DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Mustafa Tursun Hayatını Kaybetti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mustafa Tursun Hayatını Kaybetti

Köyümüz sakinlerinden Dere mahallesinde ikamet etmekte olan İsmail & Firdevs Tursun çiftinin oğulları Mustafa Tursun (37), yakalandığı kan kanserine yenik düşerek tedavi gördüğü Kocaeli / Körfez – Özel Marmara Hastanesi’nde bugün öğle saatlerinde hayatını kaybetti.
.
mustafa tursun.
Tursun, yaklaşık 2,5 yıldır amansız hastalıkla mücadele ediyordu. İki yıl önce de aynı hastalıktan 2 yaşındaki kızını kaybeden Tursun, kendi kök hücresinden ve ağabeyi Sinan’ın kök hücresinden ilik nakli olmasına rağmen amansız hastalıktan bir türlü kurtulamadı. Gördüğü kemoterapi ile bağışıklık sistemi günden güne eriyen Tursun, böbreklerinin işlevini kaybetmesinden dolayı da bir süredir diyaliz tedavisi görüyordu. Durumu ağırlaşan Tursun, ailesi tarafından iki gün önce Kocaeli / Körfez – Özel Marmara Hastanesi yoğun bakım ünitesine kaldırılmıştı. Değerli bir ağabeyimiz olan Mustafa Tursun, ölümü ile sevenlerini yasa boğdu.
.
mustafa tursun-2.
Tursun’un naaşı, ailesi tarafından hastaneden alınarak Karaağaç’taki hanelerine getiriliyor. Cenazesi, yarın (01 Ağustos 2015 Cumartesi) kılınacak öğle namazının ardından Karaağaç Merkez Mezarlığı’na defnedilecek. Tüm eş, dost ve arabalarına duyrulur.
.başsağlığı.
Karaağaç Medya olarak Mustafa Tursun ağabeyimize Allah’tan (c.c.) rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
.