acı Günü: Evlatlarını Kaybettiler

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yazbahar Ailesinin Acı Günü: Evlatlarını Kaybettiler

Karaağaç sakinlerinden İstanbul / Sultangazi’de ikamet eden Ramazan & Büşra Yazbahar çifti, çocuklarını kaybetti.

Genç çift, bir süredir ikinci evlatlarını kucaklarına almayı bekliyordu. Annenin hamilelik sürecinde rahatsızlanması sebebiyle genç çiftin çocukları 7 aylıkken dünyaya gelmişti. Prematüre doğan miniğin hastalıklardan korunması amacıyla gelişimini tamamlayana kadar kuvözde tutulması kararlaştırılmıştı.

Göktuğ Selim adı verilen minik, bir süredir Kağıthane – Özel Derindere Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi görüyordu. Göktuğ Selim bebek, solunum yetersizliği ve beynine oksijen gitmemesi sebebiyle bugün sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

Bebeğin naaşının gerekli resmi prosedürlerin ve gasil işlemlerinin tamamlanmasının ardından öğle saatlerinde aile yakınlarına teslim edilmesi, oradan hareketle de Sultangazi’deki hanelerine götürülmesi bekleniyor. Cenazesinin ise bugün (25 Şubat 2022 Cuma) ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Sultangazi – Yayla Mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Baba Ramazan Yazbahar, Karaağaç sakinlerinden Acılık mahallesinde ikamet eden (Kunfu olarak bilinen ) Şevket & -merhume- Şefike Yazbahar çiftinin ortanca oğulları oluyor.

Karaağaç Haber olarak acılı aile ile yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileklerimizi iletiyoruz.