Damla Köroğlu & İlyas Tursun Evleniyor » Karaağaç HaberKaraağaç Haber

17 Ocak 2023 - 17:48

Damla Köroğlu & İlyas Tursun Evleniyor

Damla Köroğlu & İlyas Tursun Evleniyor
Son Güncelleme :

23 Eylül 2021 - 22:37

Karaağaç sakinlerinden Acılık Mahallesinde ikamet eden Yeter & Fatih Köroğlu çiftinin kızları Damla ile yine Karaağaç sakinlerinden Dere Mahallesinde ikamet eden Emine & Remzi Tursun (Of’lu olarak bilinen) çiftinin Kandıra’da görevli memur (bekçi) oğulları İlyas, hayatlarını birleştirecek.

Komşu olan genç çift, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından aile arası törenle söz ve nişan yüzüklerini bir arada takmıştı. Birlikteliklerini ömür boyu sürdürmek isteyen Damla & İlyas çifti, 25 Eylül Cumartesi akşamı gerçekleşmesi planlanan mutantan bir düğünle dünya evine girecek.

– Tarih: 25 Eylül 2021 Cumartesi
– Saat: 19.00 – 00.00 arası
– Yer: Şehit Lütfi Kıcı Kültür Merkezi (Baht Köşkü Kültür Merkezi)
– Adres: Karaağaç Mahallesi Fevzi Çakmak Mevkii – Kandıra / Kocaeli

Düğün, saz ekipli olacaktır ve gecede sürpriz sanatçılar sahne alacaktır. Düğün günü saat 18.00’de kız evinden gelin alması yapıldıktan sonra araçlarla konvoy yapılarak salona geçilecektir.

Cemiyet, Covid-19 tedbirleri sebebiyle kısıtlı süre zarfında gerçekleşecektir. Düğüne katılacak misafirlerin maske ve sosyal mesafe kurallarına riayet etmeleri gerekmektedir.

Herkes davetlidir, duyurulur.

Karaağaç Haber olarak Damla & İlyas çiftine ve ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah (c.c.) bir yastıkta kocatsın.

YORUM YAP