DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İsa Birdal & Ayten Gündoğan Evleniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
İsa Birdal & Ayten Gündoğan Evleniyor

Karaağaç sakinlerinden Topallar Mahallesinde ikamet eden Mustafa & Tomşak Birdal çiftinin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Ulaşımpark’ta şoför olarak görevli küçük oğulları İsa (29) ile Çamkonak Mahallesi sakinlerinden Kemal & Emine Gündoğan çiftinin kızları Ayten (29) hayatlarını birleştirecek.

Bir süre önce tanışan genç çift, nisan ayında gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından düzenlenen törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada takmıştı.

Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen İsa & Ayten çifti, 13 Mayıs’ta Kandıra Belediyesi – Prof. Dr. Turan Güneş Kültür Merkezi Nikah Salonunda düzenlenen sade törenle ortak bir ömre “Evet” demişti. Genç çift, 18 ile 19 Haziran tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan görkemli bir kına gecesi ve düğünle dünya evine girecek.

Kına Gecesi:

– Tarih: 18 Haziran 2024 Salı (Kurban Bayramının 3. günü)
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Çamkonak İlkokulu Bahçesi
– Adres: Çamkonak Mahallesi Karadeniz Caddesi No:20 Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Düğün:

– Tarih: 19 Haziran 2024 Çarşamba (Kurban Bayramının 4. günü)
– Saat: 19.00 – 23.00 arası
– Yer: Şehit Piyade Çavuş Lütfi Kıcı Kültür Merkezi (Baht Köşkü Kültür Merkezi)
– Adres: Karaağaç Mahallesi Fevzi Çakmak Mevkii – Kandıra / Kocaeli
– Konum: Google Maps Konum Bilgisi İçin Buraya Tıklayın

Cemiyet günü saat 17.30’da Çamkonak’taki kız evinden gelin alması yapılacaktır. Ardından araçlarla konvoy oluşturulup Karaağaç’a gelinecektir. Düğüne uzaktan ve yakından katılacak misafirlere damat evinde 13.00-17.00 saatleri arasında yemek ikramı olacaktır. 18.30 itibariyle de konvoy eşliğinde kısa bir köy turu atılarak salona geçilecektir. Kına gecesi ve düğün saz ekipli olacaktır. Gecede Karadenizli ses ve kemençe sanatçıları sahne alacaktır.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak genç çift ile ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c. c.) tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın.