DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Rahman Medik & Neslihan Kuzulcan Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Rahman Medik & Neslihan Kuzulcan Evleniyor

Karaağaç sakinlerinden Topallar Mahallesinde ikamet eden -merhum- Hasan & Ayşe Medik çiftinin İstanbul’da görevli polis memuru olan küçük oğulları Rahman (32) ile Sinoplu, -merhum- Reşat & Reyhan Kuzulcan çiftinin bir fabrikada görevli kızları Neslihan (31) hayatlarını birleştirecek.

Bir süre önce aile yakınları aracılığı ile tanışan genç çift, nisan ayında gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından aile arası düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada takmıştı. Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Rahman & Neslihan çifti, 14 ile 17 Haziran tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan görkemli bir kına gecesi ve düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi:

– Tarih: 14 Haziran 2024 Cuma
– Saat: 19.30 – 23.00 arası
– Yer: Adabahçe Düğün Salonu
– Adres: Kefevi Mahallesi Büyük Çeşme Şehit Bülent Yalçın Sokak No:8 Merkez / Sinop
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün:

– Tarih: 17 Haziran 2024 Pazartesi (Kurban Bayramının 2. günü)
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Şehit Piyade Çavuş Lütfi Kıcı Kültür Merkezi (Baht Köşkü Kültür Merkezi)
– Adres: Karaağaç Mahallesi Fevzi Çakmak Mevkii – Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün günü, cemiyete uzaktan ve yakından katılacak misafirlere Karaağaç’taki damat evinde 14.00-17.00 saatleri arasında yemek ikramı olacaktır. 18.00 itibariyle de konvoy eşliğinde kısa bir köy turu atılarak salona geçilecektir. Kına gecesi ve düğün saz ekipli olacaktır. Gecede Karadenizli ses ve kemençe sanatçıları sahne alacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak genç çift ile ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.