DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sümeyye Onkun & Kazım Koçak Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sümeyye Onkun & Kazım Koçak Evleniyor

Karaağaç sakinlerinden Fevzi Çakmak Mahallesinde ikamet eden Göksal & Nebahat Onkun çiftinin Kaynarca’da bir tavuk firmasında çalışan kızları Sümeyye (25) ile Samsunlu, Ahmet & Melahat Koçak çiftinin inşaat ustası oğulları Kazım (25) hayatlarını birleştirecek.

Bir süre önce ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan genç çift, geçtiğimiz yıl temmuz ayında gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından aile arası düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada takmıştı. Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Sümeyye & Kazım çifti, Kurban Bayramının 3. günü gerçekleşmesi planlanan görkemli bir kına gecesi ve düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi & Düğün:

– Tarih: 18 Haziran 2024 Salı (Kurban Bayramının 3. günü)
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Şehit Piyade Çavuş Lütfi Kıcı Kültür Merkezi (Baht Köşkü Kültür Merkezi)
– Adres: Karaağaç Mahallesi Fevzi Çakmak Mevkii – Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün günü, cemiyete uzaktan ve yakından katılacak misafirlere Karaağaç’taki kız evinde 14.00-17.00 saatleri arasında yemek ikramı olacaktır. 18.00 itibariyle de konvoy eşliğinde kısa bir köy turu atılarak salona geçilecektir. Ritüel saz ekipli olacaktır. Gecede Karadenizli ses ve kemençe sanatçıları sahne alacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak genç çift ile ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.